Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit csinálnátok, ha a tanítók...

Mit csinálnátok, ha a tanítók nagyon sokat kiabálnának a gyermeketekkel?

Figyelt kérdés
Kisfiam már szinte stresszes, mert mindig attól fél, hogy éppen miért fogják lekiabálni a fejét. Másik gyermekeket is kérdeztem már erről, szerintük is sokat kiabálnak a kisfiammal, és sokszor igazságtalannak érzik ezt.
2016. okt. 3. 14:24
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
34%

pedig szerintem az élet nem cukormáz..

felnőve meg a főnöke fog ordítani..

2016. okt. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:

A lényeg a lényeg, én azt gondolom, hogy ez már túl sok. Ha a velük való beszélgetés nem oldja meg a problémát, akkor van értelme az igazgatóhoz menni ezzel a problémával?

az iskolaváltás csak a legutolsó lépés lenne, mert a gyerekem nagyon szereti az osztálytársait, szeret oda járni, kitűnő a tanulmányi eredménye is.

2016. okt. 3. 14:54
 23/57 anonim ***** válasza:
74%

"felnőve meg a főnöke fog ordítani.."


Nem tudom, hol dolgozol, én nagyon meglepődnék, ha a főnököm csak egy kicsit is megemelné a hangját.:-)

2016. okt. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
89%
Jelezni mindenképp kéne az igazgató felé, még jobb, ha a szülők összefognak, és együtt mondják el, ill. írják le, hogy tarthatatlan ez az állapot.
2016. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
40%

szerintem várj, hátha belejön. ne azt tanulja, hogy menekülni kell. az életben sem a menekülés a megoldás.


az is lehet hogy sima szorongása van és ebben fogalmazza csak meg. ha nem kiabálna a tanár, akkor lehet valamelyik társával lenne baja. a szorongását próbálja kifejezni, ahhiz valami tárgyat találni.

ez neki más, egy új közösség, mások a szabályok, csengő van és ülni kell, ezt meg kell szoknia, mert ha nem, akkor jóval nehezebb lesz neki az életben.

a társasjátékok sokat szoktak segíteni, ha minél több inger éri benne a gyereket(tehát sokan játszanak, valaki bosszús, valaki nyerős, van, aki elszalajtott lehetőséget és kiabál..)tanít a közösségi élményekre és nem utolsó sorban a szabályokra, hogy betartásuk mégiscsak jó.

2016. okt. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
68%

Ha velem ordítana a főnököm azonnal felmondanék.

Igen, az élet nem cukormáz. Én is szoktam mondani a gyerekemnek, hogy a tanár is ember, lehet ő is ideges, fáradt. És az sem biztos, hogy mindig neki van igaza. De ő a főnök, szóval jobban jár, ha nem felesel. Ezt nagyjából érti is a gyerek, tanulja az élet dolgait.

De az ordibálás az nem megoldás semmire.

2016. okt. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
100%
23 :) vannak helyek, ahol a mobil is tiltva, vagy megmondják mikor mehetsz pisilni :) Mo általános "főnökrendszere" minden, csak nem intelligens
2016. okt. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
35%
Figyelemzavaros és kitűnő??Hogy van ez?
2016. okt. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
31%
ha jogtalan a kiabálás, akkor a tanítót egy szűk sikátorba hazafelé menet meglátogatná egy kapucnis fiatalember
2016. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
20%
Ok nélkül nem kiabál a tanár sokat a gyerekkel. Úgyhogy én magamban keresném a hibát, hogy hol rontottam el a gyerekem nevelését. Tudom, hogy minden tanár hülye, a szülő pedig helikopter. Neveletlen kölyke pedig angyal.
2016. okt. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!