Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi értelme megkülönböztetni a...

Mi értelme megkülönböztetni a serdülőket/tiniket, a kisgyerekektől? Szerintem semmi különbség nincs közte, normál esetben.

Figyelt kérdés
Én 18 éves vagyok és nekem nem volt "ilyen" korom. Nem mondtam soha ellent a szüleimnek, mindig, mindent teljesítettem. Soha nem voltam párkapcsolatban, most sem vagyok és még nem is tervezek, nem is értem, mi a franc értelme van a tini párkapcsolatoknak, szerintem egyetlen egy dologra jók, hogy becsapják magukat a kisgyerekek, mert ennyi idősen nem is lehet szerelmet érezni és már ilyen kicsiként "szerelmi" csalódottak. Mindig lefeküdtem rendes időben és még most is sokszor elkapcsolok, a bárminemű, csúnya beszédet, szexuális utalást, szerelmet stb. tartalmazó (sajnos) 12 és 16 karikás műsorokról, sorozatokról, filmekről. Szerintem alapvetően még én is gyerek vagyok, mivel én érett fiatalt, nem láttam még 25 éves kor alatt. Soha nem is voltak igazából barátaim, inkább a családommal töltöttem/töltöm az időt. Szerintem mindenkinél ez lenne a normális.

2021. márc. 24. 13:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/124 A kérdező kommentje:
Nem igazán szeretek személyes véleményt sem formálni, úgyis formál más.
2021. márc. 24. 14:36
 22/124 anonim ***** válasza:
100%

Azon esetleg nem gondolkodtál, hogy aszeszuális vagy?

Szerintem ha most sem érdekel semmilyen fizikai kapcsolat akkor később sem fog.

2021. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/124 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok. Egyszerűen nem érdekel még a szerelem. Ez miért olyan nagy gond?
2021. márc. 24. 14:48
 24/124 anonim ***** válasza:
96%
Jesszus... soha senki nem mondta, hogy nem vagy normális? Hát én most mondom. Visszamaradtál a fejlődésben. Az, hogy kisgyereknek érzed magad 18 évesen, az sajnos a te egyéni problemád. Hogy nem érted azokat, akik normális szinten fejlődnek, szintén.
2021. márc. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/124 anonim ***** válasza:
95%
Akkor viszont nagyon elvagy maradva a fejlődésben.
2021. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/124 A kérdező kommentje:
Engem te ne nevezz elmebetegnek és ne sértegess!!! Én is normális vagyok és nem csak az a normális, hogy valaki 14 éves korától, folyamatosan "felnőtteset" játszik!
2021. márc. 24. 14:53
 27/124 anonim ***** válasza:
95%

Nézzük más nézőpontból, személyeskedés nélkül, hogy rólad vagy másról beszélünk, csak beszéljünk egy emberről.

Hogy várható el egy embertől, hogy megkomolyodjon anélkül, hogy megtanulja, hogy hogyan kell, hibázni kell, aztán felállni, kudarcokat, csalódásokat, boldogságot, örömöt átélni.

Honnan tudja, hogy kell együtt élni valakivel ha még sosem próbálta nem tudja mik a buktatói?

Honnan tudja milyen egy jólműködő párkapcsolat, hogy kell viselkedni egy jó párkapcsolatban, ha még egy sem volt neki?

Honnan tudja mi neki jó szexuálisan ha nem voltak próbálgatásai magával vagy mással?

Meg ezer dolgot mondhatnék, a lényeg, hogy ez egy folyamat, amin ha nem esik át akkor soha nem jut el a megkomolyodásig.

2021. márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/124 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem csak troll. Nekem is volt későn érő barátnőm gimiben, aki nem nagyon akart pasizni, de azt ésszel ő is fel tudta fogni, hogyha egy lány pl 12 évesen menstruálni kezd, akkor a biológia törvényei okán elkezd felnőtté válni. Ez nem fog megváltozni a véleményed miatt, ő onnantól kezdve hamarosan fizikailag is felnő, megváltozik a teste, melle, elsődleges nemi szervei és gyakorlatilag gyermeket is tudna kihordani. Lehet, hogy ez szemben a szellemi érettséggel lassabban halad, de a biológia szerint nem említhető egy lapon egy 5 éves kislánnyal, akiben ezek a változások még nem indultak el. Ugyanez lezajlik fiúkban is.


Ennek a felfogásához nem kell akarnod még barátnőt, csak rendelkezni kell egy minimális IQ szinttel. Ha nem megy, akkor gyanítom az átlag értelmi színvonalat se ütöd meg, vagy aspergeses autista vagy, de a legvalószínűbb, hogy csak egy troll.

2021. márc. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/124 anonim ***** válasza:
95%

Jaj, megint te vagy. Kéthetente felteszed ugyanazt a kérdést máshogy megfogalmazva, általában az Emberek, Tini párkapcsolatok, néha a Családi kapcsolatok kategóriában.


Fogd fel, hogy senkit nem érdekel, hogy így gondolkodsz, és rohadtul nem neked van igazad. Ha szerinted ez normális, akkor legyél el magadban, de mást hagyjál békén a hülyeségeiddel. Eleinte még próbálkoztam neked normális választ írni, de már annyiszor láttam a gyerekes vinnyogásod, hogy inkább csak a válaszolóknak szólok, hogy ezt a kérdést már hónapok óta teszi fel újra és újra, egyre erőszakosabb stílusban.

2021. márc. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/124 anonim ***** válasza:
94%
Emberek, ez a srác egy troll, kb. 1 hónapja is irt ki egy raklap kérdést, hogy minek szerelmesek a tinik.
2021. márc. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!