Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi értelme megkülönböztetni a...

Mi értelme megkülönböztetni a serdülőket/tiniket, a kisgyerekektől? Szerintem semmi különbség nincs közte, normál esetben.

Figyelt kérdés
Én 18 éves vagyok és nekem nem volt "ilyen" korom. Nem mondtam soha ellent a szüleimnek, mindig, mindent teljesítettem. Soha nem voltam párkapcsolatban, most sem vagyok és még nem is tervezek, nem is értem, mi a franc értelme van a tini párkapcsolatoknak, szerintem egyetlen egy dologra jók, hogy becsapják magukat a kisgyerekek, mert ennyi idősen nem is lehet szerelmet érezni és már ilyen kicsiként "szerelmi" csalódottak. Mindig lefeküdtem rendes időben és még most is sokszor elkapcsolok, a bárminemű, csúnya beszédet, szexuális utalást, szerelmet stb. tartalmazó (sajnos) 12 és 16 karikás műsorokról, sorozatokról, filmekről. Szerintem alapvetően még én is gyerek vagyok, mivel én érett fiatalt, nem láttam még 25 éves kor alatt. Soha nem is voltak igazából barátaim, inkább a családommal töltöttem/töltöm az időt. Szerintem mindenkinél ez lenne a normális.

2021. márc. 24. 13:33
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/124 anonim ***** válasza:
92%
A kérdező rossz irányba megy az autópályán, s azt hiszi, hogy mindenki rossz irányba megy, s csak ő meg jól.
2021. márc. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/124 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem őrült, csak aszexuális ebből ered minden. Van olyan típusa aki ennyire irtózik meg attól is, hogy a filmben meglát ilyet.
2021. márc. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/124 anonim ***** válasza:
86%
Ha egy 5 éves azzal jön haza az oviból, hogy szerelmes a szomszéd kislányba, akkor az. Soha, semmiképpen sem kérdőjelezzük meg egy másik ember érzéseit, még akkor sem, ha az gyerek, és akkor sem, ha egy felnőtt szerelem már kicsit más jellegű.
2021. márc. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/124 anonim ***** válasza:
94%

53 a számból vetted ki a szót!

Egy gyerekben óriási károkat tud okozni, ha nem hiszik el az érzéseit. És különben is, mi történik akkor, ha valaki tiniként párkapcsolatba kerül, azt hiszi, hogy szerelmes, majd évekkel később egy újabb párkapcsolat során rájön, hogy az előző nem is volt szerelem? Na bumm, semmi nem történik.

2021. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/124 A kérdező kommentje:
Undorodom, a szerelem gondolatától! Ne erőszakoljátok már rám, hogy felnőtteset játsszak! Rá érek még ezzel foglalkozni... Véleményem szerint, rossz dolog a tini szerelem, mert felesleges, amúgy pedig, ennyi idősen nem ezzel kellene foglalkozni, hanem ki kellene élvezni a gyerekkort. Igen, szerintem egy 4 és egy 14 éves, egy szinten van. Mind a kettő kisgyerek. Attól pedig senki nem lesz érettebb, egy kisgyereknél, mert nagyobb. Szerintem a 12 és a 16 karikás filmeknek is jól fel kellene vinni a korhatárát, mert nem való, egy tizenévesnek, az ilyen, nekem sem való. Természetesen én nem bántok senkit, azért, mert nem ilyen rendesen él, csak én nem tartom jónak/nem értem.
2021. márc. 25. 17:50
 56/124 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg troll vagy.
2021. márc. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/124 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mi sem bántunk téged, élj úgy ahogy neked jó.

Most olvastam, hogy szerinted mitől lesz érett valaki. 25 évesen sokan még épphogy befejezték az egyetemet, vagy elkezdtek dolgozni. Ilyenkor még ezért van az, hogy nem tudnak teljesen elszakadni a szüleiktől, ez a normális!

2021. márc. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/124 anonim ***** válasza:
87%

55-ös komment alpján szerintem is troll



Tudod egy 18 èves az felnőtt.

Nem feltétlen érett még a való életre, de csak amiatt, mert a társadalom nem kívánja meg.


Nagyszüleim 14 -16 éves korukban lettek egy pár 16,5 volt mama amikor az első gyermeküket szülte és össze is házasodtak.

Ilyenkor mindketten dolgoztak màr.

Nagyapám 15 évesen már saját életét élte. ( igen más világ volt, de emiatt sem lehet egy 4 és egy 14 éves sem egy lapon venni.


Nem felnőttesdit kell játszani, hanem felnőni.

2021. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/124 anonim ***** válasza:
93%
#55 Egy teszem azt 7 éves kislány még max. csak ismerkedik a testével, egy 17 éves lány viszont meg már a legtöbb esetben túl van az első kapcsolatán, vagy akár a szexen is. Hol vannak egy szinten? És ez nem azt jelenti, hogy "felnőttesdit játszik", hanem azt, hogy egy egészséges fiatal. A szerelem, a szexualitás az élet része, ezek nélkül nem is léteznénk, tehát akármennyire is unszimpatikus számodra a dolog, ne mondd már azt, hogy gusztustalan az intimitás, már egy óvodás sem igazán mond ilyeneket.
2021. márc. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/124 anonim ***** válasza:
100%
Incel
2021. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!