Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi értelme megkülönböztetni a...

Mi értelme megkülönböztetni a serdülőket/tiniket, a kisgyerekektől? Szerintem semmi különbség nincs közte, normál esetben.

Figyelt kérdés
Én 18 éves vagyok és nekem nem volt "ilyen" korom. Nem mondtam soha ellent a szüleimnek, mindig, mindent teljesítettem. Soha nem voltam párkapcsolatban, most sem vagyok és még nem is tervezek, nem is értem, mi a franc értelme van a tini párkapcsolatoknak, szerintem egyetlen egy dologra jók, hogy becsapják magukat a kisgyerekek, mert ennyi idősen nem is lehet szerelmet érezni és már ilyen kicsiként "szerelmi" csalódottak. Mindig lefeküdtem rendes időben és még most is sokszor elkapcsolok, a bárminemű, csúnya beszédet, szexuális utalást, szerelmet stb. tartalmazó (sajnos) 12 és 16 karikás műsorokról, sorozatokról, filmekről. Szerintem alapvetően még én is gyerek vagyok, mivel én érett fiatalt, nem láttam még 25 éves kor alatt. Soha nem is voltak igazából barátaim, inkább a családommal töltöttem/töltöm az időt. Szerintem mindenkinél ez lenne a normális.

2021. márc. 24. 13:33
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/124 anonim ***** válasza:
100%

A vicc az, hogy erre 120 válasz érkezett pedig 3 lehetőség van.

-Troll

-Aszexuális

-Szellemileg visszamaradott

Vagy ezeknek a kombinációja persze.

2021. ápr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/124 anonim ***** válasza:
100%

A 2 lehetőséget tudnám mondani, kicsit a 3.-kal megspékelve. Elég komolyan kiáll a nézetei mellett. A legtöbb troll egy idő után belátja, hogy trollkodik, vagy lebukik, mert maga ellen érvel, meg elkezd személyeskedni, durván belekötni a válaszolókba, meg ilyen "xddd" - ket nyom, rossz helyesírással ír.

A kérdező helyesírása, mondatszerkesztése jó, feltehetően igényes ember, nem olyan rossz tanuló. Viszont elég egyoldalú a gondolkodása, keményfejű, meggyőzhetetlen.

Szerintem azt várja, hogy valaki majd megérti, megerősíti a nézeteiben és közösen tudnak fújni a többségre, meg győzni minket, hogy ne létesíthljünk intim viszonyokat, érezzünk vonzalmat egymás iránt, mert, ha ő nem tud vagy ő nem akar, ág a normális szerinte (persze tudja a szíve mélyén, de belátni jó ideig ezt nem fogja)

Nekem ez az analízisem✌️😌✌️

2021. ápr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/124 anonim ***** válasza:
100%
kimaradt egy ".", a másodikra gondoltam
2021. ápr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/124 anonim ***** válasza:
94%
Már fél tucat kérdést tett ki és mindegyiknél semmi előrehaladás nem volt a párbeszédben. Arra, hogy ha ő tényleg nem több egy magas 8 évesnél, akkor miért van egy ilyen oldalon a minimax.com helyett még mindig nem válaszolt, sőt csak akkor lett újra aktív, mikor valaki visszatért a régi sémához. És ha tényleg ilyen fogyi lenne, pontozna le serényen mindenkit, de nem így van. Mondjuk igaz, a többi trollhoz képest elég profi.
2021. ápr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!