Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szégyellnem kellene, hogy...

Szégyellnem kellene, hogy meleg a fiam?

Figyelt kérdés

Fiam 17 éves, úgy döntöttünk, hogy a szűkebb rokonság, ismerősök előtt nem titkoljuk a másságát. Azonban azok a sajnálkozó, sokszor lenéző megnyilvánulások, amiket kapok néha az ismerősi körtől, nagyobb megpróbáltatást jelentenek, mint a fiam melegségének elfogadása.


Valóban olyan rosszul teszem, hogy büszke vagyok a fiamra? És nem a homoszexualitása miatt vagyok rá büszke, hanem azért, mert egyrészt fel merte ezt vállalni, másrészt pedig egy jó tanuló, kedves, segítőkész fiú.



2012. dec. 1. 21:13
 51/97 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit szégyellni ezen, hiszen nem tehetnek róla. Egyszerűen ilyenek és kész.
2012. dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 anonim ***** válasza:
0%

Hogy sokan egyetértsenek velem, igen legyen büszke, kúrják szét a seggét :DDDD


Mai világban ez a divat el kell fogadni, annyi szabadidőtök van, hogy választhattak kivel fekszetek le.

2012. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/97 anonim ***** válasza:
0%
Ez a divat a természet ellenesség, Mi jó abban? Nem értem ,annyi időtök van ,hogy választhatsz vagy te kúrsz vagy téged kúrnak.
2012. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 anonim ***** válasza:
100%

Na persze! A meleg fiatalok divatból lesznek öngyilkosak, mert a homofób szülők kitagadják őket.

Sötét vagy.

2012. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/97 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek aztán az értékes emberek a követendő mintapélda mindenki számára ez kell bizony. A régi szép időkben ezeket nyilvánosan kiherélték. Hányinger...


Szidod azt az egyházat amelynek köszönhetjük a műveltség és az oktatás elterjedését amely az elesetteket és a szegényeket támogatta évszázadokon keresztül."


Na itt mondasz ellent magadnak, mivel a pedofil bűncselekmények jelentős részét katolikus papok követik el, és az egyház a legtöbb esetben megpróbálja eltusolni az ügyet. Az egyház műveltség- és oktatásterjesztéséről pedig annyit, hogy mágján égették el azt, aki tagadta, hogy a Föld a lapos... Ennyit a te nagy egyházadról!


Ja, és a homoszexualitás és a pedofília két teljesen különböző fogalom, még akkor is, ha te egyként kezeled.

2012. dec. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 anonim ***** válasza:
5%

Régebben ha valaki meleg volt, kuss ban maradt. Ha valaki ma az reklamálja ,dicsekedik ezzel nagy részük.

Ez lenne a természetes, normális ,hogy úgy halsz meg,hogy nem lesz családod,nem tudod majd kire hagyni az örökséged?

Nem ez nem normális,természetellenes,normálatlan aki ilyen lesz.

2012. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 anonim ***** válasza:
100%

"Ez lenne a természetes, normális ,hogy úgy halsz meg,hogy nem lesz családod,nem tudod majd kire hagyni az örökséged?"


Nekem a párom a családom, mégha ti szűklátókörűek ezt nem tudjátok elfogadni, akkor is. És hidd el, a végrendeletemben meg lesz nevezve, hogy ki fog utánam örökölni.


25/F (meleg)

2012. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 anonim ***** válasza:
92%

"Ez lenne a természetes, normális ,hogy úgy halsz meg,hogy nem lesz családod,nem tudod majd kire hagyni az örökséged?"


Én is meleg vagyok, de lesz majd jó nagy családom. Azon még nem gondolkoztam, hogy béranya, vagy örökbefogadás útján, de sok gyereket akarok. Persze nem egyedül nevelném őket. Ez már csak így megy. Nézz körül az interneten. Nagyon bájos szivárvány családokat lehet látni.

2012. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 anonim ***** válasza:
100%

Hogy azért egy válaszféle menjen az eredeti kérdésre is elvétve: nem, dehogy kellenne. Példás a hozzáállásod a dologhoz.


Ami meg az itt kibontakozott tyúkpert illeti, régen nevettem ilyen jót. Emberek, hagyjátok már azt a szerencsétlent, sötét, mint a csillagtalan éjszaka. Az ilyenre kár szót pazarolni.

2012. dec. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/97 anonim ***** válasza:
90%

Ugyan már! Nem veszitek észre, hogy a 'parasztok válaszai' egy ugyanazon személytől fakadnak, csak kb. 3-szor is felregisztrált az oldalra?

Mert én a nyakamat rátenném hogy erről van szó..

Ilyen hüly.e senki nem lehet, kb 12* leírta hogy 'mi lesz a névvel, örökséggel stb'


Na de tök mind1, kérdező: ne szégyelld! :)

A minap beszéltünk anyuval arról, h mi lenne ha öcsémről kiderülne h meleg (természetesen nem az, csak felvetettük ezt a témát)

és tudod mit? Mind 2-en támogatnánk az életben,és biztos megvédeném mindentől!

19l

2012. dec. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!