Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szégyellnem kellene, hogy...

Szégyellnem kellene, hogy meleg a fiam?

Figyelt kérdés

Fiam 17 éves, úgy döntöttünk, hogy a szűkebb rokonság, ismerősök előtt nem titkoljuk a másságát. Azonban azok a sajnálkozó, sokszor lenéző megnyilvánulások, amiket kapok néha az ismerősi körtől, nagyobb megpróbáltatást jelentenek, mint a fiam melegségének elfogadása.


Valóban olyan rosszul teszem, hogy büszke vagyok a fiamra? És nem a homoszexualitása miatt vagyok rá büszke, hanem azért, mert egyrészt fel merte ezt vállalni, másrészt pedig egy jó tanuló, kedves, segítőkész fiú.



2012. dec. 1. 21:13
 71/97 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogadja el, azt mondja ,hogy kirekesztő vagyok, bezzeg a b.ziknak meg rajong ,hogy legyen ré büszke.
2012. dec. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/97 anonim ***** válasza:
92%
Neked súlyos szellemi és lelki problémáid vannak és a legnagyobb baj, hogy a környezetedben nem veszi ezt észre senki! Gondolom ők legalább ilyen problémásak. Kár, hogy biológiailag Te simán tudsz szaporodni, a homoszexuális, normális, empatikus, nagylelkű barátaink pedig csak körülményesen. Az élet sokszor igazságtalan, mint ezen a ponton is.
2012. dec. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/97 anonim ***** válasza:
0%

Kár, hogy biológiailag Te simán tudsz szaporodni, a homoszexuális, normális, empatikus, nagylelkű barátaink pedig csak körülményesen. Az élet sokszor igazságtalan, mint ezen a ponton is.


Miért a homokosak tán nem?

Nekik nincs spermájuk?

és miért kár ,hogy egy normális ember tud szaporodni?

2012. dec. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/97 anonim ***** válasza:
100%

16:56


Nem normális emberről, hanem rólad van szó.

2012. dec. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/97 anonim ***** válasza:
0%
Örülök neki, én legalább tudok dolgozni, meg továbbadom a családnevet, meg az örökségem nem úgy mint a b.zik.
2012. dec. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/97 anonim ***** válasza:
100%
Jaa, neked arról szól a gyerek, hogy majd lesz kinek továbbadnod az örökségedet, a nevedet? Ja, ok...
2012. dec. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/97 anonim ***** válasza:
0%
Miért tán nem erről szól az élet? akkor szerinted miről?
2012. dec. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/97 anonim ***** válasza:
100%

Miről szól az élet? Szeretet, tisztelet, elfogadás, barátság, szerelem, türelem, nyugalom, béke, harmóniában élni Mindenkivel!


Neked örökségről, pénzről, gazdaságról, vitáról, dühról, feszültségről, támadásról szól. El sem tudod képzelni, mennyivel több lehetnél, mennyivel tartalmasabb életet élhetnél, ha megtanulnál tisztelni és szeretni másokat, érdek nélkül!

2012. dec. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/97 anonim ***** válasza:
100%
előzőnél a pont. lol, ennek a 13%-osnak van egy 40%-os regje, de az is hamar eléri a béka seggét.
2012. dec. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/97 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg csak annyi jót látnál a gyerekedben, hogy legalább valaki viszi a nevedet, meg az örökséget? Igazán sajnállak ezért!:// Ha kiderülne a gyermekedről, hogy meleg, kitagadnád? Nem értelek. Én minden erőmmel támogatnám, hogy normális életet éljen, de úgy látszik nálad parasztgyerek nem ez a szokás. Akkora egy szánalmas gyerek vagy, hogy az hihetetlen. Hány éves vagy? 15-16? És itt játszod a fejed, hogy te milyen érett vagy, de nem vagy! Csak egy okoskodó, fontoskodó hülye gyerek!
2012. dec. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!