Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szégyellnem kellene, hogy...

Szégyellnem kellene, hogy meleg a fiam?

Figyelt kérdés

Fiam 17 éves, úgy döntöttünk, hogy a szűkebb rokonság, ismerősök előtt nem titkoljuk a másságát. Azonban azok a sajnálkozó, sokszor lenéző megnyilvánulások, amiket kapok néha az ismerősi körtől, nagyobb megpróbáltatást jelentenek, mint a fiam melegségének elfogadása.


Valóban olyan rosszul teszem, hogy büszke vagyok a fiamra? És nem a homoszexualitása miatt vagyok rá büszke, hanem azért, mert egyrészt fel merte ezt vállalni, másrészt pedig egy jó tanuló, kedves, segítőkész fiú.



2012. dec. 1. 21:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 anonim ***** válasza:
0%
És akkor mi értelme az életnek, ha nem lehet gyereked?
2012. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/97 anonim ***** válasza:
98%
Az élet nem csak gyerekből áll, bár én majd szeretnék gyereket. De vannak emberek, akiknek nincs gyerekük és még is boldogok.:) Lehet, hogy neked csak gyerekkel teljes az élet, de másoknak nem biztos.;)
2012. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/97 anonim ***** válasza:
98%
az életnek nincs egyetlen helyes útja. Az lesz az értelme, amit adsz neki.
2012. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/97 Tímea97 válasza:
100%

Névadó szülőkről nem hallottál?

A melegek örökbe fogadnak gyereket és nevére veszi hivatalosan !! Így tovább adja a nevét . Az örökség meg mindig azt a személyt illeti akire hagyni akarod a vagyonod ez sem gond!!!Ha saját gyereket akar egy meleg pár annak meg van lombikbébi program !!!! No problem . Hol a gond?


Kérdező :Nem kell szégyellned semmit!!! Olyan a fiad amilyen csak akar lenni.

2012. dec. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 anonim ***** válasza:
100%

Gusztustalan, ahogy egyesek itt reagálnak.

Szerintem ha valaki képes az őszinte szeretetre, akkor mindegy, hogy férfit vagy nőt szeret...

A Down-kór is egy rendellenesség, őket mégis befogadja a társadalom és megpróbálják segíteni a beilleszkedésüket.

Nem tehet róla az illető, ha a saját neméhez vonzódik. És teljesen mindegy, hogy miért alakult ki.

Nekem még nincsenek gyerekeim, de ha lennének, és kiderülne, hogy a fiam/lányom a saját neméhez vonzódik, attól még a gyerekem maradna! Egy igazi szülő nem tagadja meg a saját vérét! Abszolút mellé állnék és biztosítanám arról, hogy számíthat rám.


Egy heteroszexuális, 27 éves nő.

2013. márc. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/97 anonim válasza:
100%

Nem olvastam el az összes hozzászólást, de megmondom őszintén, hogy eléggé lelombozott, hogy mekkora fertő van itt. Egyik ember szapulja a másikat...

Most őszintén, ez kell?

Az egyik b*zizik, a másik, meg parasztozik, és lenézi az embert...

Én megmondom őszintén, hogy meleg vagyok, de egyáltalán nem értek egyet azokkal, akik itt a jogaimat védik, mert semmitől sem különböznek azoktól, akik szapulnak engem.

Mintha csak az óvodában lennék, hogy "Ő kezdte, ő kezdte...".

Ha valaki elmondja a véleményét, de esetlegesen nem egyezik a sajátjával, akkor az már egyből értéktelen?

Ez mind a b*zizóknak, mind pedig a parasztozóknak szól.

Egy ember szerintem nem lesz attól még értéktelen, hogy nem lesz gyermeke adott esetben. Sok heteroszexuális sem vállal gyereket, de ettől nem lesznek kevesebbek.

A földművelő parasztok meg igenis hasznos és fontos tagjai a társadalomnak, mert ők adják az ételt, a kenyeret és minden mást is. Ezt gépekkel nem lehet, vagy ostobaság lenne lecserélni, mert csak a termény minőségére menne.


Pont azokban csalódtam a legjobban, akik a toleranciát hangoztatják, és ők mégsem alkalmazzák.

Nem szabad lesüllyedni erre a szintre, mert abból csak veszekedés, vita és értelmetlen szájtépő harc kerekedik.

Legyen békesség, nyugalom, empátia és türelem!

További szép estét mindenkinek! :)

2014. jún. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/97 anonim ***** válasza:
HOGY KÉRDEZHETSZ ILYET???? Azt te döntöd el, hogy szégyelled-e, de elég rasszista lehetsz, ha csak azért megkérdezel ilyesmit, mert meleg!
2015. márc. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!