Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szégyellnem kellene, hogy...

Szégyellnem kellene, hogy meleg a fiam?

Figyelt kérdés

Fiam 17 éves, úgy döntöttünk, hogy a szűkebb rokonság, ismerősök előtt nem titkoljuk a másságát. Azonban azok a sajnálkozó, sokszor lenéző megnyilvánulások, amiket kapok néha az ismerősi körtől, nagyobb megpróbáltatást jelentenek, mint a fiam melegségének elfogadása.


Valóban olyan rosszul teszem, hogy büszke vagyok a fiamra? És nem a homoszexualitása miatt vagyok rá büszke, hanem azért, mert egyrészt fel merte ezt vállalni, másrészt pedig egy jó tanuló, kedves, segítőkész fiú.



2012. dec. 1. 21:13
 11/97 anonim ***** válasza:
96%
Az én fiam is meleg, és én is büszke vagyok rá! Miért lenne szégyen?
2012. dec. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/97 anonim ***** válasza:
9%
Ezt utálom a melegekben hogy oké hogy meleg de ezt nem kell mutogatni mert szerintem elég undorító dolog én se mondom mindenkinek szia hetero vagyok.
2012. dec. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/97 Béla211 ***** válasza:
100%
Nem de nem is kérdezik folyton tőled mikor lesz már barátnőd... Ja és ha azt mondod,hogy jaj ugye nem vagy elég. Szóval ennyit a hirdetésről meg hogy ki mutogatja.
2012. dec. 2. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/97 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Miért ne lehetnél büszke? Az, h a nemi identitása hova húzza a fiadat az csak rá tartozik. Az, h felvállalja egyenes dolog. Az, h milyen ember annak semmi köze nincs a nemiséghez. Nincs könnyű dolgod(tok) Magyar országon, sajnos a másságot nem tanultuk meg kezelni. A fiam külföldön él, és a munkája a divat világához köti, azokban a körökben nem ritka a meleg kolléga. Lassan több meleg barátja lesz v van mint hetero. :) Az ő révén nekem is sikerült néhányukkal megismerkedni, mondhatom csodálatos emberek! :) Persze hozzá tartozik, h a mindennapokban ez alig felfedezhető, külsőségekben ez nem látszik.


Légy büszke a fiadra és ne akarjatok másnak látszani amik vagytok, így boldogok lehettek. :)

2012. dec. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/97 anonim ***** válasza:
93%

Én írtam, hogy ez csak egy tulajdonság a többszázból.

Ha szerinted ez vicces, kedves hozzászóló, te tudod. Fura humorod van. Nálatok parasztoknál a "normális" kicsit mást jelent úgy látom, de felesleges is ezt magyaráznom, sajnos nem vagyunk egy szinten. Az olyan embereket, akik a másságot (legyen szó bármiről) ennyire képtelenek elfogadni, én nagyon-nagyon sajnálom. Szomorú életük van, és a legrosszabb, hogy észre sem veszik, hogy lehetne teljesebb is. Minden ember más, nincs prototípus. Nincs két egyforma ember, mert _mindenki_ más. Hogy ki-miben különbözik, az már részletkérdés. Van, aki szexualitásában, mint a kérdező fia, és van, aki érzelmi intelligenciában, mint te, kedves válaszadó. Szerintem téged nehezebb elfogadni, mert erősen negatív a kisugárzásod.

A kérdező pedig nagyon boldog nagymama vagy nagypapa lesz, mert egy homoszexuális kapcsolatban is lehetnek gyerekek, és ha ilyen jó viszonyuk van a fiával, ismerni is fogja őket. Szép család!

2012. dec. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/97 anonim ***** válasza:
88%

Ha Te tényleg ezen a szinten vagy, akkor nagyobb a baj, mint gondoltam...

Ha pedig csak szeretsz vitázni,és ezért mutatod magad ennyire nagyon parasztnak, akkor unalmas lehet az életed, és csak sajnálni tudlak. Válassz!

2012. dec. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/97 anonim ***** válasza:
4%

Időpont ma 09:37


Figyelj régebben se volt ez elfogadott. Most meg ez lett a divat?

Figyelj nálunk parasztoknál nincs ilyen ,mert a gyerekek dolgoznak, nem jut idő nekik buzulni.

Miért tán 100 éve elfogadott volt? Nem , alig volt ilyen.

Ha a gyereked egyke akkor nem leszel mama vagy tata. Kihal a családi ág, és ki fog örökölni? Ki fogja vinni az állatokat, gépeket?

A másik hogy két hominak nem lehet gyereke.

Mi jó ebben?

2012. dec. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/97 anonim ***** válasza:
4%

Időpont ma 09:37


Nálunk faluban szinte mindenki így gondolkodik. Egyszerűen undorító, hogy nem lesz gyereke az embernek, nem tudja tovább adni a családnevét. Meg akkor ki fog örökölni?

2012. dec. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/97 anonim ***** válasza:
93%
ki fog örökölni? kinek adja át a családnevét? hogy neked milyen sivár lehet az élted... minden gondolatod a szalmabálák körül forog. le se tagadhatnád, hogy paraszt vagy. és nem csak a szó hagyományos értlemében. nem kéne visszamenni tehenet fejni? az internet eléggé modern dolog neked. 100 évvel ezelőtt nem volt internet, most ez lett nálad a divat? na pá.
2012. dec. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/97 anonim ***** válasza:
4%

Időpont ma 11:05


Tán nem az a fontos?

Hogy legyen unokáid, családod. Az a fontos,a valakinek nem lesz az nem tud örökölni meg ilyenek.


Az nem fontos nektek a családotok? Hogy legyen gyerekeitek?

Akkor mi értelme van élni,ha nincs gyereked, akit szerethetsz meg dolgozhatsz, neki.

És miért van ennyi homoszexuális?

2012. dec. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!