Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szégyellnem kellene, hogy...

Szégyellnem kellene, hogy meleg a fiam?

Figyelt kérdés

Fiam 17 éves, úgy döntöttünk, hogy a szűkebb rokonság, ismerősök előtt nem titkoljuk a másságát. Azonban azok a sajnálkozó, sokszor lenéző megnyilvánulások, amiket kapok néha az ismerősi körtől, nagyobb megpróbáltatást jelentenek, mint a fiam melegségének elfogadása.


Valóban olyan rosszul teszem, hogy büszke vagyok a fiamra? És nem a homoszexualitása miatt vagyok rá büszke, hanem azért, mert egyrészt fel merte ezt vállalni, másrészt pedig egy jó tanuló, kedves, segítőkész fiú.



2012. dec. 1. 21:13
 81/97 anonim ***** válasza:
2%
Pontosan ezért kellene megtartani magának a devianciáját mivel nem várhatja el hogy ezt egy apa elfogadja. És az ő hibájából tönkremehet egy család. Nehogy már a melegből csináljunk itt áldozatot.
2012. dec. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/97 anonim ***** válasza:
93%
nem csak hogy elvárhatja, hanem apai kötelessége elfogadnia, támogatnia és szeretnie a gyerekét.
2012. dec. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 anonim ***** válasza:
89%
Igenis, elvárhatja a gyerek, hogy a saját édesapja elfogadja, úgy, ahogy van! Legyen meleg, hetero, vagy akármi.
2012. dec. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/97 anonim ***** válasza:
0%
Mert ez divat, jó divatozást.
2012. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/97 anonim ***** válasza:
100%
természetesen ez nem divat. senki nem tenné ki magát divatól gyéulöletnek.
2012. dec. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/97 anonim ***** válasza:
93%
Parasztgyerek, te tuti fake vagy. Ilyen hülye gyerek nincs sehol... ha meg nem vagy fake, akkor szívből sajnállak!!
2012. dec. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/97 anonim ***** válasza:
0%

De mi a jó a segbekukiban?

Na ezt nem értem, mit élveztek rajta. Apám azt mondta ,hogy nekik mindegy kivel csinálják lyuk lyuk.

2012. dec. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/97 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem előbb nőjj fel, tanulj még, próbálj saját véleményt kialakítani és nem apukádét szajkózni és utána gyere vissza okoskodni.
2012. dec. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/97 anonim ***** válasza:
0%
De mi benne a jó? Az ,hogy nem lesz családod, nem lesznek ,gyerekeid vagy mi?
2012. dec. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/97 anonim ***** válasza:
98%
Hiába kérdezgeted, hogy mi olyan jó benne... a melegek nem azért melegek, mert hű de jó, hanem azért, mert ők ilyenek, és kész. És a melegeknek is lehetnek gyerekeik, csak nem természetesen, vagy pontosan nem tudom, hogy hogyan megy ez. De neked miért jó a melegeket bántani, ócsárolni, mikor ugyanolyan értékes ember, mint más!
2012. dec. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!