Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szégyellnem kellene, hogy...

Szégyellnem kellene, hogy meleg a fiam?

Figyelt kérdés

Fiam 17 éves, úgy döntöttünk, hogy a szűkebb rokonság, ismerősök előtt nem titkoljuk a másságát. Azonban azok a sajnálkozó, sokszor lenéző megnyilvánulások, amiket kapok néha az ismerősi körtől, nagyobb megpróbáltatást jelentenek, mint a fiam melegségének elfogadása.


Valóban olyan rosszul teszem, hogy büszke vagyok a fiamra? És nem a homoszexualitása miatt vagyok rá büszke, hanem azért, mert egyrészt fel merte ezt vállalni, másrészt pedig egy jó tanuló, kedves, segítőkész fiú.



2012. dec. 1. 21:13
 41/97 anonim ***** válasza:
15%

Időpont ma 12:43


Utolsó!


Haszontalan a munkánk érdekes más nem ezt mondja, te eszel kenyeret ? A városi munkások becsülnek minket.


Az haszontalan ,ha annyit termelünk ,hogy jól lakhassatok , tényleg majd ne egyél semmit ami magyar.


De az hasznos ,hogy vannak homoszexuálisok, az a világ leghasznosabb dolga. érdekes ők nem tudnak gyereket nemzeni, gyereket szülni, de végeredményben ő a leghasznosabbak.

Tán te is egy homoszexuális vagy?

2012. dec. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/97 anonim ***** válasza:
10%
nem tagadnám le ettől függetlenül nagyon nem örülnék neki és nem is kürtölném világra.
2012. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/97 anonim ***** válasza:
100%

"De az hasznos ,hogy vannak homoszexuálisok, az a világ leghasznosabb dolga. érdekes ők nem tudnak gyereket nemzeni, gyereket szülni, de végeredményben ő a leghasznosabbak."


Leírtad a lényeget! A Föld népessége a közelmúltban lépte át a 7 milliárd főt és a prognózisok szerint a népességszaporulat ezzel nem áll meg, tehát ez még növekedni fog. Vagyis globális szempontból valóban a homoszexuálisok a "leghasznosabbak", mivel nem járulnak hozzá az emberiség túlnépesedéséhez, hanem valamelyest fékezik azt. És ez a homoszexualitás természetes funkciója, amely nem csak az emberekben, hanem valamennyi élőlényben megtalálható, úgymond a természet túlszaporodás elleni védőmechanizmusa.


25/F (meleg)

2012. dec. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/97 anonim ***** válasza:
0%

Akkor miért nem voltak régen?

Ezt még nem hallottam senkitől.

Egy pap nekem azt mondta,hogy azért van ennyi homoszexuális mert a szülei nem világosítják fel őket.

A másik ,hogy Magyarország népessége csökken. Ehhez ,hozzájárulnak a ferde hajlamúak is.

2012. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/97 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes, homokosak, tán arra kéne büszkének lenni,hogy seggbe kukizni szokott a fiad?


Az ám a büszkeség.

2012. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/97 anonim ***** válasza:
100%

18:16


Régen is volt. Volt egy régi feljegyzés egy középkori kis városról, ahol azért nem alkalmazták a szodomita törvényeket, mert az emberek nagy része meleg volt. Több középkori meleg király is volt pl. II: Eduárd angol király. A melegek aránya nem változik.

2012. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/97 anonim ***** válasza:
100%

"Egy pap nekem azt mondta,hogy azért van ennyi homoszexuális mert a szülei nem világosítják fel őket."


Na igen. Az egyház hozzáállása a dologhoz undorító.

2012. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/97 anonim ***** válasza:
3%

És akkor miért dicsekednek ennyien vele? Miért válalják fel?

Én ha az lennék szégyellném magamat.

2012. dec. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/97 anonim ***** válasza:
100%

18:52


Nem dicsekszik senki, csak nem titkolják. Úgy viselkednek, mint a hetero párok.

2012. dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/97 anonim ***** válasza:
100%
miért gondolod, hogy ez egy szégyellnivaló dolog? ki tudnád fejteni bővebben?
2012. dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!