Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szégyellnem kellene, hogy...

Szégyellnem kellene, hogy meleg a fiam?

Figyelt kérdés

Fiam 17 éves, úgy döntöttünk, hogy a szűkebb rokonság, ismerősök előtt nem titkoljuk a másságát. Azonban azok a sajnálkozó, sokszor lenéző megnyilvánulások, amiket kapok néha az ismerősi körtől, nagyobb megpróbáltatást jelentenek, mint a fiam melegségének elfogadása.


Valóban olyan rosszul teszem, hogy büszke vagyok a fiamra? És nem a homoszexualitása miatt vagyok rá büszke, hanem azért, mert egyrészt fel merte ezt vállalni, másrészt pedig egy jó tanuló, kedves, segítőkész fiú.



2012. dec. 1. 21:13
 61/97 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne szégyellni? Árt vele valakinek? Nem, sőt. Amiket leírtál róla (jó tanuló, segít, kedves), én egy értelmes, értékes embernek képzelem el, aki nem a lányokat szereti, viszont nem is játssza meg magát pl alibibarátnőkkel (sok ilyenről hallottam már).

Lenéző pillantásokat, lesajnáló megjegyzéseket pedig fogsz hallani, amíg ilyen az átlag ember felfogása (vagy még rosszabb, mind a kedves parasztgyerek), ezt meg kell szokni, túl kell jutni rajta. Legyetek boldogok, a fiadnak pedig kívánom, hogy legyen boldog amellett, aki a társa lesz.

Hozzátenném, hogy én is falusi vagyok, vannak/voltak állataink és szoktam kapálni, de attól még nem vagyok szűklátókörű és homofóbiás, mint a bájos kommentelő.

2012. dec. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/97 anonim ***** válasza:
95%
Nem olvastam el az összes választ, de ez a "paraszt" gyerek kihozott a sodromból. Te vagy az a 120 hektárunk van és jaj de menők vagyunk? Aki ötvenszer bizonygatta, hogy parasztnak lenni jó, és hogy mindenkiből munkás vagy paraszt lesz? Takarodj már innen.-.-
2012. dec. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 anonim válasza:
0%
A "Miért kéne szégyellni?" élharcosainak üzenem, hogy akkor is ilyen lelkes tömjénezéssel reklámoznák a buz*iságot, ha arra a kérdésre kellene válaszlniuk, hogy "Szívesen járatná -e ön a gyermekét ahhoz a férfi óvodapedagógushoz vagy tanítóhoz, aki nyíltan vállalja hogy meleg?" Ott rögtön megkukulna ez a sok kozmopolita liberális osotoba és hümmögne, hogy "Hát igen...de nem kell szégyellni és az emberi jogok."
2012. dec. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 anonim ***** válasza:
100%
nem kukulna meg. egy értelmes ember tudja, hogy a homoszexualitás nem azonos a pedofíliával. ennyi erővel női hetero pedagógushoz is félthetnéd vinni fiúgyerekedet, vagy férfi ´hetero pedagógushoz lánygyerekedet.
2012. dec. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/97 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 63-as, jelentem, engem nem zavarna. Pedofil és meleg között van különbség.
2012. dec. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/97 anonim ***** válasza:
0%
Nem. A kettő sokszor egymással jár nem is olyan régen volt egy eset Újpesten külföldiek erőszakoltak meg magyar fiatalokat pénzért cserébe. Kell a liberalizmus bizony kell (a francnak).
2012. dec. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/97 Béla211 ***** válasza:
100%
Volt olyan is hogy női pedagógus rontott meg 13 éves kisfiút mindenre lehet példát hozni. Mindenhol vannak nem normálisak ennyi. Meg heteró férfi is erőszakolt meg nőt jó párat meg kislányt is és még pénzt sem adót érte... Nem zavarna nekem volt kettő meleg tanárom is soha nem volt ilyennel gond hogy bárkire rányomultak volna a látszatát is kerülték. De heteró társaik között bizony volt az iskolákban botrány hogy lányoknak ajánlotta fel ha lecumizzák jobb jegyet kapnak. Kiderült ki is rúgták.
2012. dec. 6. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jelenleg is meleg tanáraim vannak (ketten is), a legjobb fejek az egész suliban! Empatikusak és maximalisták a munkájukban. Egyetlen rossz szót sem tudnék rájuk mondani, még ha akarnék, akkor sem! A hülyeség nem a nemi identitáson múlik. Kapásból tudnék mondani egy hetero hülyét, szerintem ti is, akik ezeket a válaszokat elolvastátok!
2012. dec. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/97 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert utálom a természet ellenes dolgokat azért?

Meg a másik liberálisok vagytok jó akkor el kéne fogadnátok azt is ,hogy valaki undorodik tőle.

2012. dec. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 anonim ***** válasza:
100%
egy liberális el is fogadja, hogy undorodsz. de nem kéne ez miatt gyalázkodnod. és sem szeretem, de lencsefőzeléket, de nem tartom természetellenesnek, ha valaki szereti.
2012. dec. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!