Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szégyellnem kellene, hogy...

Szégyellnem kellene, hogy meleg a fiam?

Figyelt kérdés

Fiam 17 éves, úgy döntöttünk, hogy a szűkebb rokonság, ismerősök előtt nem titkoljuk a másságát. Azonban azok a sajnálkozó, sokszor lenéző megnyilvánulások, amiket kapok néha az ismerősi körtől, nagyobb megpróbáltatást jelentenek, mint a fiam melegségének elfogadása.


Valóban olyan rosszul teszem, hogy büszke vagyok a fiamra? És nem a homoszexualitása miatt vagyok rá büszke, hanem azért, mert egyrészt fel merte ezt vállalni, másrészt pedig egy jó tanuló, kedves, segítőkész fiú.



2012. dec. 1. 21:13
 21/97 anonim ***** válasza:
94%
Nem, tényleg nem tudsz vele mit tenni. Ő az a szokásos parasztgyerek, aki hullámokban megjelenik itt. Nem azért kelti a feszültséget, mert unatkozik. Ő tényleg ezen a szinten van. A szülei már nem nevelik tovább, náluk ez a max. Sajnálatra méltó,de mutassunk példát empátiából, és fogadjuk el őt így, ezen a díszcserje szinten. Jól van Tompika, nem bánt a néni! Edd meg a levest ebédre, és futás játszani a disznyókkal!
2012. dec. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/97 anonim ***** válasza:
83%

11:12


A parasztok között is van homoszexuális, csak titkolják. Sokan kényszerből megházasodnak és mellette ismeretlen pasikkal szexelnek az országút mellett a sötétben.

Természetesen elkapnak mindenféle betegséget, amit majd hazavisznek a családba. Ezért vagytok ennyire ütődöttek. :)))

A melegek általában örökbe fogadnak gyerekeket. Persze a törvény tiltja, de azt nem kell komolyan venni. A politikusok is tudják, hogy az a törvény csak cirkusz a népnek. Legálisan örökbe fogadni senki se szokott, mert több évig tart, annyira bürokratikus. Mindenki pénzért vásárolja a gyerekeket - tőletek parasztoktól...

Hála a válságnak ti egyre szegényebbek vagytok, eért a gyerek egyre olcsóbb.

Más meleg párok mesterséges megtermékenyítés útján válnak szülőkké, általában ikrek születnek belőle.

Ilyenkor csak néhány pete meg egy másik nő kell, aki kihordja a gyereket. Ilyenkor bérlik fel a parasztfeleségeket...

2012. dec. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/97 anonim ***** válasza:
3%
Nem neked kellene szégyellni hanem neki az ő szégyene. Az meg hogy hirdeti aberráltságát hányingerkeltő.
2012. dec. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/97 anonim ***** válasza:
3%

Mert a degenerált, elfajzott média ezt sulykolja a könnyen befolyásolható fiatalokba. Aki pedig tenni akar ez ellen, vagy csak felemeli a szavát, az egyből homofób, kirekesztő, nácivá válik.



Nálunk a töri tanár is így gondolkodott. Faluban én vagyok a legokosabb gyerekek közt.

Ma már divat lett homoszexuálisnak válni. Azért ,mert mi még a régi értékrend szerint élünk. Nem tudok homoszexuálist paraszt közt. Érdekes ,hogy általánosítasz minden mezőgazdászt.



Mi többet teszünk le az asztalra minta homoszexuálisak és mégis őket véditek. Engem bántotok ,mert felemeltem e borzasztó divat ellen a szavam, meg hogy az természetellenes, a marha miért nem homoszexuális? Mert nem bolond szaporodni akar nem néz TV-ét. Ellenben az embereket bebolondítják.

Tán ezt kéne elfogadni, minket általánosítasz bántasz ,hisz mi tesszük le nektek a kenyeret. Ellenben a búzákat meg véditek. Hogy természetes.


Attól ,hogy én elítélem ,hisz akkor mi értelme van az életnek ha nincs gyereked, feleséged.


Ha már valaki nem fogadja el az egyből nem normálisnak tituláljátok.

2012. dec. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 anonim ***** válasza:
5%

"Hála a válságnak ti egyre szegényebbek vagytok, eért a gyerek egyre olcsóbb. "


Érdekes , ha majd nem tudunk termelni és nem tudtok enni akkor is nagy legyen a szád. Érdekes ,hogy a homoszexuálisoknak mennyi képviselete van ,a magyar gazdákat meg senki nem védi meg.

2012. dec. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/97 anonim válasza:
98%

Parasztgyerek: KUSS!!


Kedved Anyuka: Minden tiszteletem. Remélem egyszer az én anyukám is így fog reagálni.

21F/meleg

2012. dec. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/97 anonim ***** válasza:
3%

Mi vagy te itt?

Szabad országban élünk, ki az hogy KUSS , attól ,hogy én ilyet nem ismerek attól miért kuss, nálunk faluban ez nem elfogadott. Nem is ismerek ilyet.


Ki fog örökölni? Ki fogja tovább vinni a nevet.

Az nem fontos nektek a családotok? Hogy legyen gyerekeitek?

Akkor mi értelme van élni,ha nincs gyereked, akit szerethetsz meg dolgozhatsz, neki.

És miért van ennyi homoszexuális?

2012. dec. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/97 anonim ***** válasza:
94%
Szomorú, hogy ő a legokosabb abban a faluban. A diszkriminációt jól megtanítják nekik. Jobban, mint a magyar nyelvet! Szép! Gratulálok!
2012. dec. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 anonim ***** válasza:
93%

Képzelem milyen konzervatív és zárt közösségben élsz. A homoszexualitás létező dolog volt, van és lesz. A különbség annyi, hogy ma már ki merik mondani, fel merik vállalni az emberek. Régen, ahogy nálatok is, szégyen lett volna, elüldözték volna szerencsétlen meleg családtagot, mert hogy "nem tudja tovább vinni a családot". Nem gondolod, hogy ennél vannak fontosabb dolgok is? Például az elfogadás, tolerancia, családi összetartozás? Rohadt felszínes emberek vagytok ti. Elüldöznétek egy családtagotokat, mert nem felel meg a falusi emberek elvárásainak...


Érdekes dolgokat tanít nektek a történelem tanár. Nálunk azt tanították, hogy már az ókori Görögországban a hadseregen belül elfogadott dolog volt, hogy egy férfi férfival szoros, lelki társi kapcsolatban legyen, ami nem ritkán szexuális kapcsolatot is jelentett. Erre azért volt szükség, hogy a háborúban jobban kötődjenek egymáshoz, így még elszántabban tudjanak harcolni. Az állatvilágban ugyanúgy vannak ilyen dolgok, a szomszédban 2 fiú kutya van, nem egyszer volt, hogy felpattantak egymás hátára...

2012. dec. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 anonim ***** válasza:
90%

Inkább hadjuk már ezt a hülye fiút.

Ne válaszoljatok nekiés kész.

Kérdező én szinte bármit megadnék ha ilyen szülőm lenne mint te...

2012. dec. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!