Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anya miért nem engedi, hogy...

Anya miért nem engedi, hogy igyak?

Figyelt kérdés
4 hónap múlva 15 leszek, és úgy egy hónapja voltam egy házibuliban, ahol ittam. (Nem először, de eddig még nem ennyit). Kb éjfél körül értemjött anya, úgyhogy addig kiültem a friss levegőre, rágóztam, stb.. Azért megérezte rajtam, hogy ittam valamit, amiért később egy csomót kiabált velem. Azt mondtam, csak pár korty bort ittam, és elhitte, de nagyon mérges volt... Most megint megyek bulizni halloweenkor, és terveztem inni, de anya nem engedi hogy ott aludjak, akar beszélni a szülőkkel, hogy "rendesek-e", amikor azok nem is lesznek otthon! Mit csináljak, hogy ezt elkerüljem, és hogy ne akadjon ki annyira, ha megérzi, hogy ittam? Múltkor már a telóm is elvette.

2014. okt. 25. 16:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
78%
14 évesen még nagyon nem kéne innod. Tegyük hozzá, hogy én nem régen voltam 14, de olyan, hogy házibuli? :D eszem állt volna meg
2014. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
44%
Fiú vagy, vagy lány?
2014. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező (#11), nem, nem durva ennyire, csak peched volt, és kikaptad a "kőkonzi frakciót" az első válaszokra... egyébként ahogy a #12-es válaszadó mondja, szerintem is erről van szó, meg kell tanulni és tudni kell, hol a mérték... tudod, az első pohár bor a jókedvé, a sokadik meg a gyalázaté - kortól függetlenül.
2014. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
54%
Miért gondoljátok, hogy belefér az alkohol ennyi idősen a bulizásba? Anélkül nem lehet? Így én sem bíznék benned!Először bizonyítani kell, hogy nyugodtak lehetnek felőled. Én is voltam fiatal, mint mindenki. De inni nem 14 évesen kezdtem...
2014. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
26%

#14, de, nyilván lehet anélkül is, de azt gondolom, hogy bizony egy-egy pohár sör vagy bor 14 év felett már belefér... és igen, nekem is belefért...

Az embernek magát részegre inni - nos az nyilván nem fér bele...

2014. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
60%
Nem, nagyon nem fér bele az alkohol. Hány évesen gondolod így,utolsó?
2014. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
53%
#16, ez komolyan számít??? Szerintem semmit se. Egyébként már a lányom is pont duplája a Kérdezőnek és az 1970-es években voltam 14+, amikor belefért:))
2014. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
28%

Egy 14-15 éves kislánynak nincs helye buliban és én képen is töröltelek volna érte,hogy iszol,de anyádnak is csak gratulálok,hogy így elenged.

Én se engedném el 14-15 éves gyerekem úgy másnál aludni,hogy a szülők nincsenek otthon.

Igyál vizet kislány,akkor legalább az a kevés agysejted is megmarad ami van.

2014. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
33%
Ja délután nem voltak itt a felelőtlen idióta tinik,hogy osztogassák nagy "okosságukat",csak az érett gondolkodású felnőttek válaszoltak,vagy az érett gondolkodású kamaszok.nem egy 14 éves ne érezze így jól magát,kis takonypóc vagy minek akarsz bulizni meg inni? Ennyire unatkozol? Jó dolgukban a mai kis taknyosok nem tudják mit csináljanak,én 10 éve voltam 14 de komolyan akkor kevesebb ennyi csapongó kis fruska volt,mint most.
2014. okt. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
31%

17-es,ezek szerint nem vagy már mai csirke, ennek tükrében okosabb tanácsaid is lehetnének:S



Mire jó ez a nagy szabadosság?

39/N

2014. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!