Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anya miért nem engedi, hogy...

Anya miért nem engedi, hogy igyak?

Figyelt kérdés
4 hónap múlva 15 leszek, és úgy egy hónapja voltam egy házibuliban, ahol ittam. (Nem először, de eddig még nem ennyit). Kb éjfél körül értemjött anya, úgyhogy addig kiültem a friss levegőre, rágóztam, stb.. Azért megérezte rajtam, hogy ittam valamit, amiért később egy csomót kiabált velem. Azt mondtam, csak pár korty bort ittam, és elhitte, de nagyon mérges volt... Most megint megyek bulizni halloweenkor, és terveztem inni, de anya nem engedi hogy ott aludjak, akar beszélni a szülőkkel, hogy "rendesek-e", amikor azok nem is lesznek otthon! Mit csináljak, hogy ezt elkerüljem, és hogy ne akadjon ki annyira, ha megérzi, hogy ittam? Múltkor már a telóm is elvette.

2014. okt. 25. 16:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
52%

Besírok a válaszokon.:DDDDDDDDDDDD

Kérdező, én nem akarlak leoltani, bár nem árt szólnom, hogy teljesen más elvek szerint élünk. Azt viszont megszeretném kérdezni, hogy miért jó az ha piálsz? Jó, értem én, ez a menőőő, meg mindenki csinálja, akkor én mért nem tehetem?, stb. Én most vagyok 17, és nem értelek meg.:) Lehet úgy szórakozni és felejthetetlenné tenni pillanatokat, hogy másnap emlékezz is rá. A biológiáról nem is beszélve, fejlődésben vagy, és sokat ártasz magadnak, ha rendszeresen iszol...

Jó, én nem mondom, bulikban szoktam én is pár kortyot inni, meg értem én az egész egyszer élek dumát is, de azért nem árt figyelned kicsit magadra.

A másik az, hogy 14 évesen én nem jártam bulizni, és most körülbelül őskövületnek érzem magam melletted, pedig három év van köztünk. Gyorsan változik a világ. 17/L

2014. nov. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:
0%

Nem olvastam végig, de ez most egy tök komoly kérdés???

Éld bele magad egy picit anyukád helyzetébe.Te mit gondolsz? Ma egy korty, holnap kettő, jövő héten már egy egész üveggel, miközben még tojáshéj figyel hátul. értem én, h buli, meg stb. De hidd el, mindennek van határa, és eljön az ideje. A fiatal élje ki magát a házasság előtt, ezt vallom, de ez még igen korai. Nem vagyok prűd, besavanyodott, okoskodó, de nem a 14 éves kori ivás nem jó. Azt, meg hogy ezek után megint elenged bulizni, nem mindennapi dolog. Én nyilegyenest letiltottalak volna. Gondolkozz kicsit!

2014. nov. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!