Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért panaszkodnak itt Gyakori...

Miért panaszkodnak itt Gyakori kérdéseken, 10 éves gyerekek, hogy problémák vannak a már meglévő párkapcsolataikkal?

Figyelt kérdés

Azért ez egy kicsit kiborít engem... Nem vagyok fanatikusan vallásos és nem is vagyok ultrakonzervatív, de azért mégis, álljon már meg az a 7×7 fákjás menet! Szerintem, azért kamasz kor alatt nem kellene barátnőt/barátot keresni. Nem hülyéskedem, 10 éves volt a srác szó szerint. Nem 12, ami még mindig korai, de talán akkor már ha érett, lehet barátnőja/barátja és csókig el is mehetnének. Az ilyen kisgyerekek, még a TV-ben és a mozikban is csak rajzfilmet nézhetnek és szinte semmit sem engednek még nekik (pl. itt interneten sem regisztrálhatnának elvileg, DE CSAK ELVILEG), akkor miért érzik magukat érettnek egy kapcsolatra?? Bocsánat, ha kicsit összeszedetlen voltam, de késő van már, csak belefutottam egy ilyen kérdésbe...


Szülők mi a véleményetek?


Kamaszok (tehát nem gyerekek) nektek mi?


Szerintem elképesztő... Köszönöm a válaszokat előre is!



2020. jún. 14. 23:10
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/104 A kérdező kommentje:
10 évesen??? 10 évesen még nem is felsős! Nem véletlen van mindenhol 12 karikat, ami korhoz van kötve.
2020. jún. 17. 13:21
 102/104 anonim ***** válasza:
100%

Márminthogy milyenek legyenek? Mint te? Hát én például nagyon szomorú lennék, ha olyan gyerekem lenne, mint te.


És valahogy nem hiszem, hogy egy éretlen és értetlen kamasznak kell eldöntenie, ki hogyan neveli a gyerekét. Vallásosnak vagy ateistának. Azt majd eldöntik a szülők. Az ők dolguk és az ők joguk.

2020. jún. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/104 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem azt tanították, hogy házasság kell hozzá és hogy gyerekként nem lehet gyereked."


Brávó nekik. És közben rájöttél, hogy nem mondtak igazat? Vagy még most is ezt hiszed?

2020. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/104 A kérdező kommentje:
16 évesen már lazán fel van világosítva. Sőt hamarabb is lehet olyan 12-13 évesen. 16 éves már nem kisgyerek.
2020. jún. 17. 13:44
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!