Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért panaszkodnak itt Gyakori...

Miért panaszkodnak itt Gyakori kérdéseken, 10 éves gyerekek, hogy problémák vannak a már meglévő párkapcsolataikkal?

Figyelt kérdés

Azért ez egy kicsit kiborít engem... Nem vagyok fanatikusan vallásos és nem is vagyok ultrakonzervatív, de azért mégis, álljon már meg az a 7×7 fákjás menet! Szerintem, azért kamasz kor alatt nem kellene barátnőt/barátot keresni. Nem hülyéskedem, 10 éves volt a srác szó szerint. Nem 12, ami még mindig korai, de talán akkor már ha érett, lehet barátnőja/barátja és csókig el is mehetnének. Az ilyen kisgyerekek, még a TV-ben és a mozikban is csak rajzfilmet nézhetnek és szinte semmit sem engednek még nekik (pl. itt interneten sem regisztrálhatnának elvileg, DE CSAK ELVILEG), akkor miért érzik magukat érettnek egy kapcsolatra?? Bocsánat, ha kicsit összeszedetlen voltam, de késő van már, csak belefutottam egy ilyen kérdésbe...


Szülők mi a véleményetek?


Kamaszok (tehát nem gyerekek) nektek mi?


Szerintem elképesztő... Köszönöm a válaszokat előre is!



2020. jún. 14. 23:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/104 anonim ***** válasza:
93%

"Nem tud szerelmes lenni"

"nem szabad még felvilágosítást adni"

"Kiskorban még nincsen szerelem"


Magatoktól vagytok ennyire ostobák vagy ezt tanítják valahol? Kisgyereket nem szabad felvilágosítani? MI VAN?! Góólyamese, meg káposztaföld működik nálatok, mi? Szerencsétlen gyerekeitek (már ha vannak, remélem nincsenek és nem is lesznek).

2020. jún. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/104 anonim ***** válasza:
93%
"Tisztelt" Miraa123! Nem kell válaszolnod a privát üzenetdre küldött válaszomra, mert letiltottalak, úgyhogy ne fáraszd magad. Mindenestre te vagy az undorító, mert nyilvánosan nem merted leírni az ocsmány sértegeteéseidet, csak privátban vagy nagylegény, mi? Akkor elárulom: ez tök jó, mert ezzel már tényleg feljelenthetlek rágalmazásért és becsületsértésért. Sokba fog ez neked kerülni!
2020. jún. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/104 anonim ***** válasza:
0%
Én csak a véleményemet mondtam. De neveld csak nyugodtan erre a gyereked, hogy minél hamarabb kezdje el a nemi életét élni, te tudod! ;)
2020. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/104 anonim ***** válasza:
100%
Ha most kezdené sem lenne már korai. Azt sem tudod, hány évesek, csak dobálódzol a hülyeséggel.
2020. jún. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/104 anonim ***** válasza:
100%

33-as, szerintem itt nem arról van szó, hogy a gyerek 10 évesen kezdjen el nemi életet élni. Viszont igenis elkezdi már érdekelni a 10 évest is az ellenkező nem. Ez nem jelenti azt, hogy szexuális kapcsolatot akarnának létesíteni. Ez még odébb lesz.

Attól függetlenül persze ti nyugodtan tiltsátok a gyerekeket a másik nemtől, bár nem tudom hogy tudjátok megoldani, hiszen az iskolában vegyes osztályok vannak.

2020. jún. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/104 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és az, hogy ledagadtdisznózod ISMERETLENÜL, családostul, az egy vélemény? Ráadásul ez csak kis része annak, amit írtál.

Ez ne vélemény. Ez sértés. De nyilván te arról sem tudod, hogy mit jelent. Mindenesetre lesznek következmények, efelől ne legyenek kétségeid.

2020. jún. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/104 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, amúgy van gyereked? És hány éves vagy?

A kommentjeid elég furák mindenesetre.

Attól, hogy egy lánynak megjön 9 évesen, ami egyébként meg fogsz lepődni, de elég gyakori, az nem jelenti azt, hogy másnap már kötelezően anyuka szexre is fogja kényszeríteni. Legalábbis a mi kultúránkban. Egyes arab országokban utána már valóban férjhez is adják a lányokat.

2020. jún. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/104 A kérdező kommentje:

Ki a franc k.-zta le az Ön lányait?? Képzeld, én sem érdeklődtem iránta. Anyukámék azt mondták, ha lesz feleségem, akkor pár év mulva születik gyerekem. Vallásos (nem mélyen, tehát nincs baj belőle, ha valaki szexel házasság előtt) családból származom és azt mondták, hogy Isten megajándékoz, de csak akkor, ha jó voltam előtte életemben. Ez teljesen kielégítő volt nekem kb. 8-10 éves koromig, amíg az egyik "nagyon okos" osztálytársam elkezdett erről beszélni nekem, én meg nem tudtam, hogy most mi van. Rákerestem neten és eléggé undorítónak és rossz dolognak életem meg. Egy traumaként maradt meg bennem és csak kamaszkorra (olyan 12-13) tudtam feldolgozni és mondanom sem kell, amikor mindenki már a szép lányokra csorgatta a nyálát, én akkor sem szerettem volna barátnőt (kvázi aszexuális lettem egy jó kis időre, ez miatt)... A gyerekek ezt nem értik még meg. Bennem is ezt a traumát, csak a nagyon szép és kedves lányok tudták helyrehozni.


A felvilágosítás, nem olyan egyszerű egy gyereknek pláne. Nyilván, ha nem ultraliberális, nudista családban nevelkedett, kicsit kínos, a meztelenség neki és a meztelenség lányok előtt/fordítva még inkább kínos neki. Egy átlag kisfiúnak/kislánynak az van a fejében hogy majd jön a szőke herceg/megküzdenek a 7 fejű sárkánnyal a Barbieért és boldogan élnek, amíg meg nem halnak, aztán születnek majd gyerekeik is. Aztán egyik napról, a másikra, azt hallják/látják, hogy a fiú a lánnyal meztelenül van és egymásban vannak, esetleg nem is csak nemi, hanem análisan és orálisan is. Én csak később tudtam meg, hogy a lányoknak nem fájdalmas a szex, mert azt sem tudtam. Nem értettem, kicsi voltam még hozzá! Na, erről beszéltem.

2020. jún. 16. 00:07
 39/104 anonim ***** válasza:
0%
36, ennyiből ha 2 anyuka összeveszik, és a másik lekurvázza a másik lányát, akkor azt már fel lehet jelenteni mi? Ezért nem tudnak börtönbe zárni, de még pénzbírságra sem, mert lehetett mondjuk hirtelen felindulás vagy mit tudom én. Volt már valaki aki engem itt ismeretlenül k*rvázott le gyakorin, de még sem jelentettem fel, meg nem fenyegettem meg. Csak rá mondtam, hogy milyen szánalmas és ennyi. Szerintem hülye aki ebből ekkora dolgot csinál, 1 csúnya szóból, mert a többi nem számít csúnyának, ha csak úgy magában mondjuk ki.
2020. jún. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/104 anonim ***** válasza:
0%
Vagy ha mondjuk valaki trollkodik ilyenekkel? Annyi troll van itt, ha mindenkit feljelentenének, akkor kiürülne a gyakori kérdések.
2020. jún. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!