Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért mondja sok szülő hogy...

Miért mondja sok szülő hogy nincs elég ideje erre meg arra?

Figyelt kérdés

Mindenkinek arra van ideje amire szeretné!

Nekem három kislányom van , egész nap velük vagyok de mégis képes vagyok rá hogy hajnali 4kor felkelek ebédet főzni, vagy hogy éjfélkor vasalok, pakolok.

Ha ezeket megcsinálom délután simán lefeküdhetek aludni, vagy csinálhatom amiket szeretnék.

Miért panaszkodik sok anyuka?


2012. júl. 14. 14:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/99 anonim ***** válasza:
Össze-viszza írogatsz, már se eleje se vége az ellentmondásos soraidnak. Menj el pszichológushoz!
2012. júl. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/99 anonim ***** válasza:
De akkor az egész nincs 1 óra este. 10 perc a felmosás, 10 perc a fertőtlenítés, bár mindennap igen felesleges. A vasalás 30 perc. Mit csinálsz a többi időben éjjel?
2012. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/99 anonim ***** válasza:
nem olvastam el minden választ,és a megjegyzést se de le a kalappal előtted.Ügyes szorgalmas ember vagy,jol neveled a gyerekeid,rendes férjed van,jó tulajdonságaid vannak.bejött neked az élet.de sose azon gondolkodj másnak miért nem,azért nem mert más nem te.megoldja mindenki a problémáit csak máshogy,minden anyuka máshogy ossza be az idejét,mert mások a gyerekeik is.ettől még jok ők is és te is.
2012. júl. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/99 anonim ***** válasza:

Tudoj jól te is, hogy nem normális amit csinálsz, a rituáléid rabja vagy. Miért nem keresel fel egy pszichiátert?


Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de megőrülnék, ha anyukám ilyen lenne :(

2012. júl. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/99 A kérdező kommentje:
Te se haragudj , de miért is őrülnél meg?
2012. júl. 15. 19:31
 96/99 anonim ***** válasza:

Nem látom értelmét ennek kifejtésének. A mentális problémákkal küzdő emberek gyógyulásának első lépése, hogy felismerik, valami gond van, majd ezt megosztják környezetükkal. A következő lépés a segítség kérése és máris jó úton haladsz affelé, hogy normális életet élj.


Én nem ismerlek, csak azok alapján, amiket írsz még nem tetted meg az első lépést, de azért már érzékeled, hogy valami nem stimmel. Csak rajtad múlik, hogy innen önszántadból továbblépsz vagy megvárod míg a férjed besokall (azok alapján amiket írtál ez majd csak évek múlva, de viharos hirtelenséggel fog bekövetkezni) vagy míg az egyik gyermeked szembe mer menni ezzel. Az, hogy egy gyereknek miért gond... nem hiszem, hogy ezt most meg tudod érteni, egyszerűen csak nem tartasz ott.


Tedd meg az elő lépést, ismerd el, hogy ez nem normális és kérj segítséget a környezetedtől. Hidd el, hogy onnantól kezdve, hogy látni fogják rajtad, hogy hajlandóságot mutatsz a belátásra, egészen másképp fognak hozzád viszonyulni. Hinni fognak benned és csak még jobban szeretni és végre el merik mondani majd a valós véleményüket, ez pedig csak a hasznodra fog válni.


Gyerekekkel, főként kamaszokkal foglalkozom, számtalan hasonló "esetet" láttam már, ne várd meg, míg az egyik gyerek egy idegennek panaszkodik arra, hogy gondok vannak az anyukájukkal, csak nem mernek szólni érte (nem félelemből, hanem szeretetből és aggódásból).


Egyébként le a kalappal a férjed előtt, hogy ezt így elfogadja, így bírja és ennyire szeret téged, mert ez ritka kincs.


Nem kívánok egyébként erről vitázni tovább, vagy változol vagy nem és mindenesetre drukkolok neked! :)

2012. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/99 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:-)
2012. júl. 15. 21:31
 98/99 anonim ***** válasza:
Már 3-szor írtam,de még mindig nem értem,hogy tulajdonképpen mire számítottál,mikor kiírtad ezt a kérdést??Elismerésre?Megerősítésre?Vagy komolyan nem érted,hogy miért panaszkodnak mások?Ugye tudod,hogy te lógsz ki a sorból?
2012. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/99 anonim ***** válasza:
Igen, tudja, ezért is írta ki a kérdést. De változtatni nem fog, mert őrült.
2012. júl. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!