Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért mondja sok szülő hogy...

Miért mondja sok szülő hogy nincs elég ideje erre meg arra?

Figyelt kérdés

Mindenkinek arra van ideje amire szeretné!

Nekem három kislányom van , egész nap velük vagyok de mégis képes vagyok rá hogy hajnali 4kor felkelek ebédet főzni, vagy hogy éjfélkor vasalok, pakolok.

Ha ezeket megcsinálom délután simán lefeküdhetek aludni, vagy csinálhatom amiket szeretnék.

Miért panaszkodik sok anyuka?


2012. júl. 14. 14:18
 71/99 anonim ***** válasza:
Igen,az embereknek ált.nem elég 4 óra a alvás.Rájöttem:te nem vagy ember,te robot vagy.ha mégsem:taníts!
2012. júl. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/99 anonim ***** válasza:
86%
Stephordi feleség.
2012. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/99 anonim ***** válasza:
miért éjfélkor vasalsz? miért nem az ebéd utáni alváskor? főzni is tudnál akkor másnapra. akkor éjjel aludhatnál. szerintem rosszul csinálod. néhány hónap, év és meglátszik majd a nem alvás. hamarabb fogsz ráncosodni, öregedni, kiégni. ezt minden rosszindulat nElkül mondom.
2012. júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/99 A kérdező kommentje:
Nem tudok aludni 5 óra után mert kiskoromtól kezdve apám ébresztett és mennünk kellett ki tornázni a testvéreimmel együtt. A 42 éves bátyám még a mai napig felkel reggelente 5-kor..
2012. júl. 15. 15:48
 75/99 anonim ***** válasza:

Jesszus..., most már értem honnan fúj a szél :(

Neked szimpatikus amit apukád csinált? Nem akarsz te másképp élni?

2012. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/99 anonim ***** válasza:
Ok, de mi tudunk aludni és nekem kÍnzás lenne 4-kor kelni. Egyébként nagyon káros amit csinálsz. Változtass rajta, mert nem lesz jó vége.
2012. júl. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/99 A kérdező kommentje:

Nem akarom sajnáltatni magam de ez volt.

Másképp szeretnék élni , de megvan bennem az apám vére. Eszem ágában sincs hogy ilyet tegyek a gyerekeimmel, sőt ezért vagyok velük egész nap. A munka pedig az életem része, ezt nem tudom megváltoztatni.

2012. júl. 15. 15:58
 78/99 anonim ***** válasza:
És simán megy a szoptatás ilyen napirend mellett? Ezt kíváncsiságból kérdezem.
2012. júl. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/99 anonim ***** válasza:

Csak rajtad múlik, nem mondom, hogy nem számít a vér, de sokat változtathatsz. Biztosan nagy rajtad a nyomás, az elvárás is, gondolom emiatt is nehéz lehet.

Az rendben, hogy a gyerekeiddel ezt csinálod, de te is a család része vagy, neked is boldognak kell lenned. Ha te nem vagy az, sajnos a gyerekek sem lesznek azok.

Te boldog vagy így?

2012. júl. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/99 A kérdező kommentje:
Tápszeres a kicsi de a két nagynak simán elég volt a tej.
2012. júl. 15. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!