Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért mondja sok szülő hogy...

Miért mondja sok szülő hogy nincs elég ideje erre meg arra?

Figyelt kérdés

Mindenkinek arra van ideje amire szeretné!

Nekem három kislányom van , egész nap velük vagyok de mégis képes vagyok rá hogy hajnali 4kor felkelek ebédet főzni, vagy hogy éjfélkor vasalok, pakolok.

Ha ezeket megcsinálom délután simán lefeküdhetek aludni, vagy csinálhatom amiket szeretnék.

Miért panaszkodik sok anyuka?


2012. júl. 14. 14:18
 61/99 anonim ***** válasza:
100%

Én panaszkodok időnként. Mert ugye mindenkinek arra van ideje szerinted amire szeretné. Ma hát én szeretnék moziba menni, egyedül uszodába menni, vagy elmenni fagyizni barátnőzni.

Mivel látom ügyesen osztod be az idődet, segítenél abban hogy ezt mikor tudom megvalósítani? A gyerekeket nem tudom kire bízni, anyám dolgozik, anyós 50 km-re arrébb, nagymamám 70 éves, most műtötték, járni nem tud, a hugom 7 hónapos terhes, a férjem pedig mivel építkezünk anyósék településén (50 km) ott van hétfőtől vasárnapig. szerdán és vasárnap este jön haza kb 6-kor akkor játszik a gyerekekkel fürdésig, este romantikázunk, hajnal 6-kor indul vissza. Igen, ennek is vége lesz egyszer, de már január óta tart. Ugyhogy igen, megengedem magamnak a panaszkodást. Ne ítélkezz mások felett, ha nem ismered őket és a körülményeiket!

2012. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/99 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: ja, igen, én is képes lennék rá hogy 4-kor felkeljek főzni, de minek ha akkor is elkészülök mindennel ha 7-kor kelek a gyerekekkel. És délután én is lefekhetek, vagy netezhetek, vagy tévézhetek, vagy hajat festhetek. Csak épp elmenni nem tudok sehová, holott nekem az lenne a kikapcsolódás.
2012. júl. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/99 A kérdező kommentje:

Tegnap SZOMBAT volt és a férjem itthon volt, a gyerekek 9kor aludtak el utána pedig átjöttek a férjem barátai :-) És mivel nem szokásom zavarni őket ezért bent neteztem.

Ma VASÁRNAP van és a férjem itthon van és a gyerekekkel játszik :-)

Te jó ég, remélem sosem kell majd találkoznom ilyen kötekedős emberekkel :-)

2012. júl. 15. 12:40
 64/99 anonim ***** válasza:
100%
Látod mekkora mázlista vagy! Ma Vasárnap van és a férjem nincs itthon. Tegnap szombat volt és nem volt itthon. Holnap hétfő lesz és nem lesz itthon. ellenben a feladataimat teljesìtem és ha panaszkodni akarok szívem joga.
2012. júl. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/99 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenki aki válaszolt reméli hogy sosem fog személyesen megismerni Téged!

Nyilván mindenki más hülye csak Te vagy okos..mindenki puhány csak Te vagy ilyen stramm kemény csaj!Igy tovább..amugy ez akkora kamu mint a ház..Sztem nem hogy 3 egy gyereked sincs..férjed meg tuti nincs! Azt is csak megálmodtad magadnak! További jó álmodozást..majd ha egyszer szülni fogsz rájössz miért panaszkodnak az anyukák..

2012. júl. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/99 anonim ***** válasza:
65-ös sakk-matt, itt a vége fuss el véle :)
2012. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/99 anonim ***** válasza:
Én esküszöm nem rosszindulatból mondom,de ez aztán a tuti időbeosztás!Figyelj,válaszolj kérlek nekem:Te nem vagy fáradt??Nekem csak 2 kölyök van,de én meg vagyok halva!!Pedig nem vagyok nagyon lusta,elég kemény fizikai melóm volt szülés előtt,megszoktam a talpalást a kevés alvást,de mégis..leszívnak a srácaim totál!Most vagy nagyo mintagyerekeid vannak,vagy bennünk van a hiba akik panaszkodunk és elfáradunk??Nem tudom..
2012. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/99 anonim ***** válasza:
79%

Hahóóóóó, ébresztőőőőő du. 3 van. Ideje felkelni, elég volt az álmodozásból. :-)))

Szerinted elhiszi ezeket valaki, amiket írsz? Szerintem holnap ne kelj fel 4kor, hanem pihend ki magadat, mert a kerekeid meglazultak. :-)))

2012. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/99 anonim ***** válasza:
Azért panaszkodnak, mert másnak nem elég 4 óra alvás.
2012. júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/99 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdésem lenne: a férjed még nem szólt, hogy ez a "tuti" napirend Neki nem tetszik? El nem tudom képzelni, hogy miután kiromantikáztuk/ beszélgettük magunkat én ott üljek/feküdjek az ágyban a párom mellett és alig várjam, hogy elaludjon és én mehessek vasalni, pakolászni, számomra ez nem életszerű. Elég nehezen tudom elképzelni, hogy ilyen "éjszakai műszak" után nem vagy fáradt, ingerült. Ha ezt így csinálod én a helyedbe biztos elgondolkoznék egy még szuperebb napirenden, mint ahogy az itt válaszoló, "panaszkodós" Anyukák csinálják. Én reggel 8 körül kelek a kislányommal, minden 2. nap főzök, nem vasalok minden nap, csak hetente 1x, naponta felporszívózok általában és 10 körül alszom amikor a kislányom. Mégis fáradt vagyok -nem panaszkodom, csak megjegyzem. A 2 nagyobb gyereked már simán eljátszhatna egymással és addig talán Te is tudnál pl. főzni.
2012. júl. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!