Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért mondja sok szülő hogy...

Miért mondja sok szülő hogy nincs elég ideje erre meg arra?

Figyelt kérdés

Mindenkinek arra van ideje amire szeretné!

Nekem három kislányom van , egész nap velük vagyok de mégis képes vagyok rá hogy hajnali 4kor felkelek ebédet főzni, vagy hogy éjfélkor vasalok, pakolok.

Ha ezeket megcsinálom délután simán lefeküdhetek aludni, vagy csinálhatom amiket szeretnék.

Miért panaszkodik sok anyuka?


2012. júl. 14. 14:18
 51/99 anonim ***** válasza:
100%
Én ne haragudj, de ettől a napirendtől kiborulnék, napi 4 órát alszanak a gyerekeid, miért nem akkor csinálod a dolgaid. Én szeretek összebújva aludni a párommal és nem elszökni mellőle este, de a te dolgod. Gondolom nálad nem betegek a gyerekek, mindig mindent napi percre csinálnak, te se vagy fáradt, mert hát mitől is, igaz nem alszol éjszaka, amikor kéne, de te csinálod jól, ha neked megfelel. Nekem ez nem felelne meg.
2012. júl. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/99 A kérdező kommentje:
Ez egy napirend , nem fogom leírni hogy pl télen nem medencézünk, vagy hogyha betegek mit csinálunk, és ha rokont látogatni megyünk mit csinálunk... Jézus..
2012. júl. 15. 11:07
 53/99 anonim ***** válasza:
100%
Jézus... A többi anyuka se akkor panaszkodik, amikor minden rendben van, hanem például, amikor a gyerek fogzás miatt átsÍrja az éjszakát, csak abba a csöpp tökéletes agyadba ez nem fér bele, igen mindenkinek könnyű, amikor nincs semmi gond.
2012. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/99 anonim ***** válasza:
100%

Felkelsz fél 5-kor, a babád 6-kor és te ebben a másfél órában futsz egyet, megfőzöd az ebédet, lepihensz, és kávé mellett beszélgetsz a férjeddel.

Kezd komolytalan lenni a dolog :S

Azt hittem tényleg érdekel a téma téged, de látom, hogy kamu az egész.

2012. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/99 A kérdező kommentje:
4kor kelek.Főzök,futok. A baba 6kor és UTÁNA beszélgetünk, kávézunk.
2012. júl. 15. 11:17
 56/99 anonim ***** válasza:
Valami bánt, hogy nem tudsz aludni?
2012. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/99 anonim ***** válasza:
100%
Pajzsmirigytúlműködés?
2012. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/99 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tényleg 3 gyereked lenne, akkor nem írnál le ekkora kib@.ott nagy baromságot, ami szerintem egy elképzelt nap, mint amit a Romantic TV-n lehet látni. Mindenesetre még arra is van időd, hogy netezzél, röhög a vakbelem :)
2012. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/99 anonim ***** válasza:
100%
Az én sógornőmnek is 3 gyereke van és ő is kitalál már néha dolgokat, amikről tudom, hogy nem úgy volt, szerintem a kérdező Így látja magát, de egy külső szemlélő lehet másképp látná.
2012. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/99 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap 21:45-kor írtál, a napirended szerint kb negyed 10-kor aludt el a picid, majd ezután ugrassz a férjedre. Hát ez gyors volt...

Ma óránként be tudtál jelentkezni. De akkor hogy is van ez az udvaron játszás? Mert én ha játszok a gyerekkel akkor nem netezek (igen most nem játszok velük, játszanak egymással, de nem is írom hogy egész nap velük foglalkozok)

2012. júl. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!