Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Viselkedés a boltban. Meghallg...

Viselkedés a boltban. Meghallgatnám a szülőket?

Figyelt kérdés

Sokszor látom, hogy a gyereket nem a bevásárló kocsi ülés részébe rakják, hanem magába a kosárba. Nem gondolnak arra, hogy oda más az ételeket teszi? A gyerek meg ott ugrál, mint egy majom a ketrecben.

A másik meg a zabáló gyerekek. Anyuka levesz egy túrórudit, kibontja és odaadja neki. Mellékes, hogy a végén kifizeti-e. Hihetetlen nagy parasztságnak tartom.

Amúgy nem érdekelne, de az én gyermekeim ezt látják, és nehezen értik meg, hogy nekik miért nem szabad.

Szülők! Miért csináljátok? Könnyebb a gyerek szájába dugni, amit akar, csak hogy elhallgasson?


2013. márc. 1. 08:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
76%

Az ételek be vannak csomagolva, nem csak úgy rakod oda. A kocsi sokszor undorítóbb koszosabb mint a gyerekem cipőtalpa.

Ha éhes,, igen, a szájába nyomok egy kiflit, vagy maradjon nyugton, amíg én bevásárolok.


Segítség híján ez van.


Az egyik gyerek a kosár pakolórészében ül, a másik pedig a kosár ülőrészében ül.


Ha valakinek nem tetszik, jöhet nekem segíteni.

2013. márc. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
57%

Ha rájuk szólsz, még neki áll feljebb... :( Már én is szóltam egy nőnek, amikor a gyereke latyakos, saras időbe csizmával benne állt a kosárban... a nő elkezdett velem üvölteni a bolt közepén, hogy mit képzelek magamról...

és sajnos megrágott sajtot is sikerült már hazavinnem. :( persze miért nem néztem meg jobban... de lehet nem kellene a boltban beleenni a kínálatba.

2013. márc. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
67%

A bevásárló kocsiba betehetsz egy marha szarral kevert virágföldet is, az biztos sokkal jobb mint a gyerek ha ott ül. Èn ha hordozóba viszem a kicsit és felrakom a bevásárló kocsira akkor alá ülhet a tesója. (ebbe a speckó kocsiba)


Èn csak kassza után adok a gyerekmnek bármit is, ezt tudja is már kicsi korától, hogy elöször kifizetjük a kasszás néninek utánna megeheti haza fele. Ez nem is kérdés. és ha látja másik gyerektöl sem akarja kibontani.


szerintem aki kibontja a boltban ök ki sem fizetik legtöbbször.

lányomat ici pii korától arra tanítottam hogy néhol várni kell. erre jó volt a gyerek torna is, mert ott pl a hintánál, trambulinnál sorba kell állni. türelmet ezzekkel tanulják meg.

2013. márc. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
55%

Én úgy tudom, most már több bevásárló helyen ez szabály, hogy a kosár részbe nem lehet a gyereket berakni, pont ezért, mert a koszos cipőjével ott toporog, ahol az étel, stb. van.

Az áruházban zabáltató szülőkön is fel tudok háborodni, nem igaz, hogy nem tudnak úgy elmenni vásárolni, hogy előtte nem etette meg a gyereket, vagy nem bír ki annyit, amíg kiérnek a pénztártól.

2013. márc. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim ***** válasza:
67%

"Sokszor látom, hogy a gyereket nem a bevásárló kocsi ülés részébe rakják, hanem magába a kosárba. Nem gondolnak arra, hogy oda más az ételeket teszi? A gyerek meg ott ugrál, mint egy majom a ketrecben. " NOs, en sosem tettem a gyereket bevasarlokocsiba. Se az ülés részbe, se a kosár részbe. Ha megis tettem volna, akkor en biztos, hogy a kosárba rakom, mert nekem az ülés nem tűnt sosem biztonságosnak. Az élelmiszerüzlet en kapható minden egyes cikk csomagolva van, vagy csomagolhato. Normalis embernek nem jut eszébe pl kenyeret tenni papír nelkul se kocsiba, se kosárba....

"A másik meg a zabáló gyerekek. Anyuka levesz egy túrórudit, kibontja és odaadja neki. Mellékes, hogy a végén kifizeti-e. Hihetetlen nagy parasztságnak tartom. ". Zabalo? Ez elég vidéki volt, hogy finoman fejezzem ki magam.... Az en gyerekem amikor kicsi volt elég nehezen várta ki, amíg a kasszához értünk es kifizettuk az árut, igy en mindig azt csináltam, hogy duplat vettem pl a turorudibol, egyet megevett, a másikat pedig a pénztáros le tudta húzni en meg mondtam, hogy kettő volt. Egyszerűbb, mint végig ordítani egy vásárlást, es aztán azt olvasni a hozzád hasonlók tol, hogy "a hülye szulo hagyta üvölteni a kölyköt"

2013. márc. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:
40%
Én sem értem az ilyet, bunkóság mindkettő.
2013. márc. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
35%

Igen, ilyen szabály mindig is volt! De a biztonsági őröknek ki van adva, hogy nem szólhatnak az emberekre, mert akkor nem fogják ott elkölteni a pénzüket. Inkább hagyják, hogy úgy fertőzze össze a kosarat mindenki ahogy jól esik neki.

:(

2013. márc. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:
73%
Ja a másik, ami kiverte a biztosítékot, mikor a gyerek jókedvéből fogdosta össze a kifliket, meg nyomogatta a zsömléket, rá is szóltunk, aztán még anyukának állt feljebb. Mondjuk ilyen esetben felnőttre is rászólok, hogy ne szabad kézzel tapogassa agyon a kenyereket.
2013. márc. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
83%
És az áruházban zabáló felnőtteken nem vagytok felháborodva? Mert olyan is van ám.
2013. márc. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
90%

Soha nem engedtem a gyereknek, hogy fizetés előtt egyen meg bármit is. Ehhez szokott hozzá. Nem volt nyafogás.

Az viszont előfordult már, hogy a kosárban ült, mert a fölső részbe már nem nagyon fért bele és nagyon elfáradt. persze cipő nélkül.

Szánom, bánom, ez volt

2013. márc. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!