Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Viselkedés a boltban. Meghallg...

Viselkedés a boltban. Meghallgatnám a szülőket?

Figyelt kérdés

Sokszor látom, hogy a gyereket nem a bevásárló kocsi ülés részébe rakják, hanem magába a kosárba. Nem gondolnak arra, hogy oda más az ételeket teszi? A gyerek meg ott ugrál, mint egy majom a ketrecben.

A másik meg a zabáló gyerekek. Anyuka levesz egy túrórudit, kibontja és odaadja neki. Mellékes, hogy a végén kifizeti-e. Hihetetlen nagy parasztságnak tartom.

Amúgy nem érdekelne, de az én gyermekeim ezt látják, és nehezen értik meg, hogy nekik miért nem szabad.

Szülők! Miért csináljátok? Könnyebb a gyerek szájába dugni, amit akar, csak hogy elhallgasson?


2013. márc. 1. 08:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell kiszakadt virágföldet megvenni és megoldódott a virágföldes kérdés... ugye? :)
2013. márc. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/87 anonim ***** válasza:
46%
Azért érvel a virág földdel, mert a gyerek cipotalpa sem koszosabb, mint a tragyas föld.... En megértem azt, aki beteszi a kosárba a gyereket, bár en sosem tettem es nem is fogom
2013. márc. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/87 A kérdező kommentje:
Bocs, 2 virágföldes válaszoló is volt! A második belerakja a gyerekét! A virágföldes, petpalackos kocsiba! Most csak én nem értem? Belerakom a gyerekem, mert már úgyis koszos?
2013. márc. 1. 09:25
 34/87 anonim ***** válasza:
55%

és lepontozzák azt a válaszom, hogy nem kell szakadt virágföldet beletenni a kosárba?

Mi ezzel a gond? Ne gyűlölködjetek már. Erre tanítjátok a gyerekeiteket is? :( szomorú nagyon

2013. márc. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 anonim ***** válasza:
59%

hát én nagyon le leszek pontozva.. :))

két gyerekem van az egyik pici a másik kicsi, de míg nem voltak én akkor is volt, hogy ettem ittam bevásárlás közben. lehet nem szép dolog, de mikor már érzem, hogy rosszul vagyok és émelygek, akkor inkább eszek vagy iszok, mint hogy összeessek. nem hiszem, hogy ettől kevesebb vagy több vagyok. persze nem mindent bontok ki csak gyorsan veszek egy vizet vagy egy kiflit. gyereknél ugyan így járok el. ha látom, hogy éhes vagy szomjas nem fogok vele egy olyan helyen szórakozni, ahol simán megkapom. hiába viszem úgy hogy itthon evett ott hirtelen mégis éhes lesz. mellesleg ez addig nem számít lopásnak, amíg a kasszát el nem hagyod. mikor én boltban melóztam ezt mondták nekem, hogy addig nem kell szólni rá, amíg a kasszáig nem ér és ott nem mondja be. nem attól lesz vki becsületes, hogy a boltban nem fogyasztott semmit.

2013. márc. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/87 anonim ***** válasza:
Az én megoldásom a 'gyerek a kosárban áll kérdésre', hogy viszek egy kis plédet magammal és belerakom a bevásárló kocsi aljába, arra ül, áll a gyerek. Ennyi.
2013. márc. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 anonim ***** válasza:
37%

Sajnos egyre több ilyen van, aztán amikor azok a gyerekek is felnőnek, akiknek már ez a természetes, akkor mi lesz itt? El tudom képzelni, hogy mondjuk minden reggel bemennek a boltba reggelizni meg dezodorral bekenni magukat...

Züllés van.

2013. márc. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/87 anonim ***** válasza:
84%
ja és még annyi, hogy akit az zavar, hogy a gyerek hozzányúl a kiflihez, az nézze végig egyszer, hogy az a kifli, hogy jut be a boltba. Rekeszbe van, amit a földön tolnak végig (mint említettem dolgoztam már ilyen helyen, volt rálátásom) szerintem a keze még mindig tisztább annak a gyereknek. sajna ezeket nem lehet kikerülni, max ha ennyire nem tetszik akkor otthon kell sütni és akkor ahhoz tuti nem ér senki. 35 -ös voltam
2013. márc. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/87 anonim ***** válasza:
53%
Nem koszosabb belülről egy bevásárlókocsi, mint a gyerekbeültetős része, sőt. Hiszen a beültetős részen naponta többszáz ember fogdossa végig a kocsit, ahol tolja, ott kapaszkodik meg a gyerek is. Egy 10 kiló feletti gyereknek meg inkább biztonságosabb beülni a kocsiba, mint a gyereküléses részébe, ahol nagyon könnyen felborulhat.
2013. márc. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/87 anonim ***** válasza:
78%

Boltban evés mellett kardoskodók: mind szép és jó, amit leírtok, csak sajnos Magyarországon közel nincs ennyi becsületes ember és amikor a kasszához ér, "véletlenül" elfelejt közölni egy-két túrórudit, üdítőt. Vannak kivételek mindig és nem lehet általánosítani, de sajnos 10 emberből 5 biztos, hogy "elfelejti" mondani, hogy evett/ivott a boltban.

Ne legyünk már ennyire papírkutyák, hogyha 1 órán át nem eszünk/iszunk, akkor émelygünk meg rosszul leszünk.

Ugyan már!

Ezzel az erővel, ha az IKEA-ban sétáltok és rátok jön a fáradtság, akkor lefekszetek aludni egyet valamelyik ágyba?

2013. márc. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!