Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Viselkedés a boltban. Meghallg...

Viselkedés a boltban. Meghallgatnám a szülőket?

Figyelt kérdés

Sokszor látom, hogy a gyereket nem a bevásárló kocsi ülés részébe rakják, hanem magába a kosárba. Nem gondolnak arra, hogy oda más az ételeket teszi? A gyerek meg ott ugrál, mint egy majom a ketrecben.

A másik meg a zabáló gyerekek. Anyuka levesz egy túrórudit, kibontja és odaadja neki. Mellékes, hogy a végén kifizeti-e. Hihetetlen nagy parasztságnak tartom.

Amúgy nem érdekelne, de az én gyermekeim ezt látják, és nehezen értik meg, hogy nekik miért nem szabad.

Szülők! Miért csináljátok? Könnyebb a gyerek szájába dugni, amit akar, csak hogy elhallgasson?


2013. márc. 1. 08:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 anonim ***** válasza:
100%

Azt én is utalom mikor a kosár részben ül a gyerek. Az én lányom múltkor a kubu ásványvizet ivott, és félig volt mikor kifizettem. Otthon felejtettem a vizet. Akkor ne is igyon?

Az Intersparban vásárolunk, az üzletsoron kint van fornettis, ott veszek neki pár darabot és azt eszi amíg vásárolok

2013. márc. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/87 A kérdező kommentje:

Nem a kiflit csócsáló babákról van szó, hanem a már járni, beszélni tudó nagyobbakról, akik igenis zabálják a csokikat, meg a csipszeket a boltban. Amelyik gyerek már tud ugrálni a bevásárlókocsiban, az kibír egy fél órás sétát is. Nevelés kérdése.

A felnőttekről ne is beszéljünk. Láttam már, hogy felbontották a fogkrémet, és megnyalták, hogy milyen íze van! Meg a félig megivott kólákat fizetgetik.

2013. márc. 1. 09:12
 23/87 anonim ***** válasza:
94%

A legtöbb rozoga bevásárlókocsi életveszélyes, nagyon sok gyerekkel borult már fel, unokatesómnak az 1 éves kisfiával borult fel egy ilyen kocsi, fejjel a kőre esett, nagyon komoly műtéten esett át. Nekem nagyon ellentmondásos a kérdező, a rosszindulat és a gyűlölködés süt róla. Gondolom ő lehet a szülők gyöngye.

A koszos bevásárlókocsikban van joga ülni a gyerekeknek, a kérdező is oda pakolja a tescos patkányok által lepisilt holmijait, úgyhogy nem kell ennyire finnyásnak lenni.

A boltban evésről meg az a véleményem, hogy amíg valamit nem fizettünk ki, addig az nem a mi tulajdonunk. Hisztivel meg pláne nem ér el semmit, szóval itt a szülőknek kell felkészültnek lenni és boltba menés előtt enni, inni, az alatt a fél óra-egy óra alatt meg következetesnek maradni és nem engedni vásárlás közben enni.

2013. márc. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/87 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, hátha megértem őket! Igen felmegy bennem a pumpa, ha ilyet látok, mert a gyerekeim azt hiszik, hogy én vagyok a rossz, mert nem mászhatnak bele a kocsiba, nem ehetnek kifizetés előtt semmit.
2013. márc. 1. 09:17
 25/87 anonim ***** válasza:
50%

21es vagyok

Az kimaradt hogy ilyen esetben mindig megkérdezek egy bolti dolgozót , hogy lehet e?

2013. márc. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/87 anonim ***** válasza:
59%
Atya gatya.... megy ám a pontozás :))
2013. márc. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/87 anonim ***** válasza:
30%
Azért nem kell a kocsiba tenni a gyereket mert veszélyes és nem higiénikus. Ezen lehet hosszasan vitatkozni, de ez az igazság. Azért mert nem értenek vele egyet a családos anyukák, még nem lesz másként. Háborogni/hőbörögni felesleges.
2013. márc. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/87 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk mi mindig a közeli élelmiszerboltba jártunk, ahol ismernek bennünket jol. En elég jóban vagyok az üzletvezetővel, o mondta, hogy igazság szerint nem szabad fizetés elott felbontani az árut, de kisgyerekeseknel nem szólnak, mert a dolgozok többsége szulo, tisztában vannak a hisztis gyerekekkel. A kasszánál a pénztáros MINDIG MINDENKITŐL megkérdezi hogy volt e meg valami a beblokkoltakon kívül.
2013. márc. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/87 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy aki a virágfölddel, meg hasonlókkal érvel, hogy az nem rosszabb, mint a gyerek koszos cipőtalpa, az most belerakja a koszos kocsiba a gyerekét, vagy nem? Az a kisgyerek leül benne, fogdossa a rácsokat, az már nem zavaró?
2013. márc. 1. 09:21
 30/87 A kérdező kommentje:
Bocs, a virágföldes nem, de a többi!:)
2013. márc. 1. 09:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!