Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Viselkedés a boltban. Meghallg...

Viselkedés a boltban. Meghallgatnám a szülőket?

Figyelt kérdés

Sokszor látom, hogy a gyereket nem a bevásárló kocsi ülés részébe rakják, hanem magába a kosárba. Nem gondolnak arra, hogy oda más az ételeket teszi? A gyerek meg ott ugrál, mint egy majom a ketrecben.

A másik meg a zabáló gyerekek. Anyuka levesz egy túrórudit, kibontja és odaadja neki. Mellékes, hogy a végén kifizeti-e. Hihetetlen nagy parasztságnak tartom.

Amúgy nem érdekelne, de az én gyermekeim ezt látják, és nehezen értik meg, hogy nekik miért nem szabad.

Szülők! Miért csináljátok? Könnyebb a gyerek szájába dugni, amit akar, csak hogy elhallgasson?


2013. márc. 1. 08:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
93%
De, a felnőtteken is kiakadok, ha bent eszik.
2013. márc. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 anonim ***** válasza:
29%
Felháborodott harci anyukák, pontozzatok le minket ellenállókat akik elmondják a véleményüket a módszereitekről! Az igazság fáj. Erről mások nem tehetnek! Remélem Ti kaptok majd el valamit, a gyereketek kutyaszaros, piszkos cipője után!!!
2013. márc. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/87 anonim ***** válasza:
76%

Az ültető rész kényelmetlen,ott nincs el,így marad a kosár rész.

Tisztább a gyerek cipője mint a pet palack alja amit beleteszek vagy a trágyás virágföld.

Ha ordit,akkor egy túróruditól csendben marad.Kifizetem a kasszánál,akkor miért baj?

Ha hagyom orditani,akkor arról irnál ki kérdés,hogy még vásárolni se tzudsz nyugodtan,mert gyereksirást kellett hallgatnod...


Menj a metróba,oda 12 év alattit nem engednek be.

2013. márc. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/87 anonim ***** válasza:
79%

Az enyém 3 éves,így télen ha vastag ruha van rajta nehéz beletuszkolni az ülésben így marad a kosár része persze nem saras cipőben. Ételt nem szoktam boltban neki felbontani neki soha,szoktam neki venni pez cukrot, a kezébe adom és azt szorongatja, nézegeti míg nem érünk a pénztárhoz.

Különben ne haragudj meg, de neked sem tetszene ha úgy emlegetnék a gyereked hogy zabáló gyerek, azért mert eszik nem zabál, és nem ítélek el egy ilyen ilyen szülőt sem aki ételt ad a gyerekének a boltban,engem nem érdekel kifizeti-e.

2013. márc. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 anonim ***** válasza:
95%
A bevásárló kocsiba teszik a virágföldet, műtrágyát, gombaölőt, hypot, stb. is, amik sok esetben folynak...
2013. márc. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/87 anonim ***** válasza:
60%
Hű, na nehogy már én legyek a rossz, ne mondjátok, hogy szerintetek gusztusos, mikor a vadidegen gyerek összefogdossa a kifliket, amiket utána ugye a ti gyereketek eszik meg. Igenis undorító!
2013. márc. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk engem a kocsiban allas/uldogeles annyira nem zavar de nyilvan azert mert masok vagyunk viszont veszeljesnek tartom. Pl. valaki veletlenul nekitol a kocsinak egy masik kocsit, a gyerek meg eppen fogja a kocsi szelet vagy nekikoccanhat barminek es a gyerek raeshet az arura stb. Ha ul normalisan a kiszabott helyen ez nem fordul elo max egy kicsit megmozdul a koccanastol.

Bevasarlo kocsiban az en kisfiam is szokott enni de soha nem uzletbol meg ki nem fizetett dolgot. En tudom, hogy igy nyugisabban elvan es otthon vagok fel neki egy kisdobozba sajtcsikot, nyers repat, paprika csikot, almat, uborkacsikot, szolloszemeket, neha ropit... Attol fugg mi van otthon. Mikor vasarolgatunk es latom, hogy mar unja akkor odaadom neki es elvan vele. Ugyesen fogja es eszegeti. Ha megunta akkor a telefonomat szoktam neki odaadni mert azon van 2-3 jatek amit nagyon szeret. Mire ezekkel vegez be is vasaroltam.

2013. márc. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 anonim ***** válasza:
61%

a négy éves fiam overálban is belefér a kosáron kialakított ülőkébe, engem is zavar amikor bent a kosárban ugrál cipőben egy gyerek


általában egy kifli majszolásával megyünk végig a bolton amit persze a végén kifizetünk

2013. márc. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/87 anonim ***** válasza:
93%

Eddig én is felháborodtam ha azt láttam, hogy tömik a gyerek szájába a túró rudit a pénztár előtt. ...mert igen: vagy kifizetik, vagy nem :( + azt gondolom/gondoltam, hogy tanulja meg a gyerek, hogy akkor az övé, ha az már ki van fizetve.


2 évesem most kezdte a bölcsit + 2 hétig beteg volt= az utóbbi 3 hétben alig evett. Most miután hazaérünk a bölcsiből folyamatosan(!) eszik. Elmentünk este bevásárolni, és a kisfiam megállás nélkül sírt, hogy éhes :(. Kb. 10 percen keresztül hajtogattam neki, hogy ha a pénztáros néni odaadta a perecet - akkor ehet. Ezután már azért üvöltött, hogy menjünk a pénztárhoz...

Apa is kezdett befeszülni, 2 db hisztis pasival meg igen nehéz.

1 megoldás maradt: odaadtam a perecet a kisfiamnak... - így mind2 pasi megnyugodott, viszont ennyit a következetes nevelésről :(

Valóban "könnyebb volt a szájába dugnom, csak hogy elhallgasson"


A perecet kifizettük, és nagyon remélem, hogy máskor nem lesz ilyen.


Ui: Normális stílusban is felteheted a kérdésed! Veled is megtörténhet még!!

2013. márc. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 anonim ***** válasza:
18%

Hát igen, ez a generáció már másképp nevel gyereket. Manapság már mindent mindenkinek szabad büntetés nélkül.

Meggondolnátok ehet-e a gyerek a boltba, ha rendőrt hívnának rátok. Mert ez lenne a normális. Ennyi. Lehet szitkozódni, de csak igazság fáj.

2013. márc. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!