Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Viselkedés a boltban. Meghallg...

Viselkedés a boltban. Meghallgatnám a szülőket?

Figyelt kérdés

Sokszor látom, hogy a gyereket nem a bevásárló kocsi ülés részébe rakják, hanem magába a kosárba. Nem gondolnak arra, hogy oda más az ételeket teszi? A gyerek meg ott ugrál, mint egy majom a ketrecben.

A másik meg a zabáló gyerekek. Anyuka levesz egy túrórudit, kibontja és odaadja neki. Mellékes, hogy a végén kifizeti-e. Hihetetlen nagy parasztságnak tartom.

Amúgy nem érdekelne, de az én gyermekeim ezt látják, és nehezen értik meg, hogy nekik miért nem szabad.

Szülők! Miért csináljátok? Könnyebb a gyerek szájába dugni, amit akar, csak hogy elhallgasson?


2013. márc. 1. 08:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy a zsemléket, kifliket már 100an megfogták előtted, köztük a dolgozók, mert úgy kell kirakniuk. De láttam már, hogy előttem a kislány unalomból benyomkodta az összes zsemlének a tetejét az ujjával. Nem szóltam, mert nagyon csúnyát mondtam volna.
2013. márc. 1. 09:42
 42/87 anonim ***** válasza:
89%

Ez a téma sok emberből váltott ki érzelmeket. :)

De mindkét oldalnak van igaza, nem árt ezért kompromisszum képesnek lenni. Még sosem tudhatjuk mi mikor kerülünk a másik helyzetébe. Mindkét oldalra értem ezt!

2013. márc. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/87 anonim ***** válasza:
35%
Javasolnám annak a felnőttnek aki szédül az éhségtől bevásárlás közben, hogy vigyen magával otthonról ételt, ha ennyire nem bírja.Ugyanez igaz a gyerekre, otthonról hozott kiflit egye, ha nem bírja ki másképp hiszti nélkül.
2013. márc. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/87 anonim ***** válasza:
80%

Én felnőtt létemre egyszer ittam a hiperben egy ásványvizet 36 hetes terhesen, 40 fokban, mert kezdtem nem jól lenni!

Egyébként felnőtteknél szerintem nem elfogadható,hogy eszi a kiflit beváráslás közben. Bírja már ki kaja nélkül azt a fél órát!

Gyereknél viszont, láttam már, hogy hisztis volt és anyuka inkább adott neki enni valamit, minthogy végig üvöltse a bevásárlást. Gyerek még, lehet rossz napja, nem mindenki eminens egy éves korától kezdve. De ők kifizették a kasszánál!

Én a fiam mindig az ülőrészbe teszem, de igazából zavarni nem zavart, ha más nem. Fel sem figyelek rá! De abban azért van valami,hogy a gyerek kutyaszarba is léphetett előtte, más meg odapakolja az élelmiszert. Ha be van csomagolva, ha nem!

2013. márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/87 anonim ***** válasza:
53%
én vagyok aki émelyegni szokott. hát most ezt vagy elhiszed vagy nem különösebben nem érdekel. mondjuk azt hozzá kell tennem, hogy ha csak bemegyek a boltba gyors bevásárlást tartani akkor egyértelmű, hogy nem eszek iszok, mert azt ki lehet bírni. de ha havi egyszer vagy két havi egyszer megyünk nagy bevásárolni, abban igen is belefér hogy ott kibontok egy vizet vagy elmajszolok közben egy kiflit és a gyereknek is adok. az hogy más fizet vagy nem arról nem tudok nyilatkozni. én csak azt tudom, hogy én mit teszek. szerintem, pont nem azok nem fognak fizetni, akik egy kiflit vesznek le. belső dolgozók ennél többet csinálnak leselejtezés címszóval.
2013. márc. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/87 anonim ***** válasza:
59%

Huuh, ajánlok egy tesztet! Forgalmas hétvégeken,amikor sok ember jár a nagy boltokban guggoljatok le és nézzetek szét egy kis gyerek szemével!!!!! Ugye milyen ijesztő és óriás lesz minden??? Még a polcok is? Na tessék!


Amíg lehetett a kisfiam ölben volt vásárlás közben is, szégyen-nem szégyen 16 kgos súlyát már nem bírom,beteszem a kosárba, de ha kicsi lennék én se szívesen sétálnám végig a tömegben az 1 órát. A sorok sokszor átláthatatlanok az ő szemmagasságukban!

2013. márc. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/87 anonim ***** válasza:
72%
Én nem tudom megérteni a másik oldalt, és mivel úgy nevelem a gyerekem, hogy ne csináljon ilyet, így nem fog előfordulni, hogy én is ilyen helyzetbe kerüljek. Koszosabb az ülés rész, mint a kosár? Ha ezért mindenki a kosárba rakja, az sem lesz tisztább egy idő után. Sok megrágott kaját láttam már visszatenni a polcra. Pénztáros barátnőm is meséli, hogy egyszerűen undorító amikor a maszatos csokipapírt kell lehúznia a leolvasón. Nem igaz, hogy a gyerek nem bírja ki azt a max fél óra bevásárlást evés nélkül. Nem azért akar a kosárban ülni, mert elfáradt, hanem mert milyen jó buli. Mert ezt látja másoktól.
2013. márc. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/87 anonim ***** válasza:
65%
Jaj, bocsánat, elfelejtettem, hogy azért mert gyerek, már mindent meg kell neki engedni, nehogy sérüljön a kis lelke. Nem érdekel, hogy a kifli hogyan kerül a polcokra, akkor se nyomogassa a gyerek, mert nem azt akarom megenni amit ő a ki tudja milyen kezével összefogdosott. Mint mondtam ilyen esetben a felnőttektől sem szeretem ha puszta kézzel fogdossák a kenyereket. Sőt a múltkor még apukám is rászólt egy ilyenre. :)))
2013. márc. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/87 anonim ***** válasza:
56%
Ennyi erővel ne vidd el vidámparkba, állatkertbe, orvoshoz, vagy bárhova, ahol sokan vannak. A tizenkilós gyerek már bőven tud menni.
2013. márc. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/87 anonim ***** válasza:
38%
47-es: csak próbálom csitítani a kedélyeket. Igyekszek megérteni mindenkit! De főképp én is azon az oldalon állok, hogy nem kell enni, inni, kocsiba belemászni a boltban!
2013. márc. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!