Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gond ha a kislányomat úrilányn...

Gond ha a kislányomat úrilánynak nevelem? Van más is aki igy gondolkodik? Esetleg én vagyok a sznob anyuka?

Figyelt kérdés

Most télen mindig szövetkabátba jár csak ha nagyon hideg van akkor adok rá elegáns tollkabátot. Jó időben kardigánt,bőr kabátot,blézert adok rá. Főleg ruhákba és szoknyákba jár most télen,ehhez vastag gyerekharisnyát adok rá amit a Calzedonában veszek. Cipőnek Ugg csizmát hord de ha jobb az idő akkor a Massimo Duttis lovagló stílusú bőrcsizmáit, jó időben ballerina cipőt. Még amikor kisebb volt lövettem a fülébe egy pár brill fülbevalót és egy brillekkel díszitett keresztmedálos nyakláncot visel mindig. A haját magam fonom vagy beszárítom otthon. Van néhány táskája is, ezek ilyen mini bőrtáskák amiben mindig van valami játéka vagy a gyerekeknek készült mobilja. Festem a körmeit pasztelrózsaszín színűre, gyerekparfümje és saját gyerektabletje is van.

Autóval visze mindenhova így mindig a csomagtartóban tartom a biciklijét (ha olyan helyen vagyunk ahol elő lehet venni mindig kéznél van) de ha jobb az idő akkor az elektromos kisautóját hozzom magunkkal és azt használja. Tömegközlekedésen soha nem utazott.

Leginkább Mexxből,Gapból,Nextből,Tommy Hilfigerből,Zaraból,Benettonból,Massimo Duttiból öltöztetem.

Az anyósom azt mondja hogy túlságosan sznob vagyok és félrenevelem a gyereket. Szerintem visszont ez nem túlzás, engem is így neveltek.

A kislányom 3,5 éves.


2015. jan. 19. 19:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy amikor a kislány tizenéves, lázadó korában lesz, és megpattan majd egy tetovált, csóró punk sráccal, akkor is jössz majd a Gyakorira kérdést kiírni. ;)

Én várni foglak, és kösz, hogy feldobtad az estémet! :)

2015. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, hogy urilánynak neveled.

De amiket leírtál csak a külsőség. Attól, hogy agyonmajmolod a gyerekedet még nem lesz urilány. Szövetkabát meg Ugg csizma, meg csak márkás ruha... igen és? Ettől lenne urilány?? Ettől legfeljebb egy agyonkényeztett sznob, amilyen Te is vagy-legalábbis ez szűrődik le a leírtak alapján.

Keress már rá az úrilány-úrinő kifejezésre az értelmező szótárban!

2015. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:
100%
Így kell ribit nevelni :) Hajráhajrá, kell az utánpótlás :D
2015. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 anonim ***** válasza:
100%

Szuperül érezheti magát a kislányod a lovagló csizmába. Miért nem az ő érdekét nézed? Remélem azért a biciklizéshez is van valami spéci drága cipőd. Balerina cipőt még a 4,5 évesen sem hird, mert szerintem nagyon kényelmetlen egy ilyen pici lánynak. Vedd figyelembe, hogy ő egy gyerek. Férjed mit szól hozzá? És igen igaza van anyósodnak, sznob vagy.

A körömlakk meg végképp totál felesleges. Gondolom nem állami oviba jár, hanem magánba. A kicsi érdekeid nézd, nem hiszem hogy így nagyon bldog.

2015. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 A kérdező kommentje:

Megdöbbentem a válaszokon....:( Természetesen nevelem a kislányt, nem csak szép ruhákba jár. Német nyelvű oviba jár,rendszeresen jár úszni,kézműves tanfolyamra. Későbbiekben megszeretném tanítani zongorázni és teniszezni.

Sokat utazunk a férjemmel ahova mindig visszük magunkkal. Játszótéren szinte mindennap megfordulunk ha jó az idő.És nem gond ha koszos lesz a ruhája mert ki lehet mosni a ruhadarabot de ha tönkremegy vagy elszakad az se baj mert van elég sok neki.

Azt szeretném hgy mindig szépen legyen felöltözve és tetszik neki is ez.

2015. jan. 19. 20:56
 26/86 anonim ***** válasza:
92%

Számomra ez dicsekvésnek hangzik. Mint amikor a gyerekek beszélgetnek az oviban!

Örülhetsz neki, hogy Nektek ilyen jól megy, de a lányod akkora majom lesz, hogy a ki fogják közösíteni.

2015. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 anonim ***** válasza:
100%
Hordod ide, hordod oda, járatod ide, járatod oda, ... És ezeken kívül foglalkozol is vele, pl leülsz vele társasozni?
2015. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 A kérdező kommentje:

A férjem nem szól abba bele hogy mibe öltöztetem a kislányt. Számára a tanítatás az ami nagyon fontos. Ezért is jár német nyelvű magánoviba és a foglalkozásokra.

Nem dicsekedni jöttem, kiváncsi voltam arra mit gondolnak mások. Az anyósomat zavarja..

2015. jan. 19. 21:08
 29/86 anonim ***** válasza:
100%
na mi a helyzet kedves sznob anyuka?a pénzen tovább is látsz?igaza van az utolsónak!társasozni,mesét olvasni leülsz vele?festeni,gyurmázni,rajzolni......vagy odavágod valami bébiszitternek hogy csinálja ő?lehet hogy neked a pénz és a külső a fontos de nem hiszem hogy szerencsétlen gyerek is így gondolja!lehet hogy ő csak szeretetre,tőrődésre vágyik nem a flancos cuccaidra amit ráaggatsz!!!!nagyon idióta vagy!!!!!
2015. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 anonim ***** válasza:
81%

" tanítatás"


Még helyesen leírni sem tudod... :-D

2015. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!