Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gond ha a kislányomat úrilányn...

Gond ha a kislányomat úrilánynak nevelem? Van más is aki igy gondolkodik? Esetleg én vagyok a sznob anyuka?

Figyelt kérdés

Most télen mindig szövetkabátba jár csak ha nagyon hideg van akkor adok rá elegáns tollkabátot. Jó időben kardigánt,bőr kabátot,blézert adok rá. Főleg ruhákba és szoknyákba jár most télen,ehhez vastag gyerekharisnyát adok rá amit a Calzedonában veszek. Cipőnek Ugg csizmát hord de ha jobb az idő akkor a Massimo Duttis lovagló stílusú bőrcsizmáit, jó időben ballerina cipőt. Még amikor kisebb volt lövettem a fülébe egy pár brill fülbevalót és egy brillekkel díszitett keresztmedálos nyakláncot visel mindig. A haját magam fonom vagy beszárítom otthon. Van néhány táskája is, ezek ilyen mini bőrtáskák amiben mindig van valami játéka vagy a gyerekeknek készült mobilja. Festem a körmeit pasztelrózsaszín színűre, gyerekparfümje és saját gyerektabletje is van.

Autóval visze mindenhova így mindig a csomagtartóban tartom a biciklijét (ha olyan helyen vagyunk ahol elő lehet venni mindig kéznél van) de ha jobb az idő akkor az elektromos kisautóját hozzom magunkkal és azt használja. Tömegközlekedésen soha nem utazott.

Leginkább Mexxből,Gapból,Nextből,Tommy Hilfigerből,Zaraból,Benettonból,Massimo Duttiból öltöztetem.

Az anyósom azt mondja hogy túlságosan sznob vagyok és félrenevelem a gyereket. Szerintem visszont ez nem túlzás, engem is így neveltek.

A kislányom 3,5 éves.


2015. jan. 19. 19:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
77%
Hát igen, az utolsó szépen megfogalmazta a lényeget. Még annyit tennék hozzá, hogy tényleg csak a felvágós újgazdagok dicsekednek ilyesmivel. Aki tényleg a gyökerektől gazdag, legyen az gazdag kékvérű vagy gazdag "úrinő" ahogy te fogalmaztál, az nem jön ide márkákkal dicsekedni a GYik-re. Számos ilyen családot ismerek, nekik olyan természetesek ezek a dolgok, mint ahogy wc-re jár az ember.
2015. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 anonim ***** válasza:
71%
Atyaég! Nem engedném barátkozni ezzel a gyerekkel az enyémet az tuti!
2015. jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 anonim ***** válasza:
62%

Igen, a 70-es jól leírta.

És valóban ... az újgazdagok tipikusan olyanok, mint te.

A látszat a legfontosabb. Ugye?


És gyerek parfüm, gyerek tablet, paszteLL rózsaszín... Nem gyerekparfüm...stb :D

2015. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 anonim ***** válasza:
100%
Vannak gyerekruhák a Massimo Duttiban?
2015. jan. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 anonim ***** válasza:
84%
73-as, a különírásban sajnos nincs igazad, tényeg egybeírandók ezek a szavak. Hiszen nem a parfüm a gyerek, ergo jelentésmódosulás történik. Ettől függetlenül a kérdező beiratkozhatna egy alsó tagozatos nyelvtan-korrepetálásra.
2015. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
58%

75-ös, ha beírod a Google-ba, ezeket mindenhol külön írják... Akkor miért?

De a pasztell az tuti, hogy 2 L. ;)

2015. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:
81%

74-es, igazad van :D Ha mo-i üzletre keresek, csak ffi és női ruházatot ad ki. Csak külföldi üzletnél hoz fel gyerekruhákat.

Akkor a kérdező külföldről szerezte be ezeket vagy turkiból?

2015. jan. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:
100%

gyerekkonyv, gyerekdalok, gyerekparfum


"Egybeírás. Jelentésváltozás esetén a szavak együttes jelentése más, mint tagjaik jelentésének összege. A jelentésváltozás tényét mindig egybeírás jelöli. Raggal nem jelölhető összetételek"

2015. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:
100%
....én pl. az UGG csizmákat amerikábol hozatom... ami itt nincs, azt megrendelem.
2015. jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim ***** válasza:
100%
Sok a valasz..nem.is olvasom el. Egyetlen dolog es szerintem igen lenyeges : Nem hagyod hogy gyerek legyen a gyereked... Legalabbis amit leirtal abbol ez jon le..
2015. jan. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!