Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gond ha a kislányomat úrilányn...

Gond ha a kislányomat úrilánynak nevelem? Van más is aki igy gondolkodik? Esetleg én vagyok a sznob anyuka?

Figyelt kérdés

Most télen mindig szövetkabátba jár csak ha nagyon hideg van akkor adok rá elegáns tollkabátot. Jó időben kardigánt,bőr kabátot,blézert adok rá. Főleg ruhákba és szoknyákba jár most télen,ehhez vastag gyerekharisnyát adok rá amit a Calzedonában veszek. Cipőnek Ugg csizmát hord de ha jobb az idő akkor a Massimo Duttis lovagló stílusú bőrcsizmáit, jó időben ballerina cipőt. Még amikor kisebb volt lövettem a fülébe egy pár brill fülbevalót és egy brillekkel díszitett keresztmedálos nyakláncot visel mindig. A haját magam fonom vagy beszárítom otthon. Van néhány táskája is, ezek ilyen mini bőrtáskák amiben mindig van valami játéka vagy a gyerekeknek készült mobilja. Festem a körmeit pasztelrózsaszín színűre, gyerekparfümje és saját gyerektabletje is van.

Autóval visze mindenhova így mindig a csomagtartóban tartom a biciklijét (ha olyan helyen vagyunk ahol elő lehet venni mindig kéznél van) de ha jobb az idő akkor az elektromos kisautóját hozzom magunkkal és azt használja. Tömegközlekedésen soha nem utazott.

Leginkább Mexxből,Gapból,Nextből,Tommy Hilfigerből,Zaraból,Benettonból,Massimo Duttiból öltöztetem.

Az anyósom azt mondja hogy túlságosan sznob vagyok és félrenevelem a gyereket. Szerintem visszont ez nem túlzás, engem is így neveltek.

A kislányom 3,5 éves.


2015. jan. 19. 19:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:
100%
bár sok ilyen gyerekkel nem találkozom, de ha mégis, soha nem fogalmazódik meg bennem az irigység. Egyedül a sajnálat. Gondolom vágod, hogy csakis a gyerekre értve.
2015. jan. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem irigység! Tévedsz, ez sajnálat! Szegény lányod egy kis bazári majom, és ha szerencséd lesz akkor csak a külsőségek meg a pénz fogja érdekelni.. ha nem lesz szerencséd megpróbál lázadni, és kitörni a temérdek különóra közül. Ki fogja rángatni azt a karót a fenekéből! :)
2015. jan. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim ***** válasza:
78%

Jajjj de gáz :DDD hát ezen jót nevettem. Te viszed kocsival??? Nemár... hol a sofőr??? Úrilányoknak az is jár ám...

játszótérre is mentek? És ugyan mit visel a kislány olyankor? Netán a hiperszuper kabátba/blézerbe csúszdázik, fetreng a homokba?? Mit számít, anyuci elkényeztett kis úrilánya vagyok, majd kapok másikat.

Uramisten :D Hát szegény anyósodon nem csosálkozok h kiakadt!

2015. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Sajnálom, hogy ennyire nem látsz tisztán. Ezek mind csak külsőségek! Barátai vannak a gyermekednek? Szoktatok társaságba járni? Gyerektársaságba?

S el tudod képzelni, hogy milyen lesz a lányod 10-14 évesen??? Tudod mi lesz az első szó, ami eszébe jut majd az embereknek, ha meglátják? Nem ettől lesz boldog az a csöppség. Szeresd, legyél rá büszke, játssz vele, kergetőzzetek, szedjetek faleveleket és azt fessétek, de ne a gyerek körmét. Kavicsokat fessetek, rajzoljatok. Sajnos igaza van anyósodnak. Lazíts, nem ettől lesz egy gyerek jó vagy szép.

2015. jan. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 anonim ***** válasza:
100%
Irigyek?!Mi?! 😃 Mégis mire ? Ha akarnám megvehetném én is a fiamnak a drága márkás ruhát, de nálunk fontosabb hogy együtt legyünk és tartalmasan teljen el a nap.közös élményeket tartjuk a legfontosabbnak. (Pl: àllatkert játszóház kirándulás a hegyekben közös játék séták stb ) na ezek az igazi értékek!!Nem a drága flancos ruhák meg a többi!!Nagyon sajnálom a "kislányt" hogy ilyen felszínes nő az anyukája!!!Jobb lenne elgondolkodni rajta hogy ezzel mennyit ártasz neki!!!
2015. jan. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 anonim ***** válasza:
100%
jajj ez nagyon jó volt :D feldobtad az estémet :)))
2015. jan. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 anonim ***** válasza:
Eltaláltad, nagyon irigy vagyok. Valószínűleg anyósod is az. Az általad leírt márkák közül a többséget nem ismerem, én nem márka után megyek. De ha úgy neked jobb, hidd azt, hogy irigyek vagyunk.
2015. jan. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 anonim ***** válasza:

Fúú, én aztán olyan irígy vagyok... :-D

Amúgy mi az az Ugg csizma??? Qrva drága, de sz..art se ér???

2015. jan. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 anonim ***** válasza:
12%

az UGG csizma -koppintása-, az a szoros, eszkimo csizma..ami minden második, harmadik embernek van és konkrétan elkopik a talpa.

ezzel ellentétben, az UGG nem deformálodik, a talpa se tunik el :D nekem is van 3 pár UGG csizmám 3 éve vettem okat, de olyanok, mint az ujak! illetve egyedul az UGG képes melegen tartani a lábamat. nem vagyok márka b.u.zi, de hiába kerul egy pár UGG 60-80 ezer forintba,még igyis megéri. legalábbis nekem megérte.

2015. jan. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/86 anonim ***** válasza:
89%
Ok! És szerinted egy 3,5 éves gyerek fogja 3 évig hordani az Ugg csizmáját????
2015. jan. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!