Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Vigyem így oviba?

Vigyem így oviba?

Figyelt kérdés

Fiam 4 éves lesz, kiscsoportos.

Hétfő óta itthon van. Rekedt eléggé, vízszerű, de sűrűbb az orrfolyása.

Ezzel nem is problémáznék, itthon tartanám szó nélkül egész héten.


De pénteken farsang. Első farsangja, amit nagyon vár.


A vigyem dokihoz, nem opció. Távgyógyít. Be kell telefonálni. Ha azt kondom beteg, itthon tartja, ha azt mondom meggyogyult kiírja az igazolást. Rá sem néz.


Eddig nem dilemmáztam. Itthon fogtam és ennyi. De csak a farsang miatt vagyok most meglőve, mert menne.


Nem volt lázas, nem köhög.

Annyi, hogy rekedt nagyon, illetve az orra folyik, de azt fújja magának.


2023. febr. 8. 12:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 A kérdező kommentje:
Ja és ha számít 8tól ebéd utánig. Alapból sem alszik ott
2023. febr. 8. 12:59
 2/75 anonim ***** válasza:
86%
Én nem vinném. Nem szúrnék ki másik 30 gyerekkel.
2023. febr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
30%
Vinnem persze, mar eleve orrfolyassal otthon sem tartottam volna.
2023. febr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk orrfolyás nem gond, rekedtség viszont az. Nem vinném.
2023. febr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
89%
Ne vidd. A torokgyulladást simán átadja annyi idő alatt a többieknek és akkor a gyereked nyert egy farsangot, de a csoport többi tagja meg betegséget. Nem éri meg ezt kockáztatni.
2023. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
38%
Nem venném el a gyerektől az élményt, ha ő bír menni és van kedve. Ebben a korszakban ígyis-úgyis sűrűn betegek a gyerekek, kell is lenniük, hogy fejlődjön az immunrendszerük. Ha nem tőle akkor majd mástól elkapják úgyis a többiek...
2023. febr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 A kérdező kommentje:

Egyreszt vinném. Mert egyreszt látszata nincs (ez a 2 dolgon kívül), hogy beteg. Eleven, eszik, iszik, semmi baja amúgy.

Emellett pont letojnám, hogy emiatt ki kapja el. Más simán beteszi lázasan is, vagy úgy, hogs éjjel hányt a gyereket. Ez nem vicc. Multhéten mentem délbe a gyerekért, 4 gyereknek mértek lázat, abból 3 lázas volt. A 3 lázas gyerekből 2másnap is ment. Szóval ez tartana legkevésbé vissza.


De azért ott van bennem, hogy én csak nem vagyok ennyire kretén anya, azért vannak rendes családok is, akikkel ne én csesszek ki (arra ott a többi ilyen szülő).

2023. febr. 8. 13:26
 8/75 anonim ***** válasza:
18%
Úgyis lesz pótfarsang, legtöbb helyen tartják is. Nem vinném.
2023. febr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
37%

"De azért ott van bennem, hogy én csak nem vagyok ennyire kretén anya, azért vannak rendes családok is, akikkel ne én csesszek ki (arra ott a többi ilyen szülő)."


Ugyan már, úgy se lehet ellenőrizni, meg bizonyítani, hogy ki-kitől kapja el meg adja át...

2023. febr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
56%
De ahogy látom, eldöntötted hogy viszed. Na az ilyen szülők miatt kaptuk el nemrég a kézlábszáj vírust is, pár hónapos kicsivel együtt...
2023. febr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!