Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ima közben templomban csörren...

Ima közben templomban csörren a mobilom, felveszem, hogy szóljak, nem érek rá, tanár elveszi a mobilt. Jogos, hogy elkobozva tartja? ->>

Figyelt kérdés
Vasárnap délutáni misén vette el, és hazavitte, engem így elérni sem a szüleim nem tudnak, sem a barátom, és gondolom nagyon aggódnak. <- hivatalos duma, amúgy osztálytársak telóján tartjuk a kapcsolatot, de azért mégis gáz... Mennyire jogszerű, hogy nem adja vissza a telefont, hanem simán hazavitte? Majd írok még, lehet, hogy holnap (hétfőn) se adja vissza...
2010. nov. 28. 23:07
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
59%
nagyon jól tudják a jogaikat a mai fiatalok, csak a kötelességeiket nem.
2010. dec. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
60%
Majd az évzárón vissza adja. Így volt ez a mi időnkbe is, csak akkor mondjuk kártyapaklit vett el a tanár. Most a telóddal jártál így!
2010. dec. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim válasza:
59%
Az jogos volt, hogy elvette. Az hogy nem adta vissza az nem volt jogos. Ennyi.
2010. dec. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
64%

Biztos vénnek tartasz, pedig csak 31 vagyok. Kamasz is voltam, még ejtőernyőztem is. Viszont elsüllyednék egy ilyen szituban még ma is. A föld alá, el sem mernék onnan jönni. 15 éve is így lett volna. Az, hogy te nem - elgondolkoztat. Lehet, hogy ezért szívat a tanár téged.


Abban amúgy igaza van, hogy elvette. Azért az nekem nem fér bele, hogy haza is vitte!!!


Amúgy semmi közöm a családhoz, de az én szüleim nem mentek volna bele egy ilyen koleszos dologba. Ráadásul, apám már megdolgozta volna a telefonon át a tanárt is.


Más kérdés, hogy ilyenért nem is vette volna el.

2010. dec. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
66%
Ő hülye volt és meggondolatlan, te meg bunkó. Majd visszakapod a telefonodat, és máskor nem a misén fogsz telefonálni. Annyiban van igazad, hogy a mise végén vissza kellett volna adnia.
2010. dec. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
89%
Ha már nem volt anyi eszed hogy leved a hangott megérdemled, amúgy nagy illetlenség ha mise közben képes vagy flveni és nem rögtön kinyomni. A szüleid arcáról is legég majd a bör hogy ilyen idi'ta a gyerek.
2010. dec. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
am már visszaadta,mit mondott? HA Igen ,bocs nem olvastam végig
2010. dec. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!