Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit csinálnátok, ha a 8 éves...

Mit csinálnátok, ha a 8 éves gyereketek állandóan a padlószőnyegre pisilne?

Figyelt kérdés

Állandóan a pisifoltok a szőnyegen, bűzlik a ház. Orvosi oka nincs, kivizsgálták. Pszichológus vizsgálta, semmi baja. Nem tudom, mit tegyek. Büntetès nem segít, se szèp szó, se mèrges, se ordítás, semmi. Ígèrtem már jutalmat, ha nem teszi.

Èjjel nyitva az ajtaja, a fürdőszoba 5 lèpès. Próbáltuk èjjeli fènnyel, többszöri èbresztèssel is.

Adjak rá pelenkát? Vagy mit tegyek?


2015. aug. 25. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 A kérdező kommentje:
Igen, emiatt is kezdi kèsőn, meg idèn volt egy szemműtète. Abból 1 hónap alatt èpült fel teljesen, meg idèn volt kórházban is, szóval a tanèv felèt hiányozta volna, így ez volt a kèzenfekvőbb. Urológián feküdt 5 napot a Heim Pálban emiatt.
2015. aug. 25. 21:20
 12/82 anonim ***** válasza:
86%
hát akkor itt az ideje, hogy kipróbáljátok :) szerintem pár nap alatt le fog szokni róla, a lényeg, hogy ne add fel, addig nem csinálhat semmit míg fel nem takarítja :) sok szerencsét! majd írd meg bevált-e! ha ez se válik be, akkor valami gond csak van nála...
2015. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy holnap.... Remèlem, lesz változás, mert olyan szag van....ciki bárkit behívni.
2015. aug. 25. 21:33
 14/82 anonim ***** válasza:
7%

ha jól olvastam hogy most kezdi az első akkor nagyban lehet az ez miatti frusztráltság az oka. új hely, új környezet, iskola..


én biztos nem tudnám büntetni, meg ordítani vele.

én sajnálnám, én ez a típus vagyok. és igyekeznék, hogy megoldjam a gondjait.


(tudom, hogy igaz macska, de csak erről van tapasztalatom, pici cica amiről írok, volt otthon macskaalom, minden egyes macskám abban végezte a dolgát, de egyetlen talált kiscica, aki sokat szenvedhetett(csupa gyulladt szemek, ezer bolha, éhezés, stb de kikezeltük)ő valahogy mindig a szobában egy sarokba ment pisilni, volt hogy mutattam neki az almot(egy macskát se kell rá tanítani azért azt megsúgom)és volt olyan is már, hogy pisilés közben kaptam fel, gyorsan rohanni vele az alomhoz(végigpisilte a szobát)de másnap mégiscsak a szobában kuporodott megint.

EGYÉRTELMŰEN lelki sérülésnek tudtam be! aztán elkerült kertes házhoz, azt mondták teljesen más macska mint a többi, rengeteg ragaszkodás szeretet van benne, és rengeteg örömet okoz)

2015. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 anonim ***** válasza:
*első osztályt
2015. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 anonim ***** válasza:
75%
nem lehet, hogy fél kimenni a sötétben? Én nagyon sokáig féltem, kisebb koromban még világosban is, ha egyedül voltam.
2015. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 A kérdező kommentje:
Igen, de nem most kezdte. Csak eddig az ágyába pisilt.
2015. aug. 25. 21:51
 18/82 anonim ***** válasza:
82%

Ha csak éjjel csinálná, akkor azt mondanám, hogy nem mer kimenni, vagy nem ébred fel eléggé. Kimegy az ágyból vagy a szobából, és azt hiszi már a wc-n van, odapisil és alszik tovább. De mivel nappal is csinálja..... nem értem.

És nem gondolnám, hogy új helyzet váltja ki, hiszen nem most kezdődött.

2015. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 anonim ***** válasza:
82%
Vagy rosszul értettem, és csak éjjel csinálja?
2015. aug. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 anonim ***** válasza:
30%

mindenesetre a szobatistaság gyerekeknél idegrendszeri érettséggel, és lelki dolgokkal van összefüggésben.

tudok kislányról aki képes volt pl beszélgetés közben bepisilni, ő intézetis, ezt sem kell magyarázni..

2015. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!