Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit csinálnátok, ha a 8 éves...

Mit csinálnátok, ha a 8 éves gyereketek állandóan a padlószőnyegre pisilne?

Figyelt kérdés

Állandóan a pisifoltok a szőnyegen, bűzlik a ház. Orvosi oka nincs, kivizsgálták. Pszichológus vizsgálta, semmi baja. Nem tudom, mit tegyek. Büntetès nem segít, se szèp szó, se mèrges, se ordítás, semmi. Ígèrtem már jutalmat, ha nem teszi.

Èjjel nyitva az ajtaja, a fürdőszoba 5 lèpès. Próbáltuk èjjeli fènnyel, többszöri èbresztèssel is.

Adjak rá pelenkát? Vagy mit tegyek?


2015. aug. 25. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ez nagyon nem normális!
2015. aug. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 A kérdező kommentje:

Nem, nincs zsebpènze.

Tudom, hogy nem normális, de már nem tudom, merre tovább. Tegnao kitakarította a szőnyeget. Ma èjjel nem pisilt sehova. Remèlem ez segít, ès magunk mögött tudhatjuk a dolgot.

2015. aug. 29. 08:46
 43/82 A kérdező kommentje:
A szőnyeg alatt hajópadló van, de az hideg. Ès mivel a 2 èvesem állandóan ott játszik, azt max tèlen szedhetem fel, mert akkor a kályha átmelegíti annyira, hogy fel lehet szedni.
2015. aug. 29. 08:48
 44/82 anonim ***** válasza:
100%
De tehetsz szőnyeget, ami nem borítja teljesen a padlót.
2015. aug. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim ***** válasza:
100%

észrevetted, hogy bármi tanácsot kapsz arra az a kifogásod, hogy "a kistesó...." ?!?!


nem is csodálom, hogy minden eszközzel figyelmet követel, még olvasni is rossz...

2015. aug. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:
24%
hol látod a kérdezőnek a "kistesós" válaszait??? csak amikor rákérdeztek, hogy van-e tesó akkor válaszolt, hogy igen van... a tanácsomat megfogadta és nem kifogást keresett, remélem tényleg beválik hosszabb távon :)
2015. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:
100%

Pl. kistesóval alszik együtt, ezért nem tudja figyelni a nagyot. Kistesó miatt van a padlószőnyeg.

Szóval, vannak, csak te nem figyeltél. Igaza van az előtted írónak. Én is ezért írtam, hogy mellőzve érzi magát a gyerek.

2015. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim ***** válasza:
100%

minden válaszában benne van :)

nem alhat vele a nagy, mert ő a kistesóval alszik. nem alszik a nagynál mert a kistesó, nem veheti fel a szőnyeget, mert a kistesó...

kistesó szobatiszta lesz de a nagy miatt félti


nem elég?

2015. aug. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:
100%

Uh, a 45 és 48 válasz adójának lehet, hogy igaza van... Ez eddig bennem fel sem merült, és most okával visszaolvastam, és tényleg!

Egyébként az is most esett le, hogy kislányról van szó?

Amúgy miért is alszik veletek a 2 éves?

És az sem tiszta, hogy melyik gyerek(ek) apja nem a párod?

2015. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim ***** válasza:
100%

Az elvált apa a kérdéses gyerek apja, a kicsi az új apukáé.

Mondom, hogy evidens, hogy hanyagolva érzi magát...

2015. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!