Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit csinálnátok, ha a 8 éves...

Mit csinálnátok, ha a 8 éves gyereketek állandóan a padlószőnyegre pisilne?

Figyelt kérdés

Állandóan a pisifoltok a szőnyegen, bűzlik a ház. Orvosi oka nincs, kivizsgálták. Pszichológus vizsgálta, semmi baja. Nem tudom, mit tegyek. Büntetès nem segít, se szèp szó, se mèrges, se ordítás, semmi. Ígèrtem már jutalmat, ha nem teszi.

Èjjel nyitva az ajtaja, a fürdőszoba 5 lèpès. Próbáltuk èjjeli fènnyel, többszöri èbresztèssel is.

Adjak rá pelenkát? Vagy mit tegyek?


2015. aug. 25. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:
100%
És min megy a harc az exeddel? Mert ha az megoldódna, lehet a többi probléma is eltűnne egy csapásra...
2015. szept. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 A kérdező kommentje:
Nem akarja látni a gyerekeit, de mindenbe beleszól, Folyton kölcsön akar kèrni, persze nem kap, nem fizet gyerektartást. Napestig sorolhatnám.... Majd a tárgyalások után jövőre talán megoldódik a helyzet.
2015. szept. 3. 06:43
 73/82 anonim ***** válasza:
15%

miert nem adod az apjanak? ha meg nem normalis akkor mondj le rola es vitesd intezetbe. Tudod ki bolondulna meg egy ilyen dologgal, hogy az egesz lakas uszik a hugyszagban egy ilyen idiota gyerek miatt?!

Ha meg egyiket se akarod akkor vegyel egy gumimatracot, tedd le a foldre a szobajaban es ne engedd az agyon aludni. vagy aludjon akonyhaban gumimatracon ahol cask fel kell utana torolni. mondd neki hogy amig nem hagyja ezt abba nem alhat az agyaban es sehol olyan helyen ahol szonyeg van. Rosszindulatu kis hulye teged akar duhiteni vele.

2015. nov. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 A kérdező kommentje:
Igen, ezt a gumimatracot már néztem. De megvárom a következő pszichológusi véleményt, és majd kiderül.
2015. nov. 9. 22:36
 75/82 anonim ***** válasza:
0%

Valamit muszaj hogy kitalalj, bar en nem veszodnek vele sokaig.

azt meg tudom erteni hogy az apja nem akarja latni ha nem normalis, mit kezdjen vele? Hogy nala is a szonyeget hugyozza ossze? eleg undorito szokas.

2015. nov. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 A kérdező kommentje:
Azért azt hozzáteszem, hogy kitűnő tanuló, magasan kiemelkedik a többiek közül, mosogat, be tudja gyújtani a kályhát, sok mindent megcsinál. Nem bolond. Ezért is vagyok tanácstalan, hogy mégis mi lehet ez a pisiléssel. De remélem holnap mond valami bíztatót a pszichológus.
2015. nov. 11. 15:30
 77/82 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy lelki okok állnak a háttérben.Soha ne érezz haragot emiatt vele kapcsolatban,mert nem tudhatod hogy miért teszi ezt a kislányod.Egyébként hihetetlen mennyi idióta ember van,akik szerint azzal megoldódik egy ilyen probléma ha majd a gyerek takarítja ki a szőnyeget...
2015. dec. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 anonim ***** válasza:
100%
73/77 Te BETEG vagy,téged kellett volna az anyádnak kiöntenie a fürdővízzel.Bár lehet hogy ez is történt,azért lettél ekkora gyökér.
2015. dec. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 anonim ***** válasza:
0%
Te aztan igazan jomodoru forumozo vagy. az ilyenekre en nem szoktam idot pazarolni nem vagy egy szinten velem, magyarul nem vagy vitakepes. Az anyam meg kb annyira erdekel pont mint te.
2015. dec. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim ***** válasza:
25%

Kerdezo, ha szerinted nem bolond akkor ez normalis viselkedes? ugy hogy semmifele rahatassal nem lehet megszuntetni amit csinal?

Lehet hogy jo tanulo de hogy ez a cselekedet NEM NORMALIS az tuti. A gumimatrac meg az eletedet konnyitene meg . el tudom kepzelni milyen buz van nalatok, ezt a szagot egyszeruen nem lehet megszuntetni ha mindig van "utanpotlas".

2015. dec. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!