Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit csinálnátok, ha a 8 éves...

Mit csinálnátok, ha a 8 éves gyereketek állandóan a padlószőnyegre pisilne?

Figyelt kérdés

Állandóan a pisifoltok a szőnyegen, bűzlik a ház. Orvosi oka nincs, kivizsgálták. Pszichológus vizsgálta, semmi baja. Nem tudom, mit tegyek. Büntetès nem segít, se szèp szó, se mèrges, se ordítás, semmi. Ígèrtem már jutalmat, ha nem teszi.

Èjjel nyitva az ajtaja, a fürdőszoba 5 lèpès. Próbáltuk èjjeli fènnyel, többszöri èbresztèssel is.

Adjak rá pelenkát? Vagy mit tegyek?


2015. aug. 25. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
85%
Én meg azt nem értem, hogy a kicsi a lehugyozott szőnyegen játszik??? Hiába, azt nem lehet úgy kimosni. Csoda, hogy nem kapott el még vmit. Undorító!! És az is, hogy ki van rekesztve, a másik meg dédelgetve.
2015. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:
11%
Sündisznóbőrt a kukacára, vagy megfenyegetni, hogy levágod, ha megint odapisál.
2015. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy fèlreèrthető a válaszok alapján, de nem a kicsi körül forog a világ. Ugyanannyit vagyok minden gyerekkel. A kèt nagy apja az exem, a kèt kicsiè a nostani párom.

Felszedtem a szőnyeget, így már max felmosni kell. Nem úgy kell elkèozelni, hogy a 25nm-es szobát mindenhol telepisili, hanem meg van a megszokott 2-3 hely, ès oda megy állandóan. A kislány 8 èves ès a 2 èvessel alszik egy szobában. A másik ugyanekkora szobában a nővère a húgával. Kettè lesznek választva, de mèg átèpítès előtt vagyunk. Mindenkinek lesz saját szobája.

Az, hogy nem alhat velünk... Kicsi az ágy, mert 180cm szèles, plusz ha belepisil, dobhatom ki, mert nem fogok pisiben aludni. Aludhatnák nála, ez igaz, de nem èbrednèk fel, ha ő kimászik mellőlem. Max a párom aludhatna ott, de ez nem lenne fura? Hisz mègiscsak a párom, nem a gyerkőc apja. Ő kel a kicsihez is, ès ha nem alszik vissza, áthozza, így köt ki köztünk. Nem ott alszik alapból.

Az az igazság, hogy pont a 8 èvessel van kivètelezve, ès ez marha rosszul esik a többinek. Mert èn is lelki okokra gondoltam, ezèrt amit kiejtett a száján, azt megkapta. Mègsem pisil oda semelyik másik gyerekem, csak ő. Aki királylánykènt van kezelve.

Ès igen, valahol haragszom rá. Hiába kèrdezgetem, nem árulja el, mièrt teszi.

2015. aug. 30. 00:21
 54/82 anonim ***** válasza:
81%
Azt hiszem a királylányunk kapna két akkora pofont, hogy beleszédül, már egyből a legközelebbi alkalomnál, majd ha folytatódik, ismét. Hidd el, nagyon hamar rend lenne.
2015. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
87%
Eddig azt hittem fiúról van szó. De nem is értem, hogy pontosan hogy csinálja? Ha alvás közben bepisil az ágyba, azt még megértem, tegyük fel hogy előfordul. De a szőnyegre... hogy? gatyó le és leguggol? Vagy ruhába?
2015. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 A kérdező kommentje:
Alvás előtt leveszi a ruháit, aztán reggel fel. Guggolva pisil. De 2 napja, mióta takarított fèl napot, nen csinálta. Sőt. Ma volt èvnyitó, azóta mintha kicserèltèk volna, ès a templomban ő mondta a legszebben az èvnyitós verset. Remèlem így is marad.
2015. aug. 30. 16:08
 57/82 anonim ***** válasza:
27%
Egyházi suli? Mindent értek. Ez a baj.
2015. aug. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:
100%

Na de várjál, akkor az apjánál, meg otthon a mostani párodnál, ha nem vagy ott, elmegy wc-re? Mert akkor nappalra szobatiszta.

Mindenesetre nem normális, hogy 8 évesen itt tart és igencsak megrángatnám azt a pszichológust, aki ezt vállrándítással elintézte.

Jó lenne elmenni egy másik gyerekpszichológushoz, esetleg pszichiáterhez.

2015. aug. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk vallásosak, ès max heti 2 hittan óra van. Ez más suliban is van. Csak ez egy nagyon erős ès jó suli, ezèrt jár ide. De csak most megy elsőbe, tehát nem ez a gond.
2015. aug. 31. 12:43
 60/82 anonim ***** válasza:
8%
8 évesen elsős? Tavaly kellett volna sulit kezdeni, akkor is, ha szalajtós. Olyan buta, hogy már óvodában megbuktatták? Miből bukott, játszásból?
2015. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!