Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit csinálnátok, ha a 8 éves...

Mit csinálnátok, ha a 8 éves gyereketek állandóan a padlószőnyegre pisilne?

Figyelt kérdés

Állandóan a pisifoltok a szőnyegen, bűzlik a ház. Orvosi oka nincs, kivizsgálták. Pszichológus vizsgálta, semmi baja. Nem tudom, mit tegyek. Büntetès nem segít, se szèp szó, se mèrges, se ordítás, semmi. Ígèrtem már jutalmat, ha nem teszi.

Èjjel nyitva az ajtaja, a fürdőszoba 5 lèpès. Próbáltuk èjjeli fènnyel, többszöri èbresztèssel is.

Adjak rá pelenkát? Vagy mit tegyek?


2015. aug. 25. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
53%
Még ha cici is, hívd fel a barátait a szobájába, érezze magát rosszul.
2015. aug. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim ***** válasza:
20%
Feltakaríttatni nem elég. Verd bele a szőnyegbe az orrát, mint egy kutyakölyöknek!
2015. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ő fog takarítani. Nincs háttere sem orvosilag, sem pszichèsen. Talán tènyleg túl lett babusgatva.
2015. aug. 26. 16:59
 34/82 anonim ***** válasza:
Van kisebb testvére?
2015. aug. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 A kérdező kommentje:
Van, kèt kisebb, egy nagyobb.
2015. aug. 27. 06:12
 36/82 anonim ***** válasza:
Oviba volt vmi!
2015. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:
0%

#24 részlete és #29 szerint>Párom szerint engem akar bosszantani. Ugyanis ha csak a párommal van itthon, akkor sem csinálja. Csak velem.


Eszerint a gyerek egy kis zsarnok, aki próbálgatja a hatalmát. Nincs megelégedve a családi felállással, és terrorizálja elsősorban a kérdezőt.

Lehet-e egy ilyen kis gyerek gonosz?

Mint a mellékelt ábra mutatja, IGEN.


Mi a megoldás?



A) Vidd el egy intézetbe! Mutasd meg neki, hova küldöd, ha nem hagyja abba a szőnyegre pisilét!


B) Az Ómen. c. horrorfilm jut az eszembe, amelyben egy diplomata-házaspár gyerekét kicserélik az ördög kölykére, aki sorban kiirtja a bébiszittereit és a családtagjait.


Talán GYK Ezotéria szekciójában találsz egy ördögűzőt.

[link]

2015. aug. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim ***** válasza:
14%

Én mit csinálnék vele?


1. Feltakaríttatnám

2. Ha ez nem segít, pelenkát adnék rá, és jó hangosan elmondanám az osztályfőnökének a többi gyerek előtt, hogy azért kell rá a pelenka, mert behugyál még nyolcéves apányi ló létére.

3. Ha ez sem segít, beadom intézetbe, vagy kitekerem a nyakát.

2015. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 anonim ***** válasza:
91%

Pedig van oka, ok nélkül nem csinál ilyet senki. Talán bosszantani akar, nem tudom, de ha rájössz, akkor könnyebb lesz megoldani.

Addig is én megszüntetném a padlószőnyeget, helyette laminált padló, vagy bármi. Kap zsebpénzt, vagy valami rendszeres dolgot, ami az övé és elvehető? Azt venném el, annak az árából fizetném az új padlót, hogy érezze.

2015. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam most az összes kommentet, szerintem a gyerek mellőzve érzi magát, ezért büntet és társul ehhez egy-két rossz megszokás. Én a helyedben nem aludnék egy ágyban a kistesóval sem. Nincs matrac, hogy ott tudj aludni megfigyelni? Vegyél, 2-3000 Ft, ne megoldhatatlan. De a padlószőnyeget lecserélném és nem engedném a kertben sem pisilni, csak menjen be a wc-re ő is.
2015. aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!