Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek az igény...

Mi a véleményetek az igény szerinti mellre tételről?

Figyelt kérdés

Hát nem tudom, nekem ez nagyon nem normális dolog.

Mivel a babának kellene egy napirend (kivétel ez alól a növekedési ugrás persze). Meg szerintem nagyon zavaró az ha a baba nem is az evés miatt kéredzkedik mellre hanem csak nyammogni.

Na ez nálam egyáltalán nem jön be. Erre van a cumi nem? Én nem szoptatok, hanem cumisüvegből kapja a tejet. Nem bírnám elviselni ha több óra hosszáig a mellemen lenne így sokkal tervezhetőbb nap.

Ez az én véleményem gondolom sokan önzőnek tartanak de nem izgat.

Ne az én megnyilvánulásomat véleményezzétek, hanem kíváncsi vagyok a saját véleményetekre a TÉMÁVAL kapcsolatban. Köszönöm



2019. júl. 29. 22:52
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon durva még mindig nem fogta fel senki hogy nem az igény szerinti szoptatás a téma hanem azt igény szerinti MELLRE TÉTEL! Na mindegy ezen már lassan nem is csodálkozok hogy nem tudjatok értelmezni a kérdést...utolsó le*arom a véleményed ennyit tudtál hozzá szólni majd kiderül -kinek mennyi ideje lesz a gyerek mellett én biztos nem leszek olyan mint pár ősanya itt hogy még a budúra se tudják egyedül kimenni na pa
2019. aug. 4. 10:17
 42/53 A kérdező kommentje:
Vagyis a budira se tudjak egyedül kimenni
2019. aug. 4. 10:18
 43/53 anonim ***** válasza:
21%

De nagy a szád így szülés előtt. Szívesen beszélgetnék veled szülés után is, mikor a tejköd elboritja az agyad, meg még vagy 6 különböző hormon, ami mind mind arra sarkall majd, hogy ösztönösen cselekedj.


És továbbra sem kell ősanyának lenni, ahhoz hogy ne tudj budira menni. De majd rajössz okoska... Na pá

2019. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:
Majd látjuk, nem félek a szüléstől mivel -úristen császáros leszek ..És ami még durvább én választottam..uhh de egy önző dög vagyok. Na majd meglátjátok a gyereknek meglesz mindene viszont nem vagyok hajlandó csak ebbe temetkezni és mint sokan felhagyni az eddigi életemmel hogy egész nap egy ágyban fetrengjek mellen egy gyerekkel pff
2019. aug. 4. 11:21
 45/53 anonim ***** válasza:
17%

😂😂😂


Annyira jókat nevetek rajtad. Te csak szélsőségekben tudsz gondolkodni tényleg?

2019. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
37%

Ha nulla nehézséget vagy képes bevállalni a gyerekedért és már most azon gondolkozol, hogy te aztán nem fogsz vele foglalkozni egész álló nap, mert te a saját életedet akarod élni, akkor minek neked gyerek? A gyerekváró hitel annyi pluszt nem ad.


A szoptatáshoz és a szüléshez nem kell ősanyának lenni. Ez az anyák alap feladata. Ha valamilyen okból nem sikerül, akkor ez van, de hogy szándékosan már lemondok róla... Szánom a gyerekedet, aki csak teher lesz nálatok.

2019. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy mondod a cumit. Nehogy azt hidd, hogy azt benyomod az újszülött szájába és béke van... Nem tudnak az újszülöttek cumizni, 10 másodpercenként kiköpködik, te meg tömködhetek újra be. 2 hónaposom van, de hosszú távra még nem tudtam otthagyni cumival, kiköpi, sír, visszateszem... Szóval ez sem jó teória hogy neked több időd lesz házimunkázni.
2019. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
81%

Nem nagyon van ilyen, kedves utolsó. Max, ha nagyon el van rontva vagy növekedési ugrás van. De az esetek 95%-ban van napirend az igény szerinti mellre tétel során is. (nálam van).

Nagyon nem vagy képben a témával kapcsolatban. Majd meglátod. Sok szerencsét.

2019. aug. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
70%

Jól van akkor csak fújd, hogy xy mit mondott neked, és ne foglalkozz a sok emberrel aki cáfolja, hogy a többség így csinálná. Ha ennyire eltökélted hogy a szoptatás riskaság akkor minek teszed fel a kérdést, hergeled magad?


Egyébként valóban idegesítőek lehetnek az ősanyák, akik nagyon nyomatják hogy mindenáron ha beledöglesz is szoptass, és hasonlók, de jelenleg te is egy undorító gyűlölködő féreg vagy, aki mocskolódik, riskának titulálja azt aki szoptatja a gyerekét- miközben ez egy alapvető folyamat. Tapasztalat és tudás nélkül okoskodsz és szólsz le másokat.


De mindegy, csináld csak a fejést, majd mikor a napirended miatt is 3 óránként keltek éjszaka fejni és sterilizálni addig az én iszsz babám 1 hónapos kora óta átalussza az éjszakákat... De nem baj, fő hogy kész a mosogatás (miközben a gyerek ordít).

2019. aug. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:

Utolsó! Jelentve vagy!!! Látom jól felhúztad magad hála istennek sikerült jól meg is szívnod! Hahaha

Amúgy a válaszod semmire sem jó úgyhogy még le is pontoztalak. Pff ..ennyi ésszel....

2019. aug. 5. 17:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!