Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek az igény...

Mi a véleményetek az igény szerinti mellre tételről?

Figyelt kérdés

Hát nem tudom, nekem ez nagyon nem normális dolog.

Mivel a babának kellene egy napirend (kivétel ez alól a növekedési ugrás persze). Meg szerintem nagyon zavaró az ha a baba nem is az evés miatt kéredzkedik mellre hanem csak nyammogni.

Na ez nálam egyáltalán nem jön be. Erre van a cumi nem? Én nem szoptatok, hanem cumisüvegből kapja a tejet. Nem bírnám elviselni ha több óra hosszáig a mellemen lenne így sokkal tervezhetőbb nap.

Ez az én véleményem gondolom sokan önzőnek tartanak de nem izgat.

Ne az én megnyilvánulásomat véleményezzétek, hanem kíváncsi vagyok a saját véleményetekre a TÉMÁVAL kapcsolatban. Köszönöm



2019. júl. 29. 22:52
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
32%

Biztos hogy felnőtt vagy? Mint az oviban...

Az biztos, hogy éretlen vagy egy gyerekhez. Szomorú hogy így vállaltok mégis.

2019. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
23%

Az érdekes, mert semmiféle jelentésről nem értesültem.


Na jó, reméljük egy troll vagy, ha nem, akkor sajnállak.

2019. aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező, szívből sajnálom de téged csak sajnálni lehet, de főleg a gyereked.


Pedig a kérdést még egész normálisan tetted fel. De szép lassan kiderül, hogy csak önigazolást keresel. Nem kaptál, és kiborultál, mint egy 16 éves.


Nem mellesleg terhesen még úgy gondoltam, hogy időre szoptatok, mert nehogy már egész nap rajtam csüngjön... Mert nekem sem volt halvány lila gőzöm sem az egészről. Én is megkérdeztem akkor itt az anyákat, hogy minek mi az előnye, hátránya. A legtöbben természetesen iszszt javasoltak, nekem is sokan leírták, hogy ez mit is jelent pontosan. Tudod mi volt a kettőnk közti különbség? Elfogadtam és megköszöntem a kimeritő válaszokat. El is gondolkoztam rajtuk, bár nem győztek meg azért maradéktalanul. De akkor már ellene nem voltam, csak úgy voltam vele meglátjuk, hogy alakul. Miután megszületett nem volt kérdés, hogy időre etetem-e. Persze hogy nem, minden ösztönös volt ami azt diktálta, hogy legyen csak rajtam amennyit csak kell. És láss csodát a napi rend kialakult. 8 hét leforgasa alatt. Az kemény volt valóban. De utána aludt minden éjjel, napközben 3 óránként evett, később csak 4 óránként. Saját magának alakította ki a rendszerét. Egyszerűen hagytam, hogy irányítson, ahelyett hogy valami általam vélt okosságot ráeröltessek.


Khm.. Azt már csak halkan jegyzem meg, egy újszülöttet nem lehet nevelni! El kell fogadni, hogy ő irányít. Nem örökre de az első fél évben igen. Utána már lassan bekúszik a képbe a nevelés.

2019. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!