Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem onzoseg egyetlen gyereket...

Nem onzoseg egyetlen gyereket szulni?

Figyelt kérdés

Jelenleg nekem is 1 van, de tok sokat gondolkodok rajta, hogy teso nelkul felnoni nem jo. Nincs kivel jatszania (gyerekkel ertem, otthon) nincs kivel megosztania a dolgait, felnott koraban nincs egy biztos pont az eleteben, ha en esetleg mar nem leszek stb stb.

Nekem fiu tesom van de el se tudom kepzelni a gyerekkorom nelkule, rengeteget jatszottunk egyutt...

Akik szinten fiatalok, anyagilag beleferne meg egy baba, ti milyen okbol nem vallaltok megis egy masodikat? Szol barmi az egy gyerek mellett, a pl 2 helyett? (Megegyszer leirom, ahol eletkorilag, es anyagilag is beleferne.)


2021. jan. 18. 02:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 A kérdező kommentje:

10

Nalunk en vagyok a nagyobb es sose hangzottak el az altalad leirt mondatok.😀


8

Minimum 18 evre elore nem lehet tervezni. Hulyeseget irsz.

Illetve nem azt kerdeztem mi onzoseg, hanem egy konkret dolog onzoseg e.


5

Igen.

2021. jan. 18. 12:37
 22/74 anonim ***** válasza:
70%

"Nalunk en vagyok a nagyobb es sose hangzottak el az altalad leirt mondatok.😀"


Persze. Soha. Kizárt, de mindegy, az idő megszépíti az emlékeket.

2021. jan. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 A kérdező kommentje:

12

Te bolond vagy.😂 szeegenykem...


13

Azan miert vallalhatatlan? Az elso ferjemmel vagyok egyutt nem a 20.tol szulnek, fiatal vagyok, van sajat hazam, szerencsere meg kettot is megengedhetek magamnak. Es egy teso tok fontos, egyken felnoni...

2021. jan. 18. 12:42
 24/74 A kérdező kommentje:
Ismetlem sose hangzottak el. Attol, hogy a szuleid ilyen hulyesegekkel nyomoritottak a gyerekkorod, nem ez az altalanos.:D
2021. jan. 18. 12:45
 25/74 A kérdező kommentje:

14

Hat, szerintem az is onzoseg ha valaki a munkaja miatt nem szul

2021. jan. 18. 12:46
 26/74 anonim ***** válasza:
87%
Húg, de kis agresszi kismalac vagy. Jobb is, ha marad egy gyerek.
2021. jan. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
85%

Hat te sem vagy százas, felteszel egy kérdést majd utána kozlod tényként hogy de marpedig az úgy van (miután sokan írták hogy nem önzőség)

Neked egy gyereket se kellett volna vállalni mert probléma van fejben az biztos.

És mi ez a végén hogy “egykeként felnőni...” mintha az olyan rossz lenne 😂😂😂😂

2021. jan. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
85%
Jujj meg önzőség hogy valaki a munkája miatt nem szul 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂szakadok olyan nevetséges vagy
2021. jan. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
100%
Miért önzőség, ha valaki a munkája miatt nem szül? Társadalmilag hasznos tevékenységet végez, még ha csak egy kasszába is csücsül vissza, de a felvázolt munkakörök között szerepel olyan, ami az is lehet, hogy egyszer a te gyerekednek fog szívességet tenni. Mondjuk egy újonnan felfedezett hatóanyag egy eddig gyógyíthatatlan betegségre. Ennyi erőből az az önző, aki ahelyett hogy a tudását használná, évekre kivonja magát a forgalomból. Nem látom be, miért önzőbb az, aki vissza megy dolgozni, de cserébe nincs több gyerek, mint aki vállal testvért. Nekem 2 testvérem is van, olyan fantasztikusan jó kapcsolatunk van, hogy mióta várandós vagyok, egyszer nem kérdezték meg, hogy hogy vagyok, pedig 35. hetet töltöm, nem kíváncsiak az új lakásunkra, sem semmire. Egyáltalán nem biztos, hogy valakinek azért lesz boldog gyerekkora, mert voltak és vannak is testvérei.
2021. jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 A kérdező kommentje:

Az otosnek irtam egyedul anynit, hogy ‘igen’ ha mar o is olyan boszmen ir, ami teljesen nem a kerdesemre valasz, csak kifigurazzaba kerdest, persze, hogy en is boszme leszek akkor.😀


Ha valaki nem szul, mert szerinte nem tudna ugyanugy szeretni a masodikat mint irta is valaki, vagy nincs eleg penze, sajat haza ezek tok erthetoek. De csak azert nem szulni, mert a munka miatt az tok onzoseg szerintem

2021. jan. 18. 13:33
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!