Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem onzoseg egyetlen gyereket...

Nem onzoseg egyetlen gyereket szulni?

Figyelt kérdés

Jelenleg nekem is 1 van, de tok sokat gondolkodok rajta, hogy teso nelkul felnoni nem jo. Nincs kivel jatszania (gyerekkel ertem, otthon) nincs kivel megosztania a dolgait, felnott koraban nincs egy biztos pont az eleteben, ha en esetleg mar nem leszek stb stb.

Nekem fiu tesom van de el se tudom kepzelni a gyerekkorom nelkule, rengeteget jatszottunk egyutt...

Akik szinten fiatalok, anyagilag beleferne meg egy baba, ti milyen okbol nem vallaltok megis egy masodikat? Szol barmi az egy gyerek mellett, a pl 2 helyett? (Megegyszer leirom, ahol eletkorilag, es anyagilag is beleferne.)


2021. jan. 18. 02:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
80%
A helyedben ezzel nem dicsekednék drágám 😁😁
2021. jan. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:
90%

Na hat igen tipikus szánalmas, buta élettelen aki arra büszke hogy eltartják mert az egyetlen dolog az életében amit feltud mutatni az az hogy szaporodott. (amire ugyebár az összes állat képes, igazából szinte bárki meg egy fogyatékos is )

Menj potyogtass ki meg pár kölykök szervezd le az egész életüket hátha nekik sikerül elérni valamit az életben

2021. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 A kérdező kommentje:

A marhak.. Kerlek bocsassatok meg, hogy GYEDen vagyok.😂😂😂

Nem unjatok amugy meg?

2021. jan. 20. 21:01
 74/74 anonim ***** válasza:
53%
...
2021. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!