Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem onzoseg egyetlen gyereket...

Nem onzoseg egyetlen gyereket szulni?

Figyelt kérdés

Jelenleg nekem is 1 van, de tok sokat gondolkodok rajta, hogy teso nelkul felnoni nem jo. Nincs kivel jatszania (gyerekkel ertem, otthon) nincs kivel megosztania a dolgait, felnott koraban nincs egy biztos pont az eleteben, ha en esetleg mar nem leszek stb stb.

Nekem fiu tesom van de el se tudom kepzelni a gyerekkorom nelkule, rengeteget jatszottunk egyutt...

Akik szinten fiatalok, anyagilag beleferne meg egy baba, ti milyen okbol nem vallaltok megis egy masodikat? Szol barmi az egy gyerek mellett, a pl 2 helyett? (Megegyszer leirom, ahol eletkorilag, es anyagilag is beleferne.)


2021. jan. 18. 02:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
89%
Azt esetleg elárulod kérdező, hogy minek köszönhetjük azt a stílust, amiben ilyeneket írsz, hogy “idióta vagy” “te is kis vicces vagy” “neked sincsen gyereked” (utóbbi egyenes következtetés egy eltérő vélemény alapján) stb? Nem elég ám megszülni a gyereket, mégha szerinted önmagában a szülés is mekkora áldozatokkal jár, fel is kell nevelni, de komolyan kérdéses, hogy az a nőszemély, aki így kommunikál és mindemellett tökéletesen ignorálja az ellenvéleményt, amit elegendő lenne egyébként csak elfogadni, hogy valaki így gondolkodik, attól még te gondolhatod azt, amit eddig is, annak vajon milyen gyerekei lesznek? Szép kis család, haza megy majd a gyerek és leidiótázod, mert valamit tanult az iskolában és szerinted nem úgy van? Vagy csak anonim veszed elő ezt a primitív kocsmai stílust?
2021. jan. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
75%

"A kedvencem ezen az oldalon egsebkent az, hogy itt mindenkinek akkora szaja van, a valosagban meg pont ezek az emberek lapitanak a legjobban. Hala Istennek en a valosagban is beszelek barkinek ha szuksges (ja, lehet kattant vagyok😁) De legalabb nem itt elem ki magam. Vilageletemben az volt a tapasztalatom, hogy akik online olyan nagyszajuak, a valosagban meg egy embernek se mernenek szolni, ha beall elejuk a sorba pl a kisboltba.😅"

"Egyebkent persze, hogy nincs gyereke, akinek van az nem irna olyat, hogy a szules onzoseg. Ehhez nem kell zseninek lenni, hogy rajojj.😀"

"Tudom, tudom😂 Hal Isten, ha nem vagyok, inkabb legyen bolond, mint ilyen netharcos, megszomorodott, szingli, gyerektelen venlany.😅"

"Te idiota vagy. Azert mert valaki szerint nem onzoseg szulni, meg nem azt jelenti, hogy el van magatol ajulva."


Remélem érzed a tömény iróniát ami körbe lengi, amit írsz. Remélem, csak egy toll vagy nem pedig egy ennyire képmitató ember. Nem azt mondom, hogy nincs tele a net billentyű-karatésokkal, de az is biztos, hogy te épp úgy közéjük tartozol, mint bárki más ezen az oldalon. Felteszel egy kérdést, aztán fel vagy háborodva amiért nem azt a választ kaptad amit hallani akartál és körbe rohanod magad négyszer a gondolattól, hogy bizony nem önzetlenségből, hanem szaporodási ösztönből vállalnak gyereket az emberek. De tudod mit, megkapod a választ amit akartál, hisz ide csak megerősítésért jöttél nem véleményért: Csináljatok neki egy halom kistesót, mert kistesónként mind boldogabbak lesztek és örökké napsütéses mezőköm fogtok táncikálni.


"Hat, nem mintha kozod lenne hozza, de tudod nincs 100%-os vedekezesi modszer. Tehat teherbeeshettem gyogyszer mellett is peldaul. Ha szerinted ez miatt valaki bena, varom a te 100%-os vedelmet nyujto fogamzasgatlasi modszered, mert a tudomany jelen allaspontja szerint ez nem letezik.;) Az meg, hogy valaki nem veteti el, nem egyenlo azzal, hogy tervezte is, tehat nem, nem biztos, hogy valaki konkretan gyereket akart, es azert esett teherbe."


Bár nem létezik egyetlen 100%os védekezési módszer, de egy fizikális és egy hormonális vagy kémiai módszerek kombinálásával igencsak elenyésző a teherbe esés esélye. Na most ha valaki semmiképp sem akar gyereket, akkor a fentebb említettnek megfelelően jár el, ha pedig még a védekezés ellenére is teherbe esik, akkor vagy elveteti vagy örökbe adja a gyereket.

Lehet, hogy előtte/korábban nem akartál gyereket, de nyílván meggondoltad magad, amikor megtartottad, ergo már akartál.

2021. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 A kérdező kommentje:
Oke..😅 milyen sok idotok van a gyerek mellett regenyeket irni. Koszonom, de mar uncsi.😅
2021. jan. 19. 20:18
 64/74 A kérdező kommentje:
Szuljetek egyetlen gyereket, szegeny tok boldog lesz biztos😅
2021. jan. 19. 20:19
 65/74 anonim ***** válasza:
81%
Azért szabadidővel te is jól állsz 😉
2021. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, a miénk boldog, mert nem egy frusztrált nőszemély az anyja. ;)
2021. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
80%
Reagálni nem reagáltál, mert találva érezted magad, de a lepontozást te csináltad (mindig akkor csökkent itt mindenki százaléka, mikor te jöttél a 😅😅😅 kommentjeiddel). Egyébként a 62-es kommentemben feltett kérdésre sem válaszoltál. Tipikus, mikor valakinek az orra bele van nyomva a saját szrjába, akkor vagy rögtön felszívódik, vagy jönnek az olyan megjegyzések, hogy “nem érted “kiforgatod a szavaimat”. Na nálad melyik lesz a befutó?
2021. jan. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 A kérdező kommentje:

Igy igaz, lepontoztalak. Szerintem a sajat kerdesemmel ez jogomban all.😂

Valoban nem olvastam el a regenyeket de tedd fel ujra az egyetlen kerdesed dragam, es valaszolok csak neked kis anonim❤️ Meg egy ilyen forumra is anonimkent irogatsz, tok felvallalod magad, mindenkeppen fontos lehet a kerdesed

2021. jan. 20. 18:36
 69/74 anonim ***** válasza:
78%
Összekeversz a gyermekeddel 😂. Ő a drágád. 😅 na menj szépen vissza a munkahelyedre, gondolom onnan ez a bordélyházi stílus. Jól értelmezed 😉
2021. jan. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 A kérdező kommentje:
Hala Istennek nem dolgozok dragam.😁😁
2021. jan. 20. 19:27
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!