Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beteg baba esetén, amit a 20....

Beteg baba esetén, amit a 20. hét környékén kell megszülni, miért nem az anya dönt, hogy hogyan szül- simán vagy császárral?

Figyelt kérdés

Ugyanolyan fájdalmommal jár megszülni, mint egy egészséges babát. A vajúdás akár 1-2 nap is lehet.

Ebben az esetben miért nem az anyuka dönte el, hogy mit választ? Császár vagy szülés?


2010. okt. 9. 16:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/94 anonim ***** válasza:

A 85.és pár korábbi vagyok.Szívből gratulálok!Nagyon cuki a fiúcska!Az én pici lányom már 16 hónapos,nagyon önálló,és imádni való!

Semmi gond nem lesz,ne aggódj!Jó egészséget Nektek!

2014. jan. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/94 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm , én is kívánok minden válaszolónak, aki akkor és azóta is érdeklődik-minden jót, egészséges babákat!!!!!
2014. jan. 31. 17:23
 93/94 anonim ***** válasza:
83-as. Én is örülök, hogy jól vagytok. :) Aranyos gyerekek. Minden jót nektek!
2014. febr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/94 anonim ***** válasza:
hű, ezt igazi érzelmi hullámvasút volt végigolvasni. örülök, hogy minden rendben lett, el nem bírom képzelni, mit élhettél át... nagyon aranyosak mind a hárman :)
2015. júl. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!