Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beteg baba esetén, amit a 20....

Beteg baba esetén, amit a 20. hét környékén kell megszülni, miért nem az anya dönt, hogy hogyan szül- simán vagy császárral?

Figyelt kérdés

Ugyanolyan fájdalmommal jár megszülni, mint egy egészséges babát. A vajúdás akár 1-2 nap is lehet.

Ebben az esetben miért nem az anyuka dönte el, hogy mit választ? Császár vagy szülés?


2010. okt. 9. 16:16
 31/94 anonim ***** válasza:

Ezt a dokival mindenképp beszéld meg!


Próbáld ki a Magnesii Citricit, reci nélkül is vehetsz és sokkal erősebb, mint a Mg B6. 2.5 terhességem volt, a sima MgB6 semmit nem ért szinte, így a doki a fent említettet írta fel, napi 3*1 szemet.

2010. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/94 anonim ***** válasza:
40%
Folyamatosan Rád gondolunk a férjemmel, mióta olvastam a korábbi kérdésedet. Nagyon sok erőt kívánunk neked, amíg meg nem jön az eredményetek. Azért írom, hogy, amíg meg nem jön az eredmény, mert bár te azt írtad, hogy azt érzed beteg a babád, mi tényleg azt érezzük, hogy végül nem lesz semmi gond. Nagyon hiszek benne! A Magnesii citrici tényleg nagyon jó, írasd fel dokival a keményedésekre. Szerintem a vizsgálatot nem befolyásolja a keményedésed, rengeteg kismama keményedik már a 18. hét környékén.
2010. okt. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/94 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm.

Nem tudok aludni, felriadok, sírógörcsöm van, le vagyok szinte bénulva a félelemtől, tehetetlenségtől.

2010. okt. 10. 16:37
 34/94 anonim ***** válasza:

Én is végigolvastam a kálváriádat,és teljesen megértem h nagyon kétségbe vagy esve. Én is veled izgulok...mint itt mindenki!


Figyelj! Az h keményedik a pocid, azért van mert stresszelsz. Nem tudsz ellene tenni. Sajnos ezt nem lehet ép ésszel feldolozni, és hideg vérrsl végigcsinálni.

De! ne veszítsd el a hitedet! SOHA! Hidd el, meglehet h a babád egészséges. Imádkozz érte!

2010. okt. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/94 anonim ***** válasza:
Csak pozitívan!Én is szurkolok!!!!!!!!
2010. okt. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/94 anonim ***** válasza:

Először is ettől sokkal rosszabb eredmények is vannak. Az enyém is rossz volt januárban 1:137-hez. Azt hittem hogy beleőrülök. Akkor nagyon sokat olvastam az interneten és a tiédtől sokkal rosszabb eredménnyel is egészséges volt a babájuk. És a doki is mondta hogy pályafutása alatt még nem volt olyan akinek beteg lett volna a babája. Ha jól emlékszem 1:2 arányos is volt nála és nem lett semmi baj.

Azóta az én kincsem is megszületett és egészséges!

A másik dolog, én is szültem a 33. héten halva babát. Én is azt hittem hogy császár lesz, teljesen lerökönyödtem mikor azt mondták hogy meg kell szülnöm. De ha egészséges vagy akkor nem császároznak "feleslegesen".

Azóta 3 egészséges bébim született.

Ne add fel semmiképp!!! Én nagyon szoritok neked, meglátod minden rendben lesz! A keményedésről mindenképp szólj!

2010. okt. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/94 anonim ***** válasza:
Gondolom már túl vagy az amniocntézisen...remélem minden rendben ment!
2010. okt. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/94 anonim ***** válasza:

Szia, én csak most kapcsolódom be, nagyon drukkolok Nektek és sok erőt kívánok. Nagyon nehéz, de amíg az orvos nem mond 100%-osat addíg ne gondolj rosszra mert a pici érzi ezt.

Én nagyon bízom benne, hogy teljesen egészséges a Drága. Afp-leletre ne adj sokat mert elavult nagyon.

Kívánom nektek a legjobbakat és írj!

2010. okt. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/94 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudsz már valamit?

2010. okt. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 anonim válasza:
Egy cipőben járunk!Nekem 1:70-hez,hogy beteg a baba!Én kedden voltam magzatvízvételen És én is nagon félek!A 21.hétben vagyok és azzal is riogattak,hogy kicsúszok az időből,mert kb.3 hét az eredmény és ha baj van már meg kell tartanom a babát!Nekem mindenki azt mondja,hogy fel a fejjel,mert elég mozgékony a picurka és,hogy nem lehet semmi baja!Én 24 éves vagyok és ő lenne az első babám!Szúrkolok neked,hogy minden rendbe legyen a babáddal!
2010. okt. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!