Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beteg baba esetén, amit a 20....

Beteg baba esetén, amit a 20. hét környékén kell megszülni, miért nem az anya dönt, hogy hogyan szül- simán vagy császárral?

Figyelt kérdés

Ugyanolyan fájdalmommal jár megszülni, mint egy egészséges babát. A vajúdás akár 1-2 nap is lehet.

Ebben az esetben miért nem az anyuka dönte el, hogy mit választ? Császár vagy szülés?


2010. okt. 9. 16:16
 21/94 anonim ***** válasza:
100%
21.23-as vál.nak.:Elég nagy hülyeségeket írtál.Ha azért indítják meg a szülést,mert beteg a baba,NEM tartják életben(még ha élve születik SEM),hiszen nem véletlen kell a világra jönnie.Ráadásul a 24. héttől életképes egy magzat,ha annál korábban születik(spontán szülésindulástól akár)akkor sem igen "harcolnak" érte.Szerinted egy kb. 21.hetes,beteg magzatot,aki azért születik meg,mert a dokik be akarják fejezni a terhességet életben tartanak?!Ezt nem gondolhatod komolyan!!!!
2010. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 anonim ***** válasza:
Szurkolok én is hogy minden renben legyen:)
2010. okt. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem hogy ilyen részletesen nem kéne ezt átbeszélnetek,hogy a kérdező lássa,olvassa!!!

Biztosan bele tud gondolni ő is hogy mi fog történni,de hogy még tőletek is ezt olvassa azért nem lehet egy felüdítő dolog.

Kedves kérdező én nagyon drukkolok értetek hogy minden rendben legyen!!!!!

2010. okt. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 Tinker Bell ***** válasza:

Szörnyű ezt olvasni! Láttam az előző kérdésedet is!

Ami most a legfontosabb, az az, hogy ne gondolj a legrosszabbra! Tudom (illetve nem, de el tudom képzelni), hogy mennyire rossz lehet és nem könnyű nem erre gondolni, de mégis próbáld meg!

Tölts minél több időt az egészséges babáddal, játszatok sokat, főzz új, még ki nem próbált ételeket a párodnak vacsira, köss sálat télire, mindegy mit csinálsz, csak foglald le magad!

Nagyon szorítok értetek!

Kitartás!

2010. okt. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 anonim ***** válasza:
32%

Szia.Miért nem méhlepény vizsgálatra mész?

Én azon voltam 14 hetessen,most vagyok 32 hetes és semmi probléma nem volt.

Nekem is magzatvíz vételt akartak csinálni,de én abba nem egyeztem bele.

2010. okt. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak:18. hetesen már amniot csinálnak,a chorionboholy biopsziát 10.-15. hetesen végzik.Különben az amnio vetélési kockázata a kisebb:0.5-1%,a cho.biopsziáé 1-2%.Nekem volt amniom,minden oké volt(a baba is egészséges,már 2 éves),legközelebb ugyan a choriont fogom választani,a korai mintavételi lehetőség miatt.
2010. okt. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/94 anonim ***** válasza:
42%
Ez borzasztó! Nagyon drukkolok neked, hogy minden rendben legyen! Próbálj meg egy kicsit optimistább lenni, mert a negatív gondolatok is befolyásolják a babát!
2010. okt. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 anonim ***** válasza:
Szia!szurkolok neked,hogy minden rendben legyen veletek!Irj majd,sokan izgulunk érted!
2010. okt. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató sorokat.

Szerintetek ki tudná kellő bizonyossággal megmondani, hogy a szinte folyamatosan kőkemény hasamba való tűszúrás mennyivel növeli a vetélés esélyét a vizsgálat miatt?

Annyira kemény, olyan, mintha szét akarna robbani. A logikám azt diktálja, hogy így nagyon kockázatos már maga a vizsgálat is.

Mit gondoltok? Rettentően félek!

2010. okt. 10. 13:51
 30/94 anonim ***** válasza:
Szerintem az orvosnál érdeklődj,én azt gondolom,hogy mi itt csak találgatni tudunk,sajnos.Szorítok neked én is,remélem nem lesz semmi baj!
2010. okt. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!