Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beteg baba esetén, amit a 20....

Beteg baba esetén, amit a 20. hét környékén kell megszülni, miért nem az anya dönt, hogy hogyan szül- simán vagy császárral?

Figyelt kérdés

Ugyanolyan fájdalmommal jár megszülni, mint egy egészséges babát. A vajúdás akár 1-2 nap is lehet.

Ebben az esetben miért nem az anyuka dönte el, hogy mit választ? Császár vagy szülés?


2010. okt. 9. 16:16
 51/94 anonim ***** válasza:
100%

jó egészséget és sok boldogságot nektek. mostmár örüljél. :)


2 kisfiú anyuja

2010. nov. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 A kérdező kommentje:

Annyira jó, hogy ennyien örültök:))))

Én is elsírtam magamat, amikor a levelet kibontottam, annyira örültem, hálát adok a JóIstennek, hogy nem beteg.

Nagyon boldog vagyok!!!

Ráadásul kislány, lelkem mélyén kislányt szerettem volna a kisfiam mellé.

Tényleg remélem, hogy mostmár minden rendben lesz.

21 hetes kismama lettem a héten!!!!!!

Köszönöm lányok a szép szavakat

2010. nov. 3. 13:52
 53/94 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok boldogságot kívánok az egészséges kislányhoz!!!
2010. nov. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/94 anonim ***** válasza:
100%

De jó!


Gratulálok!

Most mennyi idős? Én 20 hetes vagyok :)

2010. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 A kérdező kommentje:
21 hetes kismama vagyok, a kisfiam pedig 22 hónapos.
2010. nov. 3. 14:17
 56/94 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon sok boldogságot,és most már nyugodj meg(én a 2 oldal 18.41-es vál.vagyok).Annyira vártam már,hogy írj!Amiért pedig külön irigy vagyok(persze a szó JÓ értelmében),hogy kislányt vársz.Olyan jó lenne,ha nekem is összejönne 2 kisfiú után...persze mindegy is,csak EGÉSZSÉGES legyen!
2010. nov. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 anonim ***** válasza:
100%
Ó Istenem, annyira örülök..!!! :))) Azt hiszem, most te vagy a legboldogabb kismama az egész világon..!!
2010. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 anonim ***** válasza:
Megkönnyeztem (:
2010. nov. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/94 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Igaz én nem írtam egyik kérdésedhez sem, de SZÍVBŐL GRATULÁLOK NEKTEK :) Nemsokára egy gyönyörű egészséges kicsi lány anyukája leszel.. :)

Én is könnyeztem, már az előző kérdésednél is. Most pedig lúdbőrzök az örömtől.

2010. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is nagyon boldog vagyok és Nagyon gyönyörű és gondtalan várandóságot, majd könnyű szülést és csodálatos életet kívánok a kis családotoknak!!!!!!!
2010. nov. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!