Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beteg baba esetén, amit a 20....

Beteg baba esetén, amit a 20. hét környékén kell megszülni, miért nem az anya dönt, hogy hogyan szül- simán vagy császárral?

Figyelt kérdés

Ugyanolyan fájdalmommal jár megszülni, mint egy egészséges babát. A vajúdás akár 1-2 nap is lehet.

Ebben az esetben miért nem az anyuka dönte el, hogy mit választ? Császár vagy szülés?


2010. okt. 9. 16:16
 71/94 anonim ***** válasza:
Tarkóredő mennyi?
2012. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/94 anonim ***** válasza:
Én a 15. válaszoló vagyok.Azóta nekünk is összejött a 3. baba-már a 28. hétben vagyok-és "betartottam",amit akkor megfogadtam:egyből a korion-biopsziát választottam.A 12. héten csinálták meg(az Istenhegyi úton,a Hajdu Krisztina),4 nap múlva eredmény:kislány,és egészséges.A 2 fiú után nagy meglepetés.Én ezért nem akartam semmilyen tesztet:mivel 39 éves vagyok,úgysem lett volna megnyugtató az eredmény(számomra)akármi lett volna.Csak AFP eredményed van?Mert az mondjuk nem igazán mérvadó...
2012. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/94 anonim ***** válasza:
A 12.heti tarkóredő....
2012. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/94 A kérdező kommentje:

12. héten Bajcsy k-ban: 2 a tarkóredő

kereken egy héttel később a 13. hét elején: 1,9 a Jahn F. kórházban

orrcsont látható


Én sem akartam vérteszteket, de hasbaszúrást sem igazán-a fenti kérdésemkor átélt időszak alatt teljesen kikészültem.


Erre most itt van megint a rossz eredmény

korrigált afp: 0,49

szabad hcg: 1,76


Kedden vár a Hajdú Krisztina uh-ra és magzatvíz vétel miatt.

Kezdődik megint minden előröl:(((((


36 éves vagyok

sírógörcsöm van

2012. júl. 6. 15:02
 75/94 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó előtti vagyok:ne sírj,minden rendben lesz!És biztosíthatlak,hogy a Hajdu doktornőnél a legjobb kezekben leszel!Ha Ő valamire azt mondja,hogy az A,akkor az úgy is van!Bízhatsz Benne!És ami fontos:nagyon nagyon őszinte!Nem fog kertelni.Ha valamit lát,azt meg fogja mondani.DRUKKOLOK!
2012. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/94 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tarkóredő ilyen jó,szerintem nincs baj.Az én orvosom szerint az többet jelez mikor vastag,mint az AFP.éNIS SZORITOK NAGYON,ÁTESTEM EZEN ÉNIS 2-SZER,TUDOM HOGY POKOLI.
2012. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/94 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló:azért erre nem vennék be mérget...a barátnőm 35 éves,tökéletes volt minden az UH vizsgálatkor(magánúton végeztette,szóval igen alaposan-kb.30 percig-nézték meg a babát),mégis az amniocentézis pozitív lett, Down kóros volt a baba.Azért ment amniora,mert rossz lett a kombinált tesztje(különben bár nem oszt nem szoroz,mert elavult vizsgálat,az AFP-je is)
2012. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/94 anonim ***** válasza:
17.42-es vagyok.Igazad van utolsó válaszoló,csak magamból indultam ki.Az enyém is Down-os volt,12.héten 3.9-es tarkóredővel,31 évesen,első terhesség.Van akinek jelzi a bajt,van akinek nem...
2012. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/94 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező légyszi irj,ha van valami biztató,vagy biztos eredményed.Utolsó vagyok.
2012. júl. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/94 A kérdező kommentje:

szia.

Most a 3. babánál nem csináltattam teszteket és nem vállaltam a magzatvízvételt.

A Máv kórházban alapos genetikai uh-ot végeztek, Bátorfi József doktor úr. Mindent rendben talált, az ujjperctől kezdve, mindent.

Lehet, hogy ez így felelőtlenség, de így döntöttünk.

Köszönöm az érdeklődésedet:)

2012. júl. 21. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!