Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beteg baba esetén, amit a 20....

Beteg baba esetén, amit a 20. hét környékén kell megszülni, miért nem az anya dönt, hogy hogyan szül- simán vagy császárral?

Figyelt kérdés

Ugyanolyan fájdalmommal jár megszülni, mint egy egészséges babát. A vajúdás akár 1-2 nap is lehet.

Ebben az esetben miért nem az anyuka dönte el, hogy mit választ? Császár vagy szülés?


2010. okt. 9. 16:16
 81/94 anonim ***** válasza:
Nem felelőtlenségnek nevezném,hanem inkább nemes,bátor lélek vagy,mert vállalod bármi is lesz.De ha ilyen alapos vizsgálat után nem találtak bajt,sztem sem lesz,érzi a 7.érzékem :) Szintén utolsó voltam.
2012. júl. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/94 anonim ***** válasza:

Szia,


én is megkönnyeztem a második babád történetét. Minden rendben veletek? A 3. baba megszületett már?


33hetes kismami

2012. nov. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/94 anonim ***** válasza:

Igen engem is érdekel, hogy vagytok?

36-os voltam.

2012. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/94 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Nagyon köszönöm, hogy érdeklődtök:)!!!!!

Napok vagy órák választanak el a szüléstől mostmár. 39 hetes kismama vagyok most, már nagyon várjuk a kisfiúnkat!

A 22. héten még elmentem dr. Hajdú Krisztina genetikushoz is uh-ra, ő sem látott semmi betegségre utaló jelet szerencsére. Az összes többi uh is rendben volt. Most már kevesebb a magzatvíz és kevesebbet mozog a baba, azt mondják, hogy készül a születésére. Remélem, hogy tényleg nincs gond vele, mert pár napja alig mozog.

Reménykedem, hogy egészséges minden tekintetben.

Leírom mindenképpen amikor megszületett, hogy mit történt.

A nagyfiam (4) és a kislányom (21 hónapos)nagyon édesek, láthatóan jól vannak, egészségesek, imádnivalóak. Remélem így is marad velük is minden!

Írok mindenképp!

2012. nov. 30. 16:49
 85/94 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a 15. és a 72. vagyok.Nekem szeptember 28.-án megszületett a pici lányom,3025 grammal,51 centivel makk egészségesen.Én örülök,hogy bevállaltam a CVS-t(tudod,írtam is,a Hajdu Krisztina csinálta).Könnyű,gyors szülés volt.Hasonló jókat,és EGÉSZSÉGES babát kívánok!Feltétlen írj majd!
2012. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/94 anonim ***** válasza:

Minden rendben lesz meglátod! :) Gyors és könnyű szülést kívánok. Várom a fejleményeket...Jaj, belőlem is kibújhatna már ;)Nekem 2. lesz, van már egy 6 éves lányom, most kisfiút várunk.

33 hetes kismamai voltam.

2012. dec. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/94 anonim ***** válasza:
Olyan jó érzés ilyen "sikersztorikat" olvasni. :-) Biztos, hogy a 3. babád is makk egészségesen fog születni. Nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok az egész családnak! Én is várom majd a kicsi érkezésének hírét! :-D
2012. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/94 anonim ***** válasza:
Szia! Én még csak most találtam rá a kérdésedre, és érdekelne, hogy egészséges lett-e a 3. babád. Azt írtad, hogy szülés után mindenképpen szólsz, de ez a "válasz" elmaradt. Pótolnád? Nagyon kíváncsi vagyok!
2014. jan. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/94 A kérdező kommentje:

szia. köszönöm az érdeklődést. és ne haragudjatok, hogy nem írtam.

A 3. babánk már 14 hónapos lesz, egyelőre egészségesnek tűnik, nagyon ügyes, gyors mozgásfejlődésű, szavakat mondt, rajzolgat, túl mozgékony is. nem tűnik betegnek szerencsére.

egyetlenegy dolog van, hogy az egyik szemében van egy pici anyajegy, remélhetően jóindulatú elváltozás. félévente kell kontrollra vinni. szürke szeme van és benne egy barna pici foltocska.

10 hónapos kora óta önállóan jár, egyedül eszik.

[link]

2014. jan. 31. 16:54
 90/94 A kérdező kommentje:
2014. jan. 31. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!