Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit csináljak ha nem érek rá...

Mit csináljak ha nem érek rá szülni, de a gyerek jönne?

Figyelt kérdés

jövedelem már nincs, tgyás még nem jön.


ahhoz, hogy haladjak meg kell várnom a hitelt. de még időpontot is csak jövőhétre adtak fogadni, utána 10 nap múlva folyósítanak, tehát kapásból min.16 nap míg nem haladok semmivel, ha nem szólítanak fel hiánypótlásra vagy hasonló)

jelenleg wc papírra sincs.


és még vennem kell babadolgokat és még kapok is FONTOS dolgokat, csak épp semmi nem MOST van, és a kórházban sem akarok pénz nélkül lenni.


azon gondolkodom, lehetne így szülni?

van egy! db pelenkám (termékminta), pólya, pár kisruha

telon alig egység, lehet még taxit sem tudnék hívni, szóval hazasétálnék babával

tusoláshoz, alváshoz van minden (törölköző, hálóing)


2014. ápr. 17. 20:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen odaadós oldalon kérj pelust, a Felicitas csomagban és a Promo boxban összesen 4 pelus van. De így nem indulhatsz neki a gyereknevelésnek, sürgősen beszélj a védőnővel, és vázold a helyzeted. Hogy jutottál ide? Apuka? Szüleid? Rokonaid?
2014. ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
45%
Èn is nagyon rossz helyzetbe voltam szülès elött.Felirtam pàr oldalra,elmesèltem mi a helyzet...pl facebook anyàk baràti tàrsasàga oldala,babaklub oldalak stb.Nagyon sokan segitettek,küldtek ruhàkat,pelust,rengeteg mindent.Nagyon hàlàs vagyok nekik.Amit pènböl vettem azt a vatera oldalrôl licittel vettem meg.Igy pl volt,hogy 80ft-ra jött ki darabàron egy ruha,mert annyièrt vettem meg.Próbàlj meg irni oldalakra,hidd el sok jó ember van.Remèlem sikerrel jàrsz.Kezd a facebok,anyàk baràti tàrsasàgàval szerintem.
2014. ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 A kérdező kommentje:

próbáltam eladogatni itthonról dolgokat, de csak pár hívásig jutottam

a főnökömmel beszéltem, találkoztunk, ő intézi a tgyás igénylést (igen, annak a folyósítására várok, ami min 20 nap)gondoltam, hogy kérek a főnöktől, csak épp tartozom neki, így nem mertem megint kérni..

a védőnő meg nem csak védőnő, valami családi valaki is, nem jegyeztem meg, de szóval ő nem olyan, hogy csak sutty, beszaladok hozzá.


jelenleg a providenten gondolkodom az uzsorásokon :(

2014. ápr. 17. 21:02
 14/74 A kérdező kommentje:

úgy jutottam idáig, hogy eddig minden mást intéztem.

babaágy, babakocsi, ruhák, tgyás, és az addigi tartozások folyamatos rendezése.

szüleimből csak egy van, akinek szintén nincs.

barátoktól kölcsönkéréshez még soha nem folyamodtam.

2014. ápr. 17. 21:06
 15/74 anonim ***** válasza:
81%

uristen! és hol az apuka?? de ha eddig dolgoztál, akkor most miért nincs egy filléred sem?? hogy lehet ennyi tartozást összehozni??

istenem, szegény gyerek, hova fog születni :(

2014. ápr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 A kérdező kommentje:
köszi amúgy az ötleteket, de szóval jobb is ha még nem szülök, úgy látom ez látszik egyedül kivitelezhetőnek igazán.
2014. ápr. 17. 21:09
 17/74 anonim ***** válasza:
31%

Ezt rendesen bebuktad!

Tgyást csak akkor kapsz, ha megszületett a baba, s leadtad a születési anyakönyvi kivonatát, s akkor is 2-3 hét mire utalják! Lehet igényelni szülés előtt, de kifizetni csak a baba születése után fogják!

Hitelt nem fogsz kapni egy intézménytől sem táppénzre, tgyásra, gyedre.

Előbb kellett volna gondolkodni...

Ja, és mi ől fogod vissza fizetni a főnöknek, meg azoknak akik kölcsön adtak a pénzt, ha még a babának sem tudod biztosítani a dolgokat?

2014. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 A kérdező kommentje:

apukával nem vagyunk együtt. nem is beszélünk.

a gyereknek meglesz mindene, csak nálam ez a MOST semmit nem tudok tenni van.

2014. ápr. 17. 21:11
 19/74 anonim ***** válasza:
34%

A provident nem olyan gáz!

pl 30ezer forintot fölveszel 35 hétre akkor az össz amit vissza kell fizetni 33705.

Viszont házhoz soha nem szabad őket hívni!!! azt a kényelmet meg kell fizetni és emiatt vannak rossz véleménnyel sokan.. mert annak plussz díja van,pl 30000ft 35 hétre ha házhoz jönnek akkor +14070ft tehát már össz 47775ft amit vissza kell fizetni.. pl 68 hétnél már 23644ft amit ráraknak ha házhoz mennek.

2014. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 A kérdező kommentje:

van munkáltatói igazolásom. csak ezen hónap felétől vagyok tgyáson.

és kis összegről gondolkodom, annyit csak tudnak adni

2014. ápr. 17. 21:13
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!