Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit csináljak ha nem érek rá...

Mit csináljak ha nem érek rá szülni, de a gyerek jönne?

Figyelt kérdés

jövedelem már nincs, tgyás még nem jön.


ahhoz, hogy haladjak meg kell várnom a hitelt. de még időpontot is csak jövőhétre adtak fogadni, utána 10 nap múlva folyósítanak, tehát kapásból min.16 nap míg nem haladok semmivel, ha nem szólítanak fel hiánypótlásra vagy hasonló)

jelenleg wc papírra sincs.


és még vennem kell babadolgokat és még kapok is FONTOS dolgokat, csak épp semmi nem MOST van, és a kórházban sem akarok pénz nélkül lenni.


azon gondolkodom, lehetne így szülni?

van egy! db pelenkám (termékminta), pólya, pár kisruha

telon alig egység, lehet még taxit sem tudnék hívni, szóval hazasétálnék babával

tusoláshoz, alváshoz van minden (törölköző, hálóing)


2014. ápr. 17. 20:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
100%

OFF: 17-es válaszoló!

A TGYÁS-t igényelheti szülés előtt 4 héttel. Így is lehet.


ON: Eddig dolgoztál? Semmi félretett pénzed nincs? Merre laksz? Kisfiút vagy kislányt vársz?

2014. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
100%

"a gyereknek meglesz mindene, csak nálam ez a MOST semmit nem tudok tenni van"


de hogy, ha gyerek nélkül is csak a hiteleket halmoztad? ..

2014. ápr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 A kérdező kommentje:

pont, hogy a provident hitelre várok, ami min 16 nap mire folyósítják, ha nem kérem a házi szolgáltatást.

kétszer kell megjelenni amikor adatfelvétel van és amikor szerz. kötés.

csak ugye addigra majd 38 hetes leszek..

2014. ápr. 17. 21:16
 24/74 anonim ***** válasza:
100%
Zálogba nem tudsz adni vmit? Pelus és hasonlókat tud adni a védőnő, főleg ha csak pár heti gond, meg lehet oldani. Gyerekes barátoktól meg lehet kérdezni hogy van-e felesleges ruhájuk. Akit még meg tudsz kérdezni: családsegítő, vöröskereszt egyéb jótékonysági intézmény.
2014. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülés előtt már utalták a TGYÁS-t, és a határozat az igénylés után 1 héttel már megérkezett. 20-án igényeltem és a következő hó elején már jött a 20 napi fizummal.
2014. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tudnak adni.De ne az otthoni szolgaltatast vàlaszd.Viszont nem hülyesègböl irtam,hogy irj fel egy kèt oldalra.Èn a mai napig jóban vagyok azzal aki segitett,a mai napig talàlkozunj,ès elhozza a kisfia kibött ruhàit.

A tgyàst egy hónappal szülès elõtt is kèrheted,nem èrtem,mert nekem folyamatos volt az utalàs,nem esett ki egy hónap sem.

2014. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 A kérdező kommentje:

téééényleg a Záloooog.

hogy nem jutott eszembe? nyertem 50 ezret kapásból :)


a tgyást én sem értem, hogy mit kekeckednek a napokkal.

kérdeztem itt erről is, semmi válasz :(

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__gyas-g..

2014. ápr. 17. 21:22
 28/74 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most várod a providentes hitelt vagy csak gondolkozol rajta?

Ha megvan a babaágy, babakocsi, akkor milyen fontos dolgokat kell még megvenned?


zavaros...

2014. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ahol erdeklodhetnel: vedono,onkormanyzat,alapitvanyok.

Egyebkent facebook-on van egy csomo babas csoport ,ha oda irsz,akkor lehet ,hogy akad olyan anyuka a kozeledben,aki tud segiteni pl. kinott ruhakkal.


(Off: ezert orbitalis hulyeseg,hogy Magyarorszagon szules utan hetekkel adjak az anyasagi segelyt,en kulfoldon elek,itt a terhesseg 7. honapjaban utaljak,pont azert,hogy mire megszuletik a baba, be tudj neki vasarolni...Es jo,igaz,hogy nem az allamnak kell eltartania a gyereket,de otthon is segit az Allamkincstar,csak epp tobb hetes kesessel...)

2014. ápr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miért mondjátok,hogy sok az átfutása a providentnek. Hét elején hivtam őket,tájékozódás miatt. Ma reggel hívtak h döntöttünk-e. Ma hozta az úr a szerződést.S vele együtt a pénzt. Igaz mi itthonit kértünk mert kisgyerekem van,s tőlünk másfél óra a hitelpont. (1 éves).Bármikor lehet előtörleszteni. Pénz átvételhez kell tanu is.Szüléshez kell betét is. Ne aggódj rendben lesz minden.
2014. ápr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!