Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit csináljak ha nem érek rá...

Mit csináljak ha nem érek rá szülni, de a gyerek jönne?

Figyelt kérdés

jövedelem már nincs, tgyás még nem jön.


ahhoz, hogy haladjak meg kell várnom a hitelt. de még időpontot is csak jövőhétre adtak fogadni, utána 10 nap múlva folyósítanak, tehát kapásból min.16 nap míg nem haladok semmivel, ha nem szólítanak fel hiánypótlásra vagy hasonló)

jelenleg wc papírra sincs.


és még vennem kell babadolgokat és még kapok is FONTOS dolgokat, csak épp semmi nem MOST van, és a kórházban sem akarok pénz nélkül lenni.


azon gondolkodom, lehetne így szülni?

van egy! db pelenkám (termékminta), pólya, pár kisruha

telon alig egység, lehet még taxit sem tudnék hívni, szóval hazasétálnék babával

tusoláshoz, alváshoz van minden (törölköző, hálóing)


2014. ápr. 17. 20:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 A kérdező kommentje:

na tessék.

és így kérjen az ember segítséget.

2014. ápr. 17. 23:31
 52/74 A kérdező kommentje:
mármint nyilvánosan. tuti nem mernék.
2014. ápr. 17. 23:32
 53/74 anonim ***** válasza:
59%

A faacebookra èn sem irtam fel.Èn sem akartam,hogy mindenki tudja....(mintha szègyelni kellene,pedig nem)

Èn pl.nèzegettem az apródot,ott talàltam,hogy valaki ingyen ad ezt azt.IrtaIrtam neki,ès nagyon rendesek voltak.Aztàn meg beirogattam,mindenfèlèt a googleba,hogy pl. ingyen babacucc,adomàny stb.Itt regisztràltam,de nincs kèp meg semmi,szóval nem tudja meg ismerös.Próbàld meg,kèsöbb is kell ruha meg mindenfèle kütyü.Nem tudom hol laksz,de Pesten müködik az "Adok-kapok"oldal is.

Ès ne idegeskedj mert beindithatja.a szülèst.

Nincs senki aki segithetne?Nem anyagilag,hanem otthon,meg lelkileg

2014. ápr. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
100%

Sima mosóporral is kimoshatod, nem lesz semmi baja a gyereknek.

Ha nincs mosóporod, akkor reszelj le szappant és azt tedd bele a gépbe. Rengeteg házi mosópor recept van a neten.

Én mindenképpen mosható textil pelenkában gondolkodnék a helyedben.

Az uzsorakölcsönt felejtsd el mert nagyon megjárhatod. A providentel is meg fogod, de azok mégsem fenyegetőznek.


Én semmilyen hitelt nem vennék fel. azt add el, amit tudsz.

2014. ápr. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
A kórházba mindened megvan?
2014. ápr. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
91%

"nem tudom mi az a család segítő amúgy.

de önkormányzatnál nem vagyok jogosult semmire az biztos. "


na tudod akkor még meg is érdemled! itt a szádba rágják, hogy mit kell tenni, de te csak azt hajtod hogy mi miért nem! NEm akarásnak nyögés a vége! Rendkívüli, tényleg rászoruló élethelyzetben MINDENKINEK adnak segélyt! Családsegítőben dolgozom, tudom. Csak tudod aki nem kér, az nehezen fog kapni. Kezd olyan szaga lenni, hogy te meg se akarsz mozdulni, de a válaszadók küldjék neked a dolgokat, így a kisujjadat se kell mozdítani...

2014. ápr. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
32%

Nagyon sajnállak, kérdező.Rossz lehet így babát várni, a volt párod, uyge a kedves édesapa, meg él, mint Marci hevesen.Te meg nagy pocakkal rágod a körmöd, hogy mi lesz holnap?Ilyenkor adok hálát, hogy az én férjem mindent megad a gyerekeknek!Én úgy várhattam őket, hogy persze nem nagyzolva, de amit csak akartam azt megvehettem nekik, és a mai napig is.


Légyszíves írd meg, hogy mire lenne szükséged, hátha valamelyikőnknek van is.Mondjuk a légzésfigyelő nem létfontosságú, főleg mivel egyedül vagy vele mindig veled lesz. A babamérleg 1 havi bérlése nekünk 3000 forint volt.


Az önkormányzatról meg csak annyit, hogy amikor mi házat akartunk venni, bementem, hogy miben tudnak segíteni (a férjem csak 4 órára van bejelentve) hogy legalább önerő vagy valami legyen, mert nálunk sincsenek szülők, és a nő kerek-perec megkérdezte, hogy milyen állampolgárságuak vagyunk, mert ez nem nekünk lett kitalálva!!!!

2014. ápr. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
100%
Még nem voltál védőnőnél? Hogyhogy? Vagy terhesség közben kaptál másikat? Bocsi ezt nem teljesen értem. A 4 pecséted azért megvan? Mert csak úgy kaphatod meg az anyasági támogatást.
2014. ápr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
100%

Facén vannak zárt csoportok is.Ahol csak a bentlévő tagok látják h irsz a csoportba. [link] [link]

Egyébként pl babakocsi nem feltétlen kell(nekem van de mégis egyszerűbb hordozni a kicsit). Merre felé laksz? Kiságyunk nekünk is volt,de a kicsi mivel többször felébredt éjjel igy velünk alszik.

2014. ápr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
96%
Nem érsz rá szülni? :O Ha rá érsz ha nem,ha itt az idő szülni fogsz,nem kívánság műsor! Gyereked nem fogja meg várni amíg hitelt kapsz! Bár ha jövedelmed nincs akkor nem tudom mire adnak neked hitelt! A párod nem dolgozik? Szüleid nem tudnak segíten? Védőnő tuti beleköt majd hogy ha semmije nincs kb a babának,mégis mire viszed haza. Ismerősöméknek sem volt semmijük tényleg semmi,és a védőnőjük azt mondta hogy ha x időre nem szereznek be semmit akkor nem vihetik haza a babát!
2014. ápr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!