Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit csináljak ha nem érek rá...

Mit csináljak ha nem érek rá szülni, de a gyerek jönne?

Figyelt kérdés

jövedelem már nincs, tgyás még nem jön.


ahhoz, hogy haladjak meg kell várnom a hitelt. de még időpontot is csak jövőhétre adtak fogadni, utána 10 nap múlva folyósítanak, tehát kapásból min.16 nap míg nem haladok semmivel, ha nem szólítanak fel hiánypótlásra vagy hasonló)

jelenleg wc papírra sincs.


és még vennem kell babadolgokat és még kapok is FONTOS dolgokat, csak épp semmi nem MOST van, és a kórházban sem akarok pénz nélkül lenni.


azon gondolkodom, lehetne így szülni?

van egy! db pelenkám (termékminta), pólya, pár kisruha

telon alig egység, lehet még taxit sem tudnék hívni, szóval hazasétálnék babával

tusoláshoz, alváshoz van minden (törölköző, hálóing)


2014. ápr. 17. 20:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:

Igen, fájásokat mutat, és egyre többet fájok is.

A méhnyakam is 1 cm csak.


35-ös vagyok.

2014. ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
100%
Minek babamérleg? Hetente van tanácsadás a védőnőnél,akármikor bemehetsz leméretni.Ha nem lenne tejed úgyis észrevennéd,amúgy meg csak felesleges stressz forrás a mérleg.
2014. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 A kérdező kommentje:

akkor ilyenkor neked már tényleg lelki nyugalomra lenne szükséged. reméljük minden rendben lesz.

nekem nst még nem mutatott hál ég fájdalmat, csak aggasztó, hogy a gyerek szívverése kb abban a minutomban változik, ahogy az enyém.

szóval ha idegeskedek, kapásból gyorsabban ver a szíve, kapásból átmegy, ahelyett hogy nyugisan aludna inkább :( és amikor meg elpilledtem, akkor meg azonnal lassult neki is, ezen meg felhúztam magam, hogy akkor tényleg tőlem függ, erre neki megint gyorsabban vert .

2014. ápr. 17. 22:51
 44/74 A kérdező kommentje:

babmérleg

olvastam, hogy először az újszülött fogyni fog, neki sem könnyű átállni az anyaméhről, 7-10 naposan vissza kell nyernie a születési súlyát, hetente 100-200 grammot kell súlyban gyarapodniuk, tehát az elején 4-5 naponta tanácsos mérleget használni, 1 hónap múlva elég havonta.


az a védőnő, aki majd nekem házhoz jár, azzal még nem találkoztam, a kórházban fogom megismerni, semmit nem tudok arról, hogy ő milyen időközönként jönne, de arról, hogy egyáltalán házhoz megy, arról is csak hallomásból tudok hogy ilyen van.

2014. ápr. 17. 22:55
 45/74 anonim ***** válasza:
100%

Igen elöször fogyni fog,de addig nem engednek ki a korhàzból amig nem nyeri vissza súlyàt megfelelõen.Onnantól meg nincs problèma ezzel.Èn is kb 2hetes volt mikor kölcsönöztem neki mèrleget.Onnantól jött az idegeskedès.Folyton mèrtem,nem annyit mutatott stb.Rà kèt hètre vissza is vittük.Csak stresszforràs ha van.Tapasztalatból mondom.A vèdönö fogja mèrni,ès az böven elèg.

Irtàl màr valami oldalra?Nem hülyesègböl mondtam.Nincs vele vesztenivalód.

2014. ápr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 A kérdező kommentje:
igen, kíváncsi is vagyok mit várhatok egy védőnőtől. csak eddig akárhányszor be akartam hozzá jelentkezni telefonon szülőszoba látogatás címen, (ami elő van írva, mint a vérképvizsgálat, meg apasági nyilatkozat, egy listán amit kap az ember a terhes kiskönyvvel)amire csak és kizárólag hétfőnként lehet nála jelentkezni - szóval egyszer azt mondta : most nem lehet, mert influenza járvány van, utána: most nem lehet mert szülés lesz, azután nem tudom adni, hívja fél egykor (addig lehet hívni...)szóval ilyen védőnőtől akivel kb két hónapja nem tudok találkozni mit is várjak
2014. ápr. 17. 23:15
 47/74 anonim ***** válasza:
Hát jól összecsúsztak a fejed felett a hullámok! Sok sikert!
2014. ápr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 A kérdező kommentje:

igen néztem már ilyesmi oldalakat, mint a jófogás

a facen azért ezt nem híresztelném magamról, hogy hogy állok. még az sincs kitéve, hogy babát várok

2014. ápr. 17. 23:17
 49/74 A kérdező kommentje:

#47 köszi

sajna az én életem valahogy alapból ilyen úgy általában

sokszor nem is értettem, hogy más hogy tud egyszerűen nyugodtan ülni.

gondolkodtam is, hogy vajh az egész életem így fogom leélni? mert ha eddig így ment, most jön a gyerek, most meg majd a babakor, gyerekkor...

2014. ápr. 17. 23:21
 50/74 anonim ***** válasza:
100%
Mindig lesz valahogy! Most akkor elmész a zálogházba? Akkor tudsz venni pelenkát ugye?
2014. ápr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!